Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Cieszę się, że tak się wszystko pięknie ułożyło, a chłopaki cieszą się jeszcze bardziej, że zostają u Was:multi:
  2. Strasznie drogie to ogłoszenie w prasie, lepiej poogłaszaj ją w internecie. Jest jeszcze ale.gratka i dużo innych portali. A wątku na miau będę pilnować.
  3. A mnie jakoś nic nowatorskiego nie przychodzi do głowy
  4. Jest śliczna! I taka nieszczęśliwa:-(
  5. No właśnie, wiek tu jest jednak przeszkodą...
  6. Przespacerujemy się na I stronę!
  7. Nikt się nimi jeszcze nie zainteresował???
  8. Malutki ma takie śmieszne, duże uszka, naprawdę przypomina sfinksa - ale to cały jego urok. Bartusia to właściwie nie widać. Henio z okrągłą główeczką śliczny.
  9. Kliknij lewym przyciskiem myszki na nick osoby do której chcesz wysłać pw - otworzy się lista, z której wybierzesz właściwą opcję.
  10. Mimo wszystko szukamy domu!!!
  11. Nie robiłam nigdy ogłoszeń, ale kontakt musi być podany w stopce redakcyjnej. Przypuszczam, że można też napisać ze strony internetowej, o ile gazeta taką stronę ma.
  12. Ja zaglądam i przykro mi, że nie mogę pomóc...
  13. Ja też sądzę, że chętni będą, bo nie tylko ładne, ale i rasowe, w dodatku rasa atrakcyjna
  14. Przydałoby się jeszcze więcej ogłoszeń
  15. Oczywiście, że bywa! Nie zawsze się wpisuje, ale bywa;)
  16. Zaczynamy nowy tydzień, poszukiwań domku oczywiście!
  17. Kochane masz Ines te futerka:loveu:. Chciałabym zobaczyć taką zabawę w gonionego. Leniuchujcie i odpoczywajcie razem z Fruzią!
  18. Imię jest, jeszcze tylko domku brakuje;)
  19. Mnie się podoba Kiara, takie oryginalne imię:)
  20. Ja mam niestety daleko...szkoda...
  21. Jakieś szczegóły prosimy!
×
×
  • Create New...