Przynajmniej ma teraz własną budę - coś swojego. Ale smutny jest przeogromnie, zwłaszcza na tym ostatnim zdjęciu. Co do zębów, to ich brak może być spowodowany nie tylko wiekiem, ale i odżywianiem, brakiem pewnych składników pokarmowych, gryzieniem kamieni itd. Moja ON-kowata Vega jak ją brałam miała zęby w tragicznym stanie, a nie mogła być stara, bo była bardzo żywiołowa, określana była na jakieś 2-3 lata. Zresztą mam ją już 12-ty rok.