Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Biedaki:-( Tak ciężko o dom dla jednego kotka, a cóż dopiero dla parki. Ale może się uda, musi się udać!
  2. Nie sądzę, żeby dlatego nikt jej nie chciał, że kocha koty. Chyba po prostu nie ma biedaczka szczęścia w życiu...:-(
  3. W górę koteczko!
  4. Cisza kompletna...:-(
  5. Jeszcze nam brakuje sporo głosów na Krakvecie...:-(
  6. Może zasypał sobie oczko żwirkiem z kuwety? Mam nadzieję, że to nic groźnego i kropelki pomogą, albo samo przejdzie.
  7. Do góry malutka - szukamy domku!
  8. Póki co sunia dalej przypomina, że szuka domu, z kotami lub bez!
  9. A kotek jest naprawdę śliczny i ślicznym zostanie, nawet bez oczka!
  10. Sunia ma wątek na miau, ale tam zainteresowanie zerowe
  11. Domek pilnie poszukiwany!
  12. Biedna Jorgusia, tęskni z swoim człowiekiem...
  13. Podnosimy sunię!!!
  14. Czyli dalej nic...
  15. Śliczne zdjęcia! A więc okazuje się, że Frodzio lubi wodę i świetnie pływa! Dobrze, że te zabiegi przypadły na lato, bo jest możliwość wyjazdu w plener, w innych porach roku byłoby to niemożliwe.
  16. Kto pokocha Neskę???
  17. Chociaż DT pilnie potrzebny!
  18. Czy już coś wiadomo?
  19. No i okazuje się, że jest nieźle:multi: Klatki niestety nie mam:shake:
  20. No to mocne:thumbs:
  21. Pewnie dalej czeka...
  22. Do góry koteczko!
  23. Sunia śliczna, z cudownym charakterem i NIC:placz:
×
×
  • Create New...