Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Tak Marian byŁ zgaszony i chowaŁ się w budzie....dobrych doświadczeń na pewno nie miaŁ. UwielbiaŁ jak go gŁaskaŁam i uwielbiaŁ....bardzo mnie ciekawi czy dalej to robi :diabloti: jak już się go wyniosŁo przed schron to szedŁ na spacer i :evil_lol: skakaŁ od tyŁu ludziom na plecy :mad:oj pamiętam to doskonale, byŁam często ofiarą bo często go zabieraŁam :evil_lol:
-
więc 4321 i .....życzymy udanej przeprowadzki ;)
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Kubuś już dawno zdrowy, siedzi w lecznicy ponieważ nie oddamy go do schronu! Ale czas niestety się wydŁuża i już nie jest tak Łatwo i miŁo jak na początku...:( -
Dziś Reksiu miaŁ ponowne odwiedziny swojego pana i moje :) Pan przywiózŁ w przenośniej lodóweczce reklamówkę mięsa ...;) Nie uwierzycie jak on się potrafi cieszyć bawić i podgryzać na widok tego czŁowieka :) a Pan ...!!! Po prostu brak sŁów ile dają mu te odiwedziny i świadomość że piesek jest w takiej formie. dziś też mogŁyśmy z [panią Ireną obejrzeć zdjęcia Reksia z czasów kiedy dopiero się z panem zapoznawaŁ . Oj kawaŁ chŁopa jeszcze wtedy byŁo z Reksia ;) nie to co w schronisku...W każdym razie od moich pierwszych odwiedzin Reksio przytyŁ, zmieniŁa się mu sierść :) i lepeij chodzi :)
-
Do tej pory trudno w to uwierzyć !!!! Niemożliwe staŁo się możliwym :):):) karusiap tak trudno się rozstać prawda ??? wiem co czujesz....powiem szczerze ja nie potrafiam się cieszyć , wiedziaŁam że dom jest najlepszy z możliwych ale to nie byŁ mój dom. Dopiero czas daŁ mi radość z adopcji. Dziękuję Ci za wszystko co mu daŁaś i czego go nauczyŁaś i za to że pozwoliaś mu odejść. Maxiu bądź szczęśliwy !!! A dla karusiap na pocieszenie przesyŁam przypinkę ;)
-
Zdawali ponieważ topili jej szczeniaki :(
-
Z Figunią już dużo dużo lepiej. Oczywiście nosi kaptur :evil_lol: ponieważ za bardzo jest zainteresowana brzuszkiem :razz: Przytulak z niej niesamowity , tylko gŁówkę nadstawia a w kapturze niezbyt wygodnie :evil_lol: Dziś kolejny dzień bezdusznej pogody , maŁej Fidze to niezbyt się podoba :) lepiej przecież siedzieć na miękkiej poduszce :p w ciepeŁku :p Ciekawa jestem co mÓwią na wsi jej byli pseudo wŁaściciele :cool3: DowiedziaŁam się że na wsi woŁali na nią....BLONDYN...czy ktoś miaŁ kiedyś gorsze imię???
-
oby Sedowi się też poszczęściŁO :)
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Rozglądaj się tam Aga po Żywcu!! -
Pniemy się do góry po domek a Bąbelkowi wcale nie jest Łatwo ;) grubiutki na krótkich nózkach ma dŁuga trasę do pokonania :)
-
Szkoda że nikt nie chce dac mu szansy :(
-
mam nadzieję że scronu nie zalaŁo ...kurcze zawsze jak pada i jest zimno myślę o tych borokach , a Lircia ma przeżedzone futerko :(
-
Trzy mlode kotki czekaja na dom. MYSZKA i 4 jej dzieci juz u siebie :)
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
i niezapominajmy o Myszce :) ona też szuka domku a będzie jej najciężej... -
Trzy mlode kotki czekaja na dom. MYSZKA i 4 jej dzieci juz u siebie :)
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia, dobrze że wszytskie maleństwa dobrze się czują :) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Hund replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]A ja mam pytanie, czy ktoś ma link do bazarku u pinczerki-gizmo z taka wiosenna torbą i rameczkami z darlinga? Nie wiem kiedy zakończył sie bazarek, bodajze 3 tygodnie temu a rameczek ani widu ani słychu:roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] już napisaŁam do pinczerki na pewno wyjaśni się wszystko, pibczerka jest sumienna :) -
Ufam że się uda.
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za bazarek!!!! AgaG dostaŁam NUTRADYL od waldi481 , czy HUBERTOWI na sawy by się nie przydaŁ??? -
szarik tak bardzo bym chciaŁa !!!! Trzymam kciuki, maŁa jest naprawdę kochana i tak bardzo pragnie kochać !!! CaŁuski daje bez końca ;)
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
OJ Sed to ma pecha nawet banerek nie chce wejść :( -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='basia bonnie']Musi być dobrze! Wczoraj pytałam, czy dalej chcą Liska, powiedzieli, że oczywiście ze chcą! :) I powiedzieli, że mnie z nim odwiedzą kiedyś :) Ciekawe czy Lisek się pozna z Warką:cool3:[/QUOTE] O kurcze ale byŁoby spotkanie :):):) ciekawe jakby zareagowali na siebie. PowiedziaŁam w schronisku że Lisek jest zarezerwowany ;)