-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
[quote name='_ChiQuiTa_']Jakaż ona zwinna mimo wieku, a moja sucz mimo że 8 lat ma do doopki nie rusza z miejsca:D[/quote] To musisz sie za nią wziąć :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_']To na co czekasz, zapytaj :cool3: No przyznaj sie :mad: Wow :-o :multi: :evil_lol: Damy rade :diabloti: Nie wiedziałam że psy lubią plac zabaw :razz: [URL]http://images32.fotosik.pl/51/91c657d9ea660c5f.jpg[/URL] przez to też przeszła?? :lol: :diabloti:[/quote] Nie bo śpi :loveu: No przecież mówię że nie :diabloti: To nie wiedziałaś?? :crazyeye: Jesteś pewna?? :shake: Tak przeszła tylko nie mogłam uchwycić jak idzie bo aparat lewy :placz:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Luzia replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
chyba mówi żebyś jej spokój dała :evil_lol: [url]http://img135.imageshack.us/img135/5850/28327161ah8.jpg[/url] -
[quote name='eria']heheh tak jak ja, siedze se przed kompem, odwracam głowe,a tam w łóżku leży Foksik wyciągnięty jak długi :evil_lol: kiedy ona tam wlazła -nie wiem :shake::evil_lol: cwaniara[/quote] Ja mam podobnie tylko że jak się budzę rano to coś mi w twarz sapie :evil_lol:
-
[quote name='ewelinabuck'][B]sunia ktora kocha slizgawki ...ale czad:loveu::crazyeye:[/B][/quote] Może nie tyle lubi co musi lubieć :evil_lol: [quote name='Paulina_mickey'] hehe Luiza zamiast siostre na ślizgawke puścić to wzieła Funie:diabloti: Dzisiaj 20:52[/quote] No weź przestań już nie miała bym komu fotek cykać tylko siostrze :evil_lol:
-
[quote name='gassira']wiem:eviltong: Nie da się nie kochać takiego słodziaka:loveu:[/quote] :p Oj koffana to jest strasznie :loveu:
-
[quote name='dadiii']tzn. chodzi sprawnie jak nalezy wszystko jest ok. tylko obudowa jest z pzodu pomalowana na srebrno taki kawaleczek malutki i ta farba sie troche tylko porysowala od noszenia w kieszeni a poza tym stam idealny ze tak powiem[/quote] To około 80 powinno dać rade
-
[quote name='dadiii']no wlasnie na allegro chodzi od 1 zl do 100 zl i co teraz?? ale ja tam sie ciesze bo troszke kasy mi dojdzie do mojej skarbonki hihi[/quote] Zależy w jakim jest stanie itp musisz sama ocenić :cool3:
-
[quote name='gassira']jaka tam żaba:mad:Tyle gracji ma w sobie-nic jej nie doceniasz:roll:[/quote] Doceniam doceniam :p Tak sobie tylko żarty robię :cool3: Koffam ją nad życie :loveu:
-
[quote name='dadiii']tzn . nie chodzi mi o chlopaka to kolega z klasy zeb niebylo!! zle to zintepretowalam :D a i wlasnie moja znajoma pozczyla odemnie telefon bo poprzedni jej sie zepsul i niemiala kiedy soie kupic nowy a dzisiaj sobie kupila nowy ale chce go odemnie kupic bo jej mama zgubila swoj i pyta sie ile chce za ta ten telefon to jest taki rupic troszke stary simens C60 ile bescie za niego wziely?? bo mi troszke glupi bo to tak wlasciwie kolezanka mamy mojej ale to sie tak z nia gada jak by byla w moim wieku i moja kolezanka hihi[/quote] Ale ja tez pomyślałam że to dla kolegi z klasy :evil_lol: Zobacz po ile na allegro chodzą :razz:
-
[quote name='gassira']co za alpinistka:cool3:[/quote] E tam alpinistka :evil_lol: To żaba jakaś :diabloti:
-
I ostatnie :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/51/1b72cd1a6499204c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/116/5c88e9fe4ada9469.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/116/dbe26bba96a746a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/115/e4de968bdbb13129.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/51/91c657d9ea660c5f.jpg[/IMG][/URL]
