Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Jeszcze raz podskoczymy sobie!
  2. A gdzie jest ten drugi koniec Krakowa? Jeżeli w mojej okolicy, to chętnie bym Was poznała osobiście.
  3. Jak nie było chętnych na Gratkę, to nie było, a teraz zdaje się trzeba będzie wybierać. No i bardzo dobrze!
  4. Skaczemy, może ktoś się zainteresuje, zlituje...
  5. Sheridanku, ciotka wysłała ci trochę pieniążków, ale nie wydaj ich na łakocie, tylko przekaż cioteczce Tweety.
  6. Trzymam kciuki za udaną akcję!
  7. Mikołaj domku nie przyniósł, ale niedługo święta, może wtedy...
  8. Świetnie! Problem Katowic z głowy!
  9. To cudownie!!! Pani na pewno spodoba się Rudi, on się nie może nie spodobać!
  10. Oj, to cudownie!!! Jak się widzi rezultaty swojego wysiłku, to zaraz w jakiś cudowny sposób sił i wiary przybywa! Może to św.Mikołaj miał w tym udział, tak bardzo prosiłaś go, Tweety, w imieniu maluszka. Pieniądze wpłacę jutro, razem z innymi należnościami typu czynsz, prąd itp. itd. itd.
  11. Z takim plakatem dom dla Mróweczki musi się znaleźć!
  12. Byłoby wspaniale, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem!
  13. O Sheridanku coś niecoś słyszałam, ale dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Jak wspomóc, choć trochę, finansowo? Proszę o nr konta.
  14. Nikt się nie zainteresował takim słodziakiem?
  15. Śliczny pysio i taki przeraźliwie smutny...
  16. Ale ładny i pomysłowy plakacik ma Mróweczka!
  17. Domku szukamy cały czas na górze!
  18. Oczywiście, że cioteczki nie zapominają o Rudim i czekają na następne superciekawe relacje.:lol: Dziad wybiera się za TM...:shake: Co do kotka, oczywiście jestem ZA:lol:
  19. Domku dla Suna, znajdź się proszę, on coraz smutniejszy!
  20. Ja, niestety, jestem z Krakowa - to za daleko.
  21. Taka jestem śliczna i tak tęsknię za domkiem!
×
×
  • Create New...