Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. W południe też się przypomina!
  2. Wielki żal:placz: I to teraz, kiedy miała już dom :placz:
  3. :multi::multi::multi:Tak się cieszę :multi::multi:
  4. To świetnie, może wtedy ktoś ją dostrzeże!
  5. Cały czas szukamy!!!
  6. Piękny, ale bez domu...
  7. Oj, bardzo smutne wieści:-( Koteńko walcz, masz przecież teraz dom!
  8. U nas też błyskało się bardzo i lał deszcz i też wyłączyłam komputer. Oris, kicia ma otwartą buźkę, bo nie może oddychać przez nos, ma go zapchany. Oczka przemywaj. Masz specjalne kropelki? Chyba niewiele więcej możesz teraz zrobić, antybiotyk zadziała, ale nie od razu. Jeżeli jutro stwierdzisz, że jest gorzej, przejdź się z nią do weta.
  9. A poza tym jak się zachowuje? Czy jest apatyczna, sprawia wrażenie chorej, czy zachowuje się normalnie, jest zaciekawiona, reaguje żywo na nowe otoczenie? Czy może jest wystraszona?
  10. Gdyby jutro też nie chciała jeść (ale może zje w nocy?) to trzeba iść z nią do weta - może ma chore ząbki, zapalenie dziąseł, nadżerkę na języku, albo jest inna jeszcze przyczyna braku apetytu.
  11. Mam nadzieję, że to tylko stres - najpierw schronisko, potem dom, ale dla niej to też nowe, nieznane miejsce. Oby jak najszybciej poczuła się bezpieczna i zaczęła normalnie jeść i pić, bo inaczej to trzeba będzie ją do tego zmusić. Ale tak jak pisałam, ja bym jej dała dzisiaj spokój, bo to pierwszy dzień, prawda?
  12. Może jakiś smakołyk jej podsunąć, np. kawałek szyneczki? Ja myślę, że ona jest bardzo zestresowana, dlatego nie je. Niech ma jedzenie i wodę w pobliżu, jak się zdecyduje, to sama podejdzie. Ja bym ją dzisiaj zostawiła w spokoju, niech odpocznie, pozna nowe miejsce. Jeżeli by jutro też nic nie chciała jeść, to wtedy karmić na siłę.
  13. Trzymam kciuki!!! Musi być zdrowy!!!:thumbs:
  14. Do góry malutka!!!
  15. Pewnie uszkodził sobie tę łapkę w czasie zabawy. I może dlatego nie je bo go boli?
  16. Popatrzyłam, poczytałam...Ryszard Lwie(Psie) Serce, niewidomy Buźka, Chaplinek z tym swoim urzekającym uśmiechem...jeden?...który?...
  17. Do góry rudy Rudolfie! Rudy kolor ma wzięcie, oby się udało!
  18. Może ktoś szuka rasowego kota?
  19. Żeby się ten domek znalazł:modla:
×
×
  • Create New...