Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Nie wiadomo ile ma lat, 17 lat to wiek psa ktÓrego miaŁ pan który znalazŁ Reksia, ten wiek byŁ w komputerze i automatycznie lekarz wpisaŁ go do książeczki Reksia . Reksiu może mieć mniej ale tego nie wiemy.
  2. Moim zdaniem tytuŁ dużo daje , niestety mogę tylko podnosić wątek , za daleko żeby zająć się fizycznie :(
  3. Nie ma wyjścia teraz ma królestwo w porównaniu z boksem w schronie ;)
  4. Może ktoś dojrzy rude maleństwo ;)
  5. ja zaglądam :) wiesz że ją barzdo lubię :):):)
  6. Myślisz że on jeszcze marzy?? ... Mam nadzieję że wierzy że będzie dobrze.
  7. Rybc!a czy moja paczka do Ciebie dotarŁa???
  8. fajnie Basiu to Twoja super extra adopcja , warto byŁ !!!!
  9. Szylkretka już wybudzona ale na razie przydżumiona nie wie chyba co się dzieje bidulka, ślepki takie zamglone.
  10. ByŁo kolejne spotkanie :) już caŁkiem gŁadko poszŁo :) ŚmiaŁam się po Figa kilka razy przekozioŁkowaŁa ;) zrobiŁa tzw przewrót w przÓd ;) klosz jej przeszkadza i chyba nie bardzo umie ocenić odlegŁość zwŁaszcza kiedy jest nierówno. DostaŁa na noc ubranko gdyż tak szura brzuchem po ziemi i tak jest zainteresowana szwami że zrobiŁo się brzydko na brzuszku :( I już w ubranku myta i wyprzytulana dostaŁa kolacją a potem zostaŁa poŁożona na podusi :) i wszyscy życzyli jej dobrej nocy :):)
  11. No niestety dogo nawala...ciekawe czy coś z tym zrobią...
  12. tak ma allegro, dzisiaj zapoznała się z moimi suczkami, trochę się obawiałam że Sari jej kark przetrąci ;) ale obeszło się bez większych komplikacji :) biegaŁy w 3 po Łące :)
  13. bubu powinna mieć namiary na Ludzi z Elbląga, może jeszcze mają dom otwarty na piesia ;)
  14. podobny do Puszka i też po wypadku, oby życie uŁożyŁo mu się równie szczęśliwie jak Puszeczkowi!
  15. [quote name='togaa']Wczoraj był dalszy ciąg kanałowego leczenia zębola. Tym razem dostał narkozę dożylną i zniósł ją o niebo lepiej niż za pierwszym razem/domięśniową/. Po przywiezieniu do domu ani chwili nie leżał tylko natychmiast szalał z psami w ogrodzie. Ma piękną,światłoutwardz. plombę i tym samym cały proces "naprawiania" Puszka po wypadku mamy juz za sobą.... Pozostaje nam tylko cieszyć się życiem......:multi:[/QUOTE] :) najlpesza plomba z możliwyc :)
  16. Fajnie się czyta takie wieści :)
  17. I nic w sprawei Seda się nie zmieniŁO :(
  18. Figunia dzisiaj pojechaŁa do ogrodu, tak żeby się wyszaleć, cóż z tego skoro ona woli siedzieć caŁy czas na kolankach ...:( nawet po trawce chodzić nie chciaŁa, tylko przytulanie i przytulanie ;) a domku nie widać :(
  19. Fantastycznie miaŁ w sobotę jechać do nowego domu...miŁo że wiedziaŁam o tym :p
  20. W takim razie trzymam kciuki za pomyślną operację !
  21. Aga masz taką dobrą rękę dla maŁych piesków, proszę wejdź na wątek Figi :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111396[/URL]
×
×
  • Create New...