Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Biegniemy przypomnieć o sobie!!!
  2. Strasznie się cieszę!!!:multi::multi::multi: Dostaliście oboje najwspanialszy prezent pod choinkę - Ty - Felusia, a Feluś - Ciebie!:tree1::kociak:
  3. Sun chce kochać, ale nie ma kogo!
  4. Dla nocnych marków pokazujemy się jeszcze raz!
  5. Ja też!!!!!
  6. Podnoszę słodką, chorą Neli!
  7. Jakoś nam idzie, myślałam, że będzie gorzej. Uszy też są moim zdaniem już o wiele lepsze, tylko strasznie tłuste. Po kuracji trzeba będzie je jakoś umyć, bo aż się lepią, zwłaszcza, że zarośnięte do granic możliwości. Zanim zacznę je czyścić, to najpierw muszę je odszukać w tej gęstwinie:evil_lol:
  8. Jakoś to musi być, Klarcia nie pierwsza taka i nie ostatnia!
  9. No to zaciskamy kciuki za jutrzejszą wizytę u dentysty! Felusiu, trzymaj się dzielnie, kochanie, i szybciutko wracaj do zdrowia, bo cioteczki się o ciebie bardzo martwią!
  10. Domek - to najpiękniejszy prezent dla Suna!
  11. I jeszcze raz do góry rudasku!
  12. Jeszcze raz przypomnij o sobie Mróweczko!
  13. Skąd ja to wszystko znam...
  14. Sun - z każdym dniem coraz smutniejszy...
  15. Oczywiście, że to jest duży minus dla tej pani, ale wydawało mi się, że jej pies zaginął po kilku latach, wtedy jak już teoretycznie nie powinno się tak stać. Z drugiej strony tu też na dogo ginie wiele psów dopiero co wziętych na DT lub na stałe. Mnie się to nie zdarzyło i oby się nie zdarzyło, ale ja jestem na tym punkcie przewrażliwiona i moja wyobraźnia sięga tu zenitu, ale wiem, że niektórych splotów okoliczności nie da się przewidzieć. Oczywiście nie wiadomo czy ta pani jest osobą odpowiedzialną, tak naprawdę to nigdy nie wiadomo komu się psa oddaje.
  16. Nikusia się z tego powodu na pewno nie martwi:evil_lol:
  17. Nikusia nie będzie miała z kim brykać. A może jej też się już coś kroi?
  18. No to rewelacja! Bacik ma już dom!
  19. Gratuluję Roxano, bo ja to nie miałam szczęścia z moimi, prywatnymi plakatami. Albo były zdzierane albo zero reakcji. Ale oczywiście trzeba się łapać wszelkich sposobów, tak więc pomysł plakatów z Mróweczką jak najbardziej popieram.
  20. Sheridanku, zuch z ciebie!!! A pierwszej mierze to zasługa kochanej cioteczki Tweety i wujaszka Jamnika!
×
×
  • Create New...