Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mnie też jej strasznie szkoda, jej i kilku innych jeszcze piesków, które bym na pewno wzięła, gdyby nie to, że moja aktualna piątka to już jest maksimum.
  2. Taka młodziutka, śliczna sunia, przecież nie może zestarzeć się nie wiedząc co to dom!
  3. Bardzo chętnie spotkam się w niedzielę, oby tylko pogoda dopisała.Czekam zatem na sms z propozycją godziny i miejsca.
  4. Kto potrafi wyczarować domek dla Mróweczki?
  5. Pokazuj się Misiu, domek musi się znaleźć, bo ty jesteś domowa sunia!
  6. Może komuś przypadnie do serca. Oby!!!
  7. Już sobie wyobrażam jaka będzie radość!
  8. Mróweczka pokazuje się jaka jest śliczna i jak bardzo tęskni za domkiem!
  9. A więc nie wiadomo, czy jest jeszcze kogo podnosić, szukać domu. Sunia zniknęła i obawiam się, że jej wątek straci teraz zainteresowanie. Trzeba koniecznie dowiedzieć się czegoś o jej losie, bo jak tu podnosić kogoś, kogo nie ma.
  10. Wyobrażam sobie! Pewnie kolana za małe!
  11. Domku, jak cię wyczarować?
  12. Tak, to przecież młodziutka sunia, niemożliwe, żeby całe lata spedziła w schronisku!
  13. Bardzo się cieszę, że zdrówko maluszkom dopisuje, przynajmniej tu nie masz już z nimi kłopotu. A domki, jak to domki, jak zwykle oporne...
  14. A ona jest taka w sam raz, nic tylko do domku brać!
  15. Tak, bardzo przydałyby się nowe i zdjęcia i więcej informacji o suni, bo wątek składa sie w zasadzie z samych podnoszeń.
  16. Jak ze zdrowiem gromadki? Czy jakieś domki pojawiły się na horyzoncie?
  17. Tak pięknie piszesz Furciaczku, widać, że to słowa płynące prosto z serca.
  18. Misieńko, wytrzymaj jeszcze troszkę, na pewno jakiś domek się znajdzie, musi się znaleźć!
×
×
  • Create New...