[quote name='Helga_psiaki']cześć
wspaniałe fotki!![/quote]
Które :diabloti: Ale ja sie lubie czepiać :evil_lol:
Nie no żarcik przecież wiem że wszystkie :loveu:
[url]http://i8.tinypic.com/5yrjont.jpg[/url]
Pieknie w błękicie wygląda (jak zawsze zresztą) :loveu::loveu:
A gdzie to się zapisuje :oops: Bo ja nie obcykana troszku jestem :oops:
[quote name='Olusia']A, ile trwa taki obóz klikerowy ? Kto z dogo jeździ na takie obozy ?
My właśnie zaczynamy z klikerem, ćwiczenia i obozy się przydadzą ;)[/quote]
Ja też niedawno zaczełam :diabloti:
[quote name='marmara_19']brit ma probki:D wysyla po 4 male paczuszki i miarke do karmy oraz naklejki:D ja napsialam jakie mam peiski i przyslali po 2 probki kazdej akrmy dobranej do nich.. ale koelzance do ejdnego psiaka etz przyslali 4 aczuszki;) wiec chojni sa;) gdzies wlinkach musi byc mail do nich czy ogolna strona.. a pzoatym brita mozna kupic w 1 kg opakowaniach wiec to tsaka jakby probka;p[/quote]
Aha dzięki Tylko teraz link trzeba znaleść :evil_lol: