Strasznie drogie to ogłoszenie w prasie, lepiej poogłaszaj ją w internecie. Jest jeszcze ale.gratka i dużo innych portali. A wątku na miau będę pilnować.
Malutki ma takie śmieszne, duże uszka, naprawdę przypomina sfinksa - ale to cały jego urok. Bartusia to właściwie nie widać. Henio z okrągłą główeczką śliczny.
Nie robiłam nigdy ogłoszeń, ale kontakt musi być podany w stopce redakcyjnej. Przypuszczam, że można też napisać ze strony internetowej, o ile gazeta taką stronę ma.