Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Nie, Cofi już się nie ślini. On się ślini tylko wtedy, jak jest zdenerwowany, a przecież sesja zdjęciowa była dla niego stresem.
  2. A ja już myślałam, że ona w domku, bo przecież jakiś domek czekał na nią!
  3. Cofiemu się nie spieszy - wiedzie leniwe życie szczęśliwego (mam nadzieję!) kota:smile:
  4. Teraz czekamy na relacje z nowego domku!
  5. Dziękuję za link! Jeżeli jeszcze nic nie ma, to zerknę później.
  6. Poproszę o link na miau, też sobie poczytam
  7. Szczęściara z naszej Łapeczki:multi::multi::multi:
  8. Frodzio tej nóżki w ogóle nie używa? Jeżeli nie, to mięśnie mogą faktycznie zanikać
  9. Kciuki trzymane - i za pomyślny przebieg operacji i za domek!!!
  10. A Maciuś dalej sam...:-(
  11. Z windą to raczej się nie uda... Ale powrotu do sił serdecznie życzymy, Tweety!!!
  12. Gdzie ten domek dla Maciusia, no gdzie???
  13. Faktycznie, zapomniałam:oops: Dzięki za zwrócenie uwagi!
  14. :multi::multi::multi:
  15. O właśnie - zdjęcie całej gromadki poprosimy:smile:
  16. A Maciuś dalej czeka, a miał taką nadzieję, że sesja fotograficzna pomoże w znalezieniu domku...
  17. Nam się nie spieszy, czekamy cierpliwie
  18. Śliczny Maciuś niecierpliwie za domkiem się rozgląda!
  19. Wszystkiego dobrego Tweety - czekamy na Ciebie!!!
  20. Cofi ma się bardzo dobrze, coraz śmielej sobie poczyna. Dzisiaj była u mnie sąsiadka i nawet się przed nią nie schował, co chyba oznacza, że już uwierzył, że u mnie zostanie na zawsze:smile:
  21. Historia się powtarza, któryż to już raz zwierzęta traktowane są przez rodzinę jak niechciany spadek...:-(
  22. Jak ja miałam masowany kręgosłup, to też chętnie bym ugryzła mojego rehabilitanta:evil_lol:
  23. Czyli jest zdecydowany na adopcję?
  24. Jeżeli byłoby wolne miejsce, to na DT czekają jeszcze bezdomniaczki z Częstochowy i kocurek z Brzegu od Mirabelki
×
×
  • Create New...