Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. szczeka na coś czego nie ma np na ścianę albo w przestrzeń i dużo śpi.
  2. śniŁo mi się dzisiaj że z Henia wyrósŁ ...duży rudy jamnikowaty pies :evil_lol: zaczęŁam się w tym śnie zastanawiać jak to jest mozliwe że klapŁy mu uszka i z ratlerkowatej posturki naciągnąŁ się jamnik . Ale jak to w śnie nie ma wytŁumczenia.
  3. Ja myślę że niektórzy pisząc tu nie zdają sobie caŁkiem sprawy z sytuacji. Mop nie ma depresji i nie cierpi fizycznie. Jedynym problemem jest to że nie myśli , można go porównac do upośledzonego czŁowieka który nie wie że żyje i po co żyje. Choć chciaŁabym żeby byŁo inaczej :(:( PrzydaŁby się dom , dom który nie będzie wymagaŁ od Mopa czegokolwiek, który zaakceptuje go takim jakim jest. Dla niego. A jeśli chodzi o jedzenie apetty teraz Mop ma . Dostaje leki na jego podtrzymanie, niesety za niedŁugo trzeba je odstawić.
  4. tytuŁ przyniósŁ rezultaty ;) piesku nie poddamy się :)
  5. UsiŁowaŁam to wmówić pani i panu doktorowi ale oni mówią coś innego on po prostu ma zmiany w mózgu :( a ja myślę że gdyby mieszkaŁ w domku z ogrodem to mógŁby tak sobie chodzoć w kóŁko i nikomu by to nie przeszkadzaŁo. On musi mieć dom i czŁowieka . I ten czŁowiek musiaŁby wziąść Mopa nie daltego żeby mieć psa przyjaciela tylko dlatego żeby pomóc Mopowi.
  6. Malutka nie chce spać na posŁaniu :p czoŁga się na Łóżko, delikatnie podnosi pyszckiem posciel i peŁznie :p w stronę poduszki i gŁów swoich wŁaścicieli :evil_lol:
  7. Tak, ja mam nadzieję ale Mop podobno nie :( Pan powiedziaŁ odkorowacenie :(
  8. Czarnulka czeka na swoją szansę, to już tak dŁugo :(
  9. jak to Łatwo powiedziec a kto mu pomoże ?? ;) on taki malutki...
  10. Dreptaj piesku po szczęście, może jest niedaleko??
  11. Selenne spraw proszę żeby dobrzy ludzie zakochali się w Lisku !!!
  12. Pan wŁaśnie dzwoniŁ, bardzo jest ciekawy stanu zdