Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Ma ogłoszenia? Ja wprawdzie nie potrafię robić, ale pewnie któraś z cioteczek by pomogła.
  2. Szkoda...Pewnie też dlatego, że to okres wakacyjny...
  3. Świetne wieści:multi: Oczko to może jednak kk? Może skonsultowałabyś to jeszcze z innym wetem?
  4. Co u kotki ???
  5. Co u kotki? Jakiś DT się znalazł?
  6. Cześć Wtorku :)
  7. Trzymam kciuki, żeby dzisiaj się udało:thumbs:
  8. Tak, generalnie ludzie wolą kociaki, ale ileż mniej kłopotu z dorosłym, spokojnym, nauczonym czystości kotem, z ukształtowanym już charakterem. Można by takie plusy wyeksponować przy ogłaszaniu.
  9. Wtorek na pewno się ucieszy - i z odwiedzin i ze spacerku :)
  10. Jest piękna:loveu: Domek na pewno znajdzie, tylko ogłoszenia potrzebne. Ma wątek na miau?
  11. Dlaczego niepotrzebnie? Jesteśmy tu taką jedną wielką rodziną i powinnyśmy się wspierać w trudnych chwilach.
  12. Kociabando, bardzo mi przykro :( Serdecznie współczuję :calus:
  13. Masz rację, testy nie dają pewności :shake: Ale najważniejsze, że Filipek czuje się lepiej :) Trzymam kciuki :thumbs:
  14. Ja zaglądam, ale to wszystko co mogę...
  15. Zmiany w oku bywają w niewysiękowej postaci FIP. Jeżeli to faktycznie TO, to jest to choroba bardzo zaraźliwa. Ale może to wcale nie jest FIP - oby!!!
  16. [quote name='Zuza35']Ja mam jeszcze 4 psy... ale za to powierzchnię sporą, więc nie narzekam :) Filip dzisiaj jeszcze gorzej się czuje, na dodatek ma zaatakowane oczko... Znowu jedziemy do weta, mimo, że dostał wczoraj antybol o przedłużonym działaniu. Ech, następny kot może mi się pod oknami drzeć wniebogłosy, będę głucha i ślepa :/[/QUOTE] Moje koty też mają psa - teraz już tylko jednego, ale za to dużego ;) No to się jednak choroba u Filipka rozwinęła, a miałam nadzieję, że tak nie będzie...:-(
  17. Ja też podrzucę!!! Za domkiem się rozglądamy!!!
  18. Ja mam 4 koty, ale na bardzo małej powierzchni ;)
  19. Też myślę, że będzie dobrze :) Szybko zareagowałaś, więc choroba nie powinna się rozwinąć. Rozumiem, że maluch zostaje już na stałe - jako siódmy ;)
  20. Co się dzieje maluchowi? Jak po wizycie u weta?
  21. Jeszcze raz się dzisiaj pokażemy :)
×
×
  • Create New...