Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Dołączam się do życzeń!!! A fotki są urocze. I Tofik tak pięknie z kotkiem maszeruje, przytuleni do siebie.
  2. Mrówcia chce być kochana!!!
  3. Pepsi chce być kochana!!!
  4. Coś mi nie wyszło z tymi linkami, nie wiem dlaczego, ale wszystkie sunie są z Częstochowy, podbijane teraz właściwie tylko przez Roxanę i mnie.
  5. Spróbuję wstawić linki do Pepsi, Kropci i Mróweczki.
  6. Dobrze, że przynajmniej ze zdrowiem jakaś poprawa. Tylko domku dalej nie widać!
  7. Wtatara, Kasiu, co ja sugerowałam? To, że być może Kajunia zrobiła miejsce jakiemuś innemu biedakowi, a tyle ich tutaj jest. Do wyboru i do koloru. Prawdę mówiąc, gdybym ja się miała teraz decydować, to byłoby bardzo trudno - jeden ładniejszy od drugiego i jeden biedniejszy od drugiego. Ale bardzo się cieszę, że zaczynasz myśleć o zapełnieniu miejsca po Kajuni. A może malutka Pepsi z Częstochowy (Kropka i Mróweczka też nie są duże), albo któryś z katowickich psiaków, tam jest przepełnienie i psy zagryzają się.
  8. Nikt nie chce zostać Napoleonem dla Mróweczki?
  9. Nikt nie chce zostać Napoleonem dla malutkiej Pepsi?
  10. Wtatara, ja już nieśmiało sugerowałam...
  11. Cudne zdjęcia, przesłodkie maluchy!!! Ale im się udało! TAKI DOMEK!!!
  12. Jakoś nie ma szczęścia Mróweczka, ale nie rezygnujemy!
  13. I jeszcze raz pokazujemy się światu!
  14. Może ktoś tym razem zauważy Mróweczkę, zasługuje na to po latach czekania.
×
×
  • Create New...