Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [quote name='nenemuscha']Małe bliskie spotkanie 3-go stopnia..czyli kto kogo zje???? [url]http://images31.fotosik.pl/23/d9377e860667d672.jpg[/url] [/quote] Dawid i Goliat :evil_lol:
  2. Ale coś mu nie wychodzi :evil_lol: Jesteś okrótna Paulinko :diabloti:
  3. Hop do góry piękny kudłaczu :multi:
  4. [quote name='despera']i moje nowe zwierzątko, nazywa się Mucia:diabloti: [url]http://aga_um.eu.interia.pl/P1040681.jpg[/url] Jakby ktoś pytał-Mucia nie żyje od kilku lat, została ekshumowana na potrzeby nauki;) Żeby nie było że jakaś potwora jestem;) Idę spać, i tak nikogo nie ma a ta zmiana czasu jest jakaś niekorzystna... Branoc:loveu:[/quote] O boshe strach sie bać brrr... :D Śliczne koniki :loveu: Koffam koniki (niestety w stadninie w której pracowałam sprzedali wszystkie :placz::placz: Pozdrawiam
  5. [quote name='Justys95']O wreszcie ktoś wszedł! Dzień dobry luzia! :D[/quote] Ja tu zawsze jestem tylko nie zawsze mnie widać ja sie ukrywam i obserwuje z boku wiec sie strzeżcie :diabloti:
  6. A gdzie te fotki :eviltong: Czekamy czekamy i nic :diabloti:
  7. Luzia

    Galeria Ramba

    Z tego widze i słysze to tylko echo i pajęczyny :diabloti:
  8. Hejka super galeria a ja tu dopiero teraz :oops: ale wstyd... :roll: Postaram sie to nadrobić :p
  9. Hejka super galeryjka super pieska. Witam... Oboje jesteście szczęściarzami On że trafił na Ciebie a Ty na Niego. Pozdrawiam i czeka na nowinki i foteczki (te do tej pory były super) :loveu:
  10. Super galeria i fajne Dziewuchy :loveu: mizianko dla sucz:evil_lol:
  11. Luzia

    kliker

    Mam pytanko jak rozplanować Funi sesje szkolenia klikerowego dziennie? Chodzi mi o to ile ma trwać jedna sesja i ile ich przeprowadzać dziennie, tak żeby jej się nie znudziło? Sorki za to pytanie no ale cóż nie jestem specjalistą :oops:
  12. Witamy :evil_lol:
  13. O boshe jaki piękny Golden Koffffffffam te psy :loveu::loveu:
  14. [url]http://images34.fotosik.pl/12/632fea70bd786952.jpg[/url] Ładne oczy mam komu je dam :loveu:
  15. Do góry na pierwszą stronkę przystojniaku
  16. :loveu::loveu::loveu:
  17. To pańci powinien się ochrzan dostać co to ma być posłanko niuni gracić jakimiś książkami PHI! :2gunfire:
  18. [quote name='Justys95'][B][SIZE=3] [IMG]http://images31.fotosik.pl/8/1da5ad0bff94fa9b.jpg[/IMG] [/SIZE][/B][/quote] Ale wspaniały masaż :diabloti: Ej Ty pańcia czemu psicy nie wydrapiesz tylko sama sie musi zadowalać :evil_lol:
  19. Chociaż... Czasami miło zrobić jakiś skok w bok i coś przeskrobać :cool3:
  20. [quote name='Czoko']Toffuś... masz może wiecej zdjeć Toffisia? Może w formacie max 640x640 i zobaczylibysmy je w całości gdybyś tego linka wkleiła na wątek przy pomocy ikonki "wstaw obrazek" - tej żółtej z górką. Narazie kogoś Wam pokażę: [IMG]http://images14.fotosik.pl/17/0d3d34f21aea65fc.jpg[/IMG][/quote] Jaki śliczny lisek :loveu:
  21. [quote name='Justys95']Dzięki...ja też się zdziwiłam, że tak dobrze :cool3: Więc nikogo nie będę przywiązywać :loveu: ale jak mi kto ucieknie......:diabloti: [/quote] Myśle że nikt nie będzie ryzykował :diabloti:
  22. Łojojoj najwyższą ocenę jaką kiedy kolwiek dostałam ze sprawdzianu z niemca to 3 :evil_lol: na szczęście już się go nie ucze :D
  23. [quote name='Agushka']Witaj Luzia :multi: Bardzo się cieszymy, ja i moje futra, że przybywa nam odwiedzających :loveu: Zapraszamy częściej :)[/quote] Z takiego zaproszenia na pewno skorzystam :p Mizianko dla nochali :loveu:
  24. Super spryskiwacz :evil_lol: Moja Funia go nie cierpi :diabloti:
  25. O jejku przepraszam za przeoczenie... Ale mi wstyd że ja po raz pierwszy w takiej cudnej galerii... Z tak pięknymi psami... Proszę o wybaczenie... Obiecuję poprawę :p
×
×
  • Create New...