Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Tak bardzo mi przykro... Madziu, Żujku, byliście ze sobą szczęśliwi, daliście sobie nawzajem coś, co każdemu z Was było potrzebne. To bardzo ważne! Ja też wierzę, że kiedyś tam, w innym wymiarze, wszyscy się spotkamy.
  2. Bardzo mi przykro z powodu Miauci, biedna kicia, i biedne sierotki. Dobrze, że Sonia przejęła rolę Miauci, bo maluszki nie odczują tak braku mamy. Ale i tak jest mi smutno...
  3. Kochany Fredzio, wydaje się jakby miał jakąś misję do spełnienia wobec wszystkich nowych suczek w schronisku. Fredziu, zadbaj wreszcie o siebie!
  4. Żujku kochany, trzymaj się chłopcze, masz dla kogo żyć! Zdrowiej szybciutko, bo wszyscy tu się o ciebie bardzo martwimy.
  5. Mrówciu, biegnij na początek kolejki po domek!
  6. Fredziu kochany, nie smuć się, los się musi odmienić!
  7. Mróweczko, nie trać nadziei, domek musi się znaleźć!
  8. Cudownie! Tak się cieszę! Tak długo czekał, ale warto było. Czarusiu, wszystkiego najlepszego w nowym, wspaniałym domku!
  9. Fredziu, to niemożliwe, żebyś ty wciąż był bezdomny!
  10. To już tyle dni, miesięcy, lat, czy i kiedy się doczeka...
  11. Te śliczne oczka tak o domek proszą...
  12. Biedna mała Mróweczka... Domku, znajdź się proszę!
  13. Coś mi się wydaje, że będzie czwarty kot w domu. Sonia ewidentnie adoptowała Rosię, a to poważna i raczej nieodwracalna decyzja. A tak w ogóle to wszystkie są prześliczne, jak to koty. I kto by przypuszczał, że Sonia ma taki instynkt macierzyński!
  14. Czekając na nowe zdjęcia skaczemy do góry!
×
×
  • Create New...