Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. No bo dokocić się zawsze można;)
  2. Dziękujemy serdecznie:) Sto stron wątku to taka szczególna rocznica:)
  3. Tak, Kasiu, przydałyby się nowe fotki w plenerze, są ciekawsze niż te, robione w domu:)
  4. Z niecierpliwością cierpliwie czekamy:)
  5. Tak, tak, prosimy o następny rozdział z życia Figuni & spółki:)
  6. Do góry kotki, domków szukamy!!!
  7. Może być i bez kotów, byle by tylko był ten domek!
  8. Ech, gdzie by tam Figunia wytrzymała długo w takiej pozycji, na pewno od tego czasu wykonała ze 101 bryknięć:evil_lol:
  9. Jest śliczna, i taka z niej kocia dama. Mnie marzy się szylkretka, ale to marzenie na przyszłość. Teraz nie dam rady - mam 4 koty i 2 psy. Już nawet z uwagi na tę liczbę zwierzaków kicia nie czułaby się u mnie dobrze.
  10. Oby się udało:thumbs:
  11. Piracik ogłaszany na wszelkie możliwe sposoby?
  12. To te następne jednak już są:-o
  13. Nie myślałam o następnych, tylko o tych aktualnych;) To, że będą nastepne, to bardziej niż pewne, ale wszystko we właściwym czasie;)
  14. To cudownie! Ale inne koteczki jeszcze czekają na dom!
  15. Całkiem duże już te kociaki! I wyglądają na zdrowe!
  16. Na brak rozrywek nie możesz narzekać :evil_lol:Stal chyba już zahartowana, bo podchodzisz do wszystkiego z takim humorem:megagrin:
  17. Ja też sobie wkleiłam:)
  18. Komu gosposię do pomocy? Wykonuje różne pożyteczne prace domowe;)
  19. Wielka szkoda... :-(A ten domek z "Kocich Spraw", który miał być w październiku? Czy to jeszcze aktualne?
  20. No to kciuki trzymane przez cały tydzień!!!
  21. Czyli koteczka uratowana:multi: Dom stały oczywiście potrzebny!
  22. Czyżby miała już DT???
×
×
  • Create New...