Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. [url]http://i19.tinypic.com/6aeyuiq.jpg[/url] Tu wyszedł pięknie taki eee piękny :diabloti: :loveu::loveu:
  2. [quote name='agaciaaa']Biedna Sarunia, bo nie mam czasu żeby z nią na długie spacery chodzić.. na dodatek łąka zajęta, a jak krów już nie ma to ciemno jest :shake: więc muszę ją troche w domu pomęczyć ;)[/quote] A co nie lubi klówek?? [quote name='agaciaaa'] No mamy od niedawna. Skuteczne są baaardzo :) mam plan, żeby jej kupić za jakiś czas zwykle szelki- mam nadzieje, że skojarzy je z tymi i też nie będzie ciągnąć :diabloti:[/quote] A czyli nie takie normalne bo ciągnięci zapobiegają :lol:
  3. Luzia

    karma Brit

    A w naszym zoologicznym nie ba brita zeby kupić 200 g na wagę na spróbe
  4. Luzia

    karma Brit

    No nie bardzo właśnie :shake:
  5. Biedna Sarunia moja Funia śpi po spacerze (cieczke ma) :shake:
  6. Luzia

    karma Brit

    Domowe i Darlinga bo ja zje w ostateczności :shake:
  7. Luzia

    karma Brit

    Z moją niestety jest inaczej :shake:
  8. [quote name='agaciaaa'][URL]http://images34.fotosik.pl/27/43a1bb8d78de6585.jpg[/URL] tu jesteście! śliczna :loveu: zakładać mi szybko galerie :mad: :diabloti:[/quote] Jesteśmy jesteśmy a galeri nie bedie bo banerka nie mam :eviltong: (każda wymówka dobra) :evil_lol:
  9. Luzia

    karma Brit

    A Ty Sare przyzwyczajałaś od małego karmę jeść??
  10. Hehe no właśnie :evil_lol:
  11. Luzia

    karma Brit

    Dzięki zaraz zobaczę ;)
  12. Luzia

    karma Brit

    Mam pytanie czy brit jest dostepny tylko w opakowaniach 15 kg czy mozna nabyć mniejsz??
  13. [quote name='deer_1987']Zadamy nowych fotek[/quote] Zgadzam sie w 100% :p
  14. Kto coś zaproponuje :evil_lol:
  15. [quote name='agaciaaa'] nie znam takiej osoby :evil_lol:[/quote] Szczerze ja też a przynajmniej sie nie spotkałam jeszcze z taka :diabloti:
  16. My się byka nie boimy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/27/43a1bb8d78de6585.jpg[/IMG][/URL] Patrz tam wiewiórka jest złap mi ją [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/27/5fed940e93aaf723.jpg[/IMG][/URL] Przestać pstrykać i chodźmy dalej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/104/a8c98df7e2bfe39c.jpg[/IMG][/URL] Na murku pozujemy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/27/8bb752fa2575b10b.jpg[/IMG][/URL] I to tyle :diabloti:
  17. A kto nie jest uzależniony :evil_lol:
  18. Jak się postarasz to sie uda :eviltong: A co to za szeleczki taki ciekawy wzór miały ;)
  19. [quote name='agaciaaa']zerwałam sie z zajęć i nadrabiam zaległości na dogo :evil_lol: :diabloti:[/quote] Najwyższy czas :eviltong:
  20. Wy tu gadu gadu a gdzie fotki :x:eviltong:
  21. [URL]http://c1.wrzuta.pl/wm1466/845b8a5c000fc1db4726407d/spacer?type=i&key=7Nnfdxewhi&ft=d[/URL] Biedne kółeczko :evil_lol:\
  22. W rodzinie nic nie ginie :evil_lol:
  23. [url]http://images34.fotosik.pl/27/00abb91b4ab15405.jpg[/url] Eee tam gadacie on nie wstydliwy tylko sie na kogoś czai :evil_lol:
  24. Ojwj ale fajnie ze tu wpadłam Taki piękniasty DONek :loveu: Mizianko dla gnojka :evil_lol::loveu::loveu::loveu:
  25. Piękne morduchy :loveu: Mizianko dla nich :loveu:
×
×
  • Create New...