Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [url]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_P1000861.jpg[/url] tu miał już chyba dość :evil_lol: [url]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/tn_P1000865.jpg[/url] A na zakończenie chciał się w pościeli zakopać :diabloti:
  2. Witam witamy i na zdjątka czekamy :p
  3. [url]http://images32.fotosik.pl/19/5fec90f7e9939fe3.jpg[/url] Ojojoj chyba się zakochałam :loveu:
  4. Kasia nie jestem modem ale zmniejsz lepiej fotki bo je w link zamieni :p
  5. Ehh... No to lipa nie bede jej kupować w takim razie :shake:
  6. Efekt piorunujący:diabloti:
  7. ojej dopiero jutro :shake: Nie wiem czy wytrzymam bez takiej mordki :diabloti: [url]http://images31.fotosik.pl/20/97efc22114ec2681.jpg[/url] Jakie zęby brr.. Strach się bać :evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/20/8e886f6ea7b7ba94.jpg[/url] A tu jaki wzrok :cool1:
  8. Nie ważne :p trudno jakoś przeżyje a co z tymi fotkami :evil_lol:
  9. Ja to bym chciała te szelki zobaczyć :evil_lol:
  10. Aha Tobie to dobrze :p
  11. Chyba trzeba jakąś kare wymyślić :evil_lol: co Wy na to :diabloti:
  12. Nie mam i wole nie liczyć ile osób już mnie o to pytało :roll:
  13. Hehe cwaniaczek wytresował Cie :evil_lol: A właśnie gdzie kupiłaś Eukanube??
  14. [quote name='agaciaaa'] No ok, obróżka może i ładna ale mój pies nazywa sie Sara :eviltong: :evil_lol:[/quote] O boshe przepraszam :shake: już poprawiłam :multi:
  15. W szkole uczą niestety :diabloti: A co do Darlinga to moja Funia żadnej karmy nie lubi a jak coś to tylko tą zje w ostateczności :shake:
  16. No właśnie nie ładnie psa upijać... Chociaż... Jak byś mi powiedziała co to może bym na swoim wypróbowała efekt zadowalający :diabloti:
  17. Aha szybko krótko i treściwie :diabloti:
  18. Ja też próbowałam Funie przyzwyczaić ale za nic świecie nie chciała :diabloti: A szkoda bo to bardzo wygodne :p
  19. Czekam z niecierpliwością :evil_lol:
  20. Śliczna ta nowa obróżka i to twarzy Sarze w niej.. Nie iwem o co śie czepiasz :diabloti:
  21. To ma coś wspólnego z moją Funią :evil_lol:
  22. [url]http://images33.fotosik.pl/24/0d8e632855e78dbb.jpg[/url] Aresik chyba miał w rodzinie kota :evil_lol:
  23. Nie wiem czy to coś da ale możesz spróbować :evil_lol::eviltong:
  24. Luzia

    kliker

    Dzięki Marta narazie stosowałam 1 sesje 5 minutową co kilka dni (brak czasu ehh szkoda sie przyznawać ale niestety taka prawda :shake:
  25. Sorki że sie wtrące ale co możecie mi powiedzieć na temat karmy Darling Puriny??
×
×
  • Create New...