Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Ach, co to był za ślub!!! Młodej parze jeszcze raz wszystkiego co najlepsze, najwspanialsze. Oby przez całe życie byli tak szczęśliwi, jak szczęśliwi byli w tym wielkim dniu.
  2. Ja też trzymam kciuki za wspaniałe, odpowiedzialne domki dla tych słodkich maluszków.
  3. Przyzwyczai się,na pewno przyzwyczai.Mój Rufus jak pojechaliśmy z nim pierwszy raz na wakacje, a miał wtedy 1 rok, też stał wieczorem pod drzwiami i płakał, bo chciał jechać do domu, do swojego łóżka. Ale następnego dnia już było wszystko dobrze.
  4. Śliczny maluszek! Buźka uśmiechnięta, widać, że już mniej więcej doszedł do siebie. Teraz tylko domek potrzebny, i to pilnie
  5. Śliczny maluszek! Buźka uśmiechnięta, widać, że już mniej więcej doszedł do siebie. Teraz tylko domek potrzebny, i to pilnie!
  6. I jeszcze raz skacz Mróweczko!
  7. Zabawny ten cytat. A Pepsi biegnie do góry!
  8. Domek dla chorej Neli pilnie potrzebny!!!
  9. Ja też na to zdjęcie zwróciłam szczególną uwagę.
  10. Lalunia, jak najszybciej do domu! Siedem lat za kratami to o 7 lat za dużo!!!
  11. Pokazuj się maluszku, musisz mieć domek i kochającego człowieka, żebyś zapomniał o krzywdach jakie ci wyrządzono!
  12. Niektóre pieski, tak jak i niektórzy ludzie, jakoś nie mają szczęścia w życiu. Ale przecież szczęście Pepsi zależy tylko od decyzji jednego człowieka!
  13. Oczywiście, że pokocha, trudno nie pokochać takiego mądrego, dzielnego psa. Tylko niech się wreszcie już ten człowiek znajdzie!
  14. Może na przykład ja zaglądnę, żeby podnieść Koanka.
  15. Mróweczka odsiedziała już swoje za niepopełnione winy. Najwyższa pora wyjść na wolność!
×
×
  • Create New...