Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Za którymś tam podniesieniem może coś się wydarzy!
  2. Jeszcze się pokażemy nocą!
  3. Najważniejsze, że jest poprawa. Żeby tak jeszcze domek się znalazł...
  4. Do góry malutka!
  5. Piękny, mały rudasek o domek bardzo prosi!
  6. Piękny, super łagodny, spragniony miłości, bezgranicznie smutny Sun... Kto da mu dom???
  7. No, może nie tak całkiem siedzi sam, przynajmniej nie cały czas. Milka ( to na pewno ona!) nauczyła się otwierać drzwi. Już drugi dzień z kolei, jak wracam z psami z porannego spaceru drzwi od pokoju są otwarte i wszystkie koty siedzą u Aksamitka.
  8. Przynajmniej ma teraz własną budę - coś swojego. Ale smutny jest przeogromnie, zwłaszcza na tym ostatnim zdjęciu. Co do zębów, to ich brak może być spowodowany nie tylko wiekiem, ale i odżywianiem, brakiem pewnych składników pokarmowych, gryzieniem kamieni itd. Moja ON-kowata Vega jak ją brałam miała zęby w tragicznym stanie, a nie mogła być stara, bo była bardzo żywiołowa, określana była na jakieś 2-3 lata. Zresztą mam ją już 12-ty rok.
  9. Dziękujemy za ogłoszenia! Oby w końcu ktoś faktycznie wypatrzył Mróweczkę!
  10. Gratka przypomina o sobie!
  11. Prędziutko biegniemy się przypomnieć!
  12. Jakoś nikt nie dzwoni, nie mailuje , nie pyta o Aksamitka, a on biedny dalej siedzi sam.
  13. Miałam na myśli DT albo DS. To, że domek musi być najlepszy, jest sprawą oczywistą!
  14. Szukamy jakiegokolwiek domu!
  15. Z maluchów-tymczasowiczów został jeszcze Aksamitek. Czyżby mi na chwilę podpis zniknął?
  16. Z nadzieją pokazujemy się ponownie!
  17. Każdy dzień witamy z nadzieją, że może to TEN dzień!
  18. Sun, nie ukrywaj się, wyjdź z budy i pokaż światu jaki z ciebie wspaniały pies!
×
×
  • Create New...