-
CD :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/116/60c6937a7a16a5af.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/51/608a81430de2f512.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/51/6d780a05cbd0067b.jpg[/IMG][/URL] Ona tam sama weszła z drógiej strony po szczebelkach [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/51/f3a6a6f3a57b0b3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/51/6a2182a9be6d49f0.jpg[/IMG][/URL]
-
No to foteczki Nie mogłam uchwycić momentu kiedy wbiegała na tą zjerzdzalnie jedynym na to dowodem są ślady łap :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/51/f0a37b6659886a02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/116/059c00f2c62c8e42.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/51/c655a2f767309bc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/51/4e371023644aafaf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/115/b1e2b74801bd37d4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='dadiii']hej wam dziewuszki!!! ej co moge chlopakowi na mikolajki kupic??[/quote] Ja wolę nie podpowiadać w takich sprawach... :diabloti:
-
To najpiękniejsza rasa koni jaka istnieje :loveu: :loveu::loveu::loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Luzia replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Gratuluję 300 stronki i postępów z klateczką :sweetCyb::Cool!::laola::cunao::cunao::knajpa::knajpa::drink1::drinking: -
Witanko wieczorową porą :cool3: Ślicznie pozuje niuńka na zdjęciach :loveu:
-
[quote name='ATLANTYDA']Dobry Dobry :lol: Jak tam zdrówko dopisuje:mdrmed::mdrmed:[/quote] Dobry dobry Te same dolegliwości co zawsze.. Poza tym że Fuś ma antybiotyk :shake: [quote name=':: FiGa ::'] Luziaaaaaaaaaaa :placz: Fotki psiaka i starszej siostry świetne :klacz: :evil_lol:[/quote] No przecierz mówiłam Ci już że Cię Kofffam :cool3: Wiem :cool3: [quote name='dadiii'] fotki fotki fotki ja kcem nowe !!!!!! hihi a te ostatnio dodane sa super :loveu: :-D:-D[/quote] Chcieć a mieć :eviltong: Jak ładnie poprosisz to możee... :evil_lol:
-
[quote name='_ChiQuiTa_']No coś Ty :eviltong: to tylko pozory :diabloti: Nie obrażaj siostry :mad: bo urośnie i ci pokaże :evil_lol::evil_lol:[/quote] Kurde już miałam nadzieje :shake: :diabloti: Jeszcze do tego długa droga na razie knypek :evil_lol: [quote name='agaciaaa']A Funi? :lol: Cooooo? :crazyeye: masz jakieś niezdrowe skojarzenia :shake: LUZIA! :mad:[/quote] A tego to nie wiem trzeba jej zapytać :evil_lol: JA :diabloti: w życiu :razz: Też Cie koffam :cool3: [quote name='deer_1987'] ja spac nie moge, bo nie wiem jak wygladasz[/quote] [quote name='agaciaaa']ja też :shake:[/quote] Jak byście mnie zobaczyły to byście miały koszmary więc nie wiem co lepsze :diabloti:
-
Ehhh chyba wygrałyście... :shake:
-
[quote name='basia bonnie']jezuu ile tu nagadane! do nauki, dzieci a nie pogawędki tu :diabloti: miseczke macie cudną! :loveu: ukradne :diabloti: [URL]http://images23.fotosik.pl/115/2df365c3a07617b7.jpg[/URL] nie mówiłaś, że masz siostrę bliźniaczke :diabloti:[/quote] Nie nowość :diabloti: E tam kto by się uczył :evil_lol: Tylko spróbuj :cool3: Hehe no wiesz ciężko do takiego POTFFFORA się przyznać :eviltong:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Luzia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja tu jestem a Was nie :diabloti: -
Kto się przyłączy do robienia małego off topa w galerii moda :diabloti:
-
[quote name='agaciaaa'] nie odzywam sie do Ciebie :shake:[/quote] A dlaczegusz to?? :placz: