Jump to content
Dogomania

Luzia

Members
  • Posts

    8128
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Luzia

  1. Witamy :multi: Ale superaśna galeria :loveu:
  2. Ten wątek zamiast byś miejscem gdzie szczeniaczki mają szanse znaleźć domek stał się miejscem kłótni :shake:
  3. Moja Funia w trakcie snu wydaje całą masę różnych dźwięków od pomruków przez piszczenie i warczenia aż do szczekania :evil_lol: Czasami aż ją budzę bo mi jej szkoda. A i nie wspomniałam o tym że przebiera łapkami i merda ogonem :diabloti:
  4. [quote name='ATLANTYDA']Oko się świeci ;)[/quote] Bardziej obrożę widać :diabloti:
  5. Berek :multi: :diabloti:
  6. A ja powiem tyle: [url]http://images27.fotosik.pl/116/fbc636d97870dcef.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='ATLANTYDA']Tak widać jego oko i obroże[/quote] Tak myślałam tylko pewna nie byłam :cool3:
  8. [quote name='gassira']Dzień dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Głosować na avek nie chciałaś,niedobra TY;)[/quote] Berek :p Bo wszystkie ładne :loveu: [quote name='agaciaaa']Eeeeee nie chce mi sie już na to wszystko odpisywać :eviltong: za dużo tego :eviltong: Lepiej daj w końcu swoją fotke, bo sie obraże!!! :mad:[/quote] Tak szczerze to ja nawet nie wiem o co w połowie z nich chodziło :diabloti: [quote name='deer_1987'] Funie widzialam ale znmow nie ma Ciebie :-(:-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :shake::shake::shake:[/quote] Ej no przestańcie mnie molestować :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_'] Cześć wredoto które nie słucha ciotek :diabloti:[/quote] Ja nie słucham :eviltong: Phi i kto to mówi :diabloti: Ty lepiej sprawdź czy fotki wymiarowe :evil_lol:
  9. A co mnie tak gnębicie od dłuższego czasu :shake:
  10. JA mam dwa kabelki wpadnij to Ci pożyczę :diabloti:
  11. [quote name='agaciaaa']a ja?? małpo jedna :placz: o mnie to już sie zapomniało? :mad: [/quote] A Ty :eviltong: Ciebie nigdy nie ma to po pierwsze, jesteś ponoć na mnie obrażona to po drugie a po trzecie to... nie wiem co zaraz coś wymyślę :evil_lol:
  12. [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i69293_Compan2dzienumnie097.jpg[/url] Ale pa piękny łeb :loveu: A ot tym ruchyu to już nie wspomnę :loveu::loveu::loveu:
  13. [url]http://c8.wrzuta.pl/wm17390/923cc4310017013047449894/Bono%20%26Sara?type=i&key=gAPr1fW34S&ft=d[/url] Mam tylko jedno pyanie czy na tej fotce jest Bono :cool3: Bo ja go nie widzę :evil_lol:
  14. A ja wstrzymam się d głosu bo wszystkie mi się podobają :cool3: Witam z rana :multi:
  15. [quote name='furciaczek']Widzialam slizgajaca sie sie suuunie:multi: Boska jest:loveu:[/quote] Wiem bo moja :evil_lol:
  16. Witanko z rana :diabloti:
  17. [quote name='agaciaaa']To ją obudź :eviltong: Kłamiesz :shake: Nieee :crazyeye: JESTEM :lol: nie wierze :evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie bo się obrazi :evil_lol: Ja nigdy nie kłamie :razz: To już wiesz :diabloti: To lepiej zmień zdanie :roll: A jak mam Ci to udowodnić :eviltong:
  18. [quote name='furciaczek']Napewno ladne:loveu: wszystkie scurki sa sliczne:loveu: Cos sie bardzo nie rozgadalyscie dziewczyny:shake:[/quote] Bo Ciebie nie było t z kim miałam gadać :shake: :diabloti:
  19. Witanko poranne :multi: Na razie fotek nie skomentuje bo do szkółki muszę lecieć tylko na chwilkę na dogo siadłam :evil_lol:
  20. I na dobry początek wklejam na adopcje.org :cool3:
  21. Czekamy muszę zobaczyć te Twoje ciury ciekawe czy ładne :loveu: :diabloti:
×
×
  • Create New...