Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Bidulka, a domu dalej ani widu ani słychu...:-(
  2. Może nie będzie tak źle z tą łapeczką, może ta jedna operacja wystarczy, oby:modla:
  3. Właśnie widzę, że ostrzyżona. Bardzo ładnie:loveu:
  4. Czyli mógłby iść do domu z psami. Tylko gdzie ten dom???
  5. Nie wiedziałam, że jest aż tak źle...:-(
  6. Nie wiem, może lekarze w ogóle nie sugerowali tej pani odczulania. Najłatwiej kazać pozbyć się kota:mad:
  7. Przy alergii stosuje się odczulanie, i to z dużym skutkiem, przypuszczam, że u dzieci też
  8. J3nny, nie martw się na zapas, na szczęście nie wszystkie dzieci są uczulone na koty;) A czy ta pani nie ma kogoś z rodziny, przyjaciół, kto mógłby chociaż tymczasować kotka, do czasu znalezienia mu DS? Przecież nie może go ot tak wyrzucić na ulicę:shake:
  9. Oby tylko nie wykombinowała czegoś na własną rękę...:shake:
  10. Oczywiście, że dom, to dom. Też bardzo bym chciała, żeby taki się znalazł! Domku!!!:modla:
  11. A może panowie weci dadzą Gamie etat w lecznicy?;)
  12. A co mówi na to wet? Jaka jest diagnoza? Może zmienić dietę?
  13. Banerek usunięty, teraz czekamy na dalsze wieści z domku i oczywiście fotki - duuużo fotek:)
  14. Super:multi::multi::multi:
  15. Właśnie chciałam zapytać o Kiwi, bo też pomyślałam, że jak jest tak rozkoszna jak Figunia, to może ktoś by się skusił zabrać ją przynajmniej na DT. A tu okazuje sie, ża zamiast Kiwi są Jacek i Placek:crazyeye: Ale to nie zmienia faktu, że mogą być równie kochani jak ich siostra:loveu:
  16. :calus:Będą następne kotki, też takie kochane, już czekają na DT! Mnie też zawsze było bardzo przykro, jak wydawałam psa czy kota do DS...
  17. Nie płacz, będzie dobrze:) Wieści z nowego domku będą?
  18. O, właśnie, Figulec trafił szóstkę:multi:
  19. Szukamy, szukamy, należy się jej spokojna przystań na resztę życia!
  20. I co, Mimiś, wygrałaś??? Bo ja to mam wyjątkowego pecha do wszelkich loterii:shake:, już od przedszkola tak miałam...
  21. Dziękujemy za pozdrowienia i też przesyłamy serdeczności:) Na fotkach widać, jak Figuni świetnie się powodzi:)
  22. Ja bym była jednak za DT, chyba, że uważasz Kaju, że na hali byłoby jej jednak lepiej, bo jest przyzwyczajona do tamtych warunków. Ale czy na kopalni byłaby bezpieczna?
  23. Nareszcie:multi::multi::multi: Prosimy o szczegóły!
×
×
  • Create New...