Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
i nawet ubieranie szeleczek w niedzielę szybko poszŁO :)
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
,,będziesz na uwięzi..." nie podoba mi się -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
koteczki są 4 ale jeden zamówiony. 3 są buraski z tym że różnego odcieniu a jeden ten zamówiony 3kolor. Jeden burasek strasznie agresywny ;) mimo wieku . Drapie gryzie i syczy ;) maleństwa są przerażone, siedzą razem zwinięte w koszyku, potrafią jeść samodzielnie ale trzeba je wyjąć z koszyka bo same boją się wyjść. W schronie jest też piekna 3 kolorka dorosŁa, nie jest to jednak mama maleństw. Pozostae koty uciekŁy na wolność. -
Nikt nawet drzwi nie otworzy przed Bąbelkiem :(
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki !!!! -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tyle że nie mam Twoje konta, prosiŁam kilka razy ale nie dostaam Pw , proszę napisz a wyślę. -
Dziś przez nieuwagę , dodam że moją :oops: Reksiu miaŁ spotkanie z innymi psimi lokatorami z domu p. Ireny. Przed którymi skrzętnie Pani Irena go ochraniaŁa :razz: ZamarŁyśmy obie w oczekiwaniu co będzie , na szczęście skończyŁo się na obwąchiwaniu ale wystarszyŁam się bardzo :roll: bardzo , bardzo.
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Pepino jest wspaniaŁy !!!!!!! :) koniecznie trzeba zrobić mu zdjęcia i pokazać jaki jest śliczny w nowej fryzurce :) nie poznaŁam go !!! To prawda że ma bardzo dużo z Yorka ;) kochany pycholek. -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Niestety nie możemy zdziaŁać wszystkiego :( najważniejsze że ma lepsze warunki. Martwię się może boli go tak samo jka Puszka :( może mu się miednica zlewa nieprawidŁowo :( albo jak Puszkowi wbija się jakiś odŁamek :( rtg przydaŁoby się natychmiast . -
Często brak pieniędzy jest blokadą przy adopcji i warto pomóc wŁaścicielom. Liczy się serce bo gdy jego zabraknie to nie ma już nic. A nowy wŁaściciel ma świadomość że w razie potrzeby nie zostanie z problemem sam.
-
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale boroczek :(:( Co z NUTRADYLEM ?? końcem czerwca traci ważność , szkoda tego leku jeśli Rudka nie może go brać muszę poszukać innego psa któremu się to przyda. Proszę o info bo szkoda leku a możę Rudzi coś to da. -
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga proponowaŁam kilka razy że wyślę pieniądze niestety nie mam numeru konta. Proszę podaj ile tego jest i na jakie konto wpŁacić. -
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Tak w maŁym ciele duży duch ;) -
Satrych piesków nikt nie chce :(
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
togga ja od razu byŁam za domkiem u Ciebie :) cieszę się z wyboru i wiem że takich domków trzeba szukać ze świecą !