Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Tak Marian byŁ zgaszony i chowaŁ się w budzie....dobrych doświadczeń na pewno nie miaŁ. UwielbiaŁ jak go gŁaskaŁam i uwielbiaŁ....bardzo mnie ciekawi czy dalej to robi :diabloti: jak już się go wyniosŁo przed schron to szedŁ na spacer i :evil_lol: skakaŁ od tyŁu ludziom na plecy :mad:oj pamiętam to doskonale, byŁam często ofiarą bo często go zabieraŁam :evil_lol:
  2. więc 4321 i .....życzymy udanej przeprowadzki ;)
  3. Kubuś już dawno zdrowy, siedzi w lecznicy ponieważ nie oddamy go do schronu! Ale czas niestety się wydŁuża i już nie jest tak Łatwo i miŁo jak na początku...:(
  4. Jaką pomoc masz na myśli??? DT lub DS prawda :(:( ?? Są tu jacys dobrzy ludzie z wolną przestzrenią???
  5. Dziś Reksiu miaŁ ponowne odwiedziny swojego pana i moje :) Pan przywiózŁ w przenośniej lodóweczce reklamówkę mięsa ...;) Nie uwierzycie jak on się potrafi cieszyć bawić i podgryzać na widok tego czŁowieka :) a Pan ...!!! Po prostu brak sŁów ile dają mu te odiwedziny i świadomość że piesek jest w takiej formie. dziś też mogŁyśmy z [panią Ireną obejrzeć zdjęcia Reksia z czasów kiedy dopiero się z panem zapoznawaŁ . Oj kawaŁ chŁopa jeszcze wtedy byŁo z Reksia ;) nie to co w schronisku...W każdym razie od moich pierwszych odwiedzin Reksio przytyŁ, zmieniŁa się mu sierść :) i lepeij chodzi :)
  6. Do tej pory trudno w to uwierzyć !!!! Niemożliwe staŁo się możliwym :):):) karusiap tak trudno się rozstać prawda ??? wiem co czujesz....powiem szczerze ja nie potrafiam się cieszyć , wiedziaŁam że dom jest najlepszy z możliwych ale to nie byŁ mój dom. Dopiero czas daŁ mi radość z adopcji. Dziękuję Ci za wszystko co mu daŁaś i czego go nauczyŁaś i za to że pozwoliaś mu odejść. Maxiu bądź szczęśliwy !!! A dla karusiap na pocieszenie przesyŁam przypinkę ;)
  7. Zdawali ponieważ topili jej szczeniaki :(
  8. Z Figunią już dużo dużo lepiej. Oczywiście nosi kaptur :evil_lol: ponieważ za bardzo jest zainteresowana brzuszkiem :razz: Przytulak z niej niesamowity , tylko gŁówkę nadstawia a w kapturze niezbyt wygodnie :evil_lol: Dziś kolejny dzień bezdusznej pogody , maŁej Fidze to niezbyt się podoba :) lepiej przecież siedzieć na miękkiej poduszce :p w ciepeŁku :p Ciekawa jestem co mÓwią na wsi jej byli pseudo wŁaściciele :cool3: DowiedziaŁam się że na wsi woŁali na nią....BLONDYN...czy ktoś miaŁ kiedyś gorsze imię???
  9. oby Sedowi się też poszczęściŁO :)
  10. Rozglądaj się tam Aga po Żywcu!!
  11. Pniemy się do góry po domek a Bąbelkowi wcale nie jest Łatwo ;) grubiutki na krótkich nózkach ma dŁuga trasę do pokonania :)
  12. Szkoda że nikt nie chce dac mu szansy :(
  13. mam nadzieję że scronu nie zalaŁo ...kurcze zawsze jak pada i jest zimno myślę o tych borokach , a Lircia ma przeżedzone futerko :(
  14. i niezapominajmy o Myszce :) ona też szuka domku a będzie jej najciężej...
  15. Śliczne zdjęcia, dobrze że wszytskie maleństwa dobrze się czują :)
  16. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]A ja mam pytanie, czy ktoś ma link do bazarku u pinczerki-gizmo z taka wiosenna torbą i rameczkami z darlinga? Nie wiem kiedy zakończył sie bazarek, bodajze 3 tygodnie temu a rameczek ani widu ani słychu:roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] już napisaŁam do pinczerki na pewno wyjaśni się wszystko, pibczerka jest sumienna :)
  17. Mop jest w lecznicy , nie potrzebuje palety. W niedziele zabraŁam go ze schroniska. Jest w rękach lekarzy.
  18. Dzięki za bazarek!!!! AgaG dostaŁam NUTRADYL od waldi481 , czy HUBERTOWI na sawy by się nie przydaŁ???
  19. szarik tak bardzo bym chciaŁa !!!! Trzymam kciuki, maŁa jest naprawdę kochana i tak bardzo pragnie kochać !!! CaŁuski daje bez końca ;)
  20. Zabawne...a może tragiczne jak pokazywaam pierwszy raz wetowi Mopa po fryzjerze i te guzy to stwierdziŁ : a tam , no są guzy ale co z tego....
  21. OJ Sed to ma pecha nawet banerek nie chce wejść :(
  22. dzięki roz2 ;) a ja mam od waldi481 tabletki na stawy !!!!
  23. oj spacerek pod znakiem zapytania :( Tebo trzymaj się dzielnie.
  24. [quote name='basia bonnie']Musi być dobrze! Wczoraj pytałam, czy dalej chcą Liska, powiedzieli, że oczywiście ze chcą! :) I powiedzieli, że mnie z nim odwiedzą kiedyś :) Ciekawe czy Lisek się pozna z Warką:cool3:[/QUOTE] O kurcze ale byŁoby spotkanie :):):) ciekawe jakby zareagowali na siebie. PowiedziaŁam w schronisku że Lisek jest zarezerwowany ;)
×
×
  • Create New...