No cóż nie Twoja wina :(:(:( ale już tak się cieszyłąm :(:(:( Figa nie może wrócić na wieś, pewnie skopaliby ją za to że tak dŁugo jej nie byŁO :( zasłużyła na normalne traktowanie. Jest taka malutka :( , Umie zachować czystość,sama nie wiem skąd ale trzyma aż do wyjścia wszystko. Nie nabrudziŁa w boskie ani razu, lubi koty, pozwala im nawet jeśc ze swojej miski. Muszę znaleźć jej dom... nie może wrócić na wieś ani też nie może zamieszkać w schronisku :(:( POMOCY JEST TAKA MALUTKA !!!