Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. czy ktoś ma jakieś wieści o psie z niedowładem, który mocno się zatacza?? proszę o wiadomość
  2. I jeszcze jedno małe pytanko: jest jakieś choćby małe zainteresowanie Sedem?? może był juz jakiś telefon w sprawie stworzenia mu nowego domu przez potencjalnych właścicieli?? trzymam kciuki aby się udało
  3. codziennie rano pierwsze co robię w pracy to czytam wątek Seda, i po kolejnej dobrej wiadomości co u Niego dostaję porcję energii na następne godziny. Milady to nie dla mnie te podziękowania ponieważ kasa jest nie moja ale też się cieszę że się przyda. wysłałam ją przed chwilą.
  4. Milady mam następne 50zł na Seda!!!jutro wyśle ,wiedziałam że ktos jeszcze pomoże, wyśle ze swoimi danymi bo znajomy nie chce się ujawniać. jeśli uznasz że kasa przyda się innemu piesiowi to masz wolną rękę, pozdrawiam
  5. Milady poleciła mi wątek o Sedzie a AśkaK o schronisku, dzięki. podziwiam Was
  6. wczoraj przez 5 godz w pracy czytałam wątek o schronisku, odwalacie kawał dobrej roboty. nie wiedziałam, że na tym świecie jeszce tacy ludzie istnieją. chylę głowę i życzę powodzenia
  7. cieszę się że po roku Sed w końcu może biegać, dzięki Milady za wznowienie akcji i jeszcze jedno pytanie : żeby z 2 boksów zrobić jeden większy potrzebna jest zgoda tylko kierownika schroniska czy jeszcze kogoś?? rozmawiał ktoś na ten temat z właścicielem schroniska??
  8. proszę nie przerywajcie aukcji Seda, wysłałam znajomym maile z wiadomościami o nim i liczę że wejdą na allegro i choć trochę wspomogą. Tak jak prosiłam przez telefon zaznaczając,,szukaj w tytułach i opisach,, wpisując ,,Sed,, żeby pojawiała się wzmianka o nim.
  9. dzięki za polecenie wątku o schronisku, mam doła.
  10. hej , jestem pierwszy raz na forum dlatego miejcie wyrozumiałąość. cieszę się że Sad jest już w nowym miejscu, jutro pierwsza mała wpłata ode mnie.przekazałam wiadomość o Sadzie wszystkim znajomym, mam nadzieje że jego historia ruszy więcej ludzi. niepokoi mnie tylko jedno ile tych boksów jest w schronisku i czy ten boks po Sadzie zajmie znowu jakiś nieszczęśnik??
×
×
  • Create New...