Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. [IMG]http://i28.tinypic.com/14902nd.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/156s9hz.jpg[/IMG] __________________ Bardzo mu się podobało masowanie brzuszka :) już się powoli rozluźnia :) fajnie widzieć cos takiego idziemy do przodu :):):)
  2. Dobrze, na razie jej nie niepokoję bo parska i fuczy, boję się że odtrąci dzieci jak się zestersuje, to caŁkiem dzika kotka (czarno biała) z tego co mi się udaŁo podejrzeć maluchy też są w takich barwach.
  3. Dobrze, na razie jej nie niepokoję bo parska i fuczy, to caŁkiem dziak kotka (czarno biała) z tego co mi się udaŁo podejrzeć maluchy też są w takich barwach.
  4. No cóż nie Twoja wina :(:(:( ale już tak się cieszyłąm :(:(:( Figa nie może wrócić na wieś, pewnie skopaliby ją za to że tak dŁugo jej nie byŁO :( zasłużyła na normalne traktowanie. Jest taka malutka :( , Umie zachować czystość,sama nie wiem skąd ale trzyma aż do wyjścia wszystko. Nie nabrudziŁa w boskie ani razu, lubi koty, pozwala im nawet jeśc ze swojej miski. Muszę znaleźć jej dom... nie może wrócić na wieś ani też nie może zamieszkać w schronisku :(:( POMOCY JEST TAKA MALUTKA !!!
  5. z wielkim brzuchem hahah :) Marian się zrobiŁ charakterny :)
  6. Myślicie że tak łatwo Bąbelkowi iść na górę ;)
  7. Ciągle WIEELKI [B]? co to znaczy Szarik???[/B] Mała płacze kiedy ją zostawiam, jest taka kochana , nikt nigdy nie poświęcaŁ jej czasu, nie przytulał :(:( teraz nie może się tym nacieszyć. Zasnęła mi dziś na kolanach....spała tak słodko..aż musiałam iść i ją najpierw obudzić. I oczywiście byŁ pŁacz :(:(:(
  8. Wiem wŁaśnie dlatego tak przykro :(
  9. kombinuję żeby nie wróciŁ ale nie wiem co z tego wyjdzie...
  10. kombinuje żeby nie wróciŁ ale nie wiem co z tego wyjdzie...
  11. Jolu jakby domków byŁo za dużo ;)...wiem maŁo realne....ale tak gdyby...to pamiętaj prosze o tej koteczce z wypadniętą macicą...Kicia się pozbieraŁa po operacji, przyjęła wszystkie maluchy i teraz karmi.
  12. [quote name='Szarik']Boluś już po przechadzce, dzisiaj wykazał największą aktywność odkąd jest w lecznicy mimo porannego godzinnego spacerku! Świetny psiak :loveu:[/QUOTE] teraz już musisz codzienni tak ;) jak rozpieściłaś to trzeba trzymać fason :)
  13. Mordziak ;) a jak tam zakadanie wątku ;)??
  14. I co nikt do Jana nie zajrzaŁ ??? hm jak mam to rozumieć?? czy ruda maŁa istotka nikogo nie obchodzi???
  15. Fajne zdjęcia pinczerka :) do archiwum koniecznie :)
  16. Jasne że tak ;) w tej chwili mamy 4 psy w lecznicach 1 w hotelu , kota w DT i psa w DS którgo leczymy.
  17. I jak z banerkiem?? dalej nie dziaŁa?? mam napisać do pinczerki???
  18. Ja też uważam że jest lepiej, co prawda nadal ubieram szelki kiedy Lola wciska się w kąd budy ale myślę że już powoli zaczyna sprawiać jej przyjemność trawa i sŁoneczko . Jak tylko nabierze zaufania stanie się śmielsza :) tak jak Miodzio i inne struszki :) No z niektórymi nie ma problemu jak np Dropsik :) ten od początku śmiga co niedzielę :) ale to też zależy od indywidualnych przejść .
  19. Kurde pinczerka :( optymizmem nie napawasz :(
  20. Bąbel pewnie okupuje budę ;) bo pada , oj boroki dobrze teraz nie mają :(
×
×
  • Create New...