Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. A my uparcie szukamy!!!
  2. Szukamy na gwałt domów!!!
  3. Kto to jest Rysio, Chaplinek, Buźka, czy coś przeoczyłam?:hmmmm:
  4. Kolejny, który przestał się podobać:shake:
  5. Malutki, nie choruj, przecież domek już na ciebie czeka!
  6. Niedobrze :shake:miejsca może braknąć w każdej chwili...
  7. Jak długo tam jeszcze mogą być? Jest jakiś termin wyznaczony?
  8. Szkoda, no ale na siłę nic się nie da. Jakiego dokładnie koloru jest Kiara, bo całkiem czarna to chyba nie? Mnie się wydaje, że ona jest bardziej brązowa, jeżeli tak, to trzeba by tę jej barwę wyeksponować w ogłoszeniach.
  9. Ale co zrobić żeby się dowiedział???
  10. Kotki czekają - na dom, nie na schronisko!!!
  11. Będę podnosić wątek! A ta pani nie mogłaby jej wziąć choć na DT, przekonaj ją, że jeden kot więcej, jeden mniej nie ma takiej dużej różnicy, przecież i tak ją dokarmia, więc mogłaby jej udostępnić dom.
  12. Boję się o nią, nie jest tam bezpieczna:shake:
  13. Gdzie się ten domek schował???
  14. Ja mam jednego rudego kota, i rudą sunię w typie ON-ka/belga. A przedtem miałam terriera irlandzkiego. Ten drugi Twój wątek znam, nawet się tam wpisywałam, bo mam go w subskrypcjach!
  15. Przyszłam, by podziwiać:loveu: A cóż to za ogromnego rudego kota masz w klatce?;)
  16. Dlaczego jej nie wzięli? W ogóle zrezygnowali?
  17. Aż się wierzyć nie chce, przy takiej ilości ogłoszeń!
  18. Był jakikolwiek odzew z tych ogłoszeń?
  19. To świetnie:multi: Teraz czas na pozostałe!
  20. Trzymam kciuki, żeby wszystko się pomyślnie ułożyło:thumbs:
  21. Malutka czeka na swój własny dom!
×
×
  • Create New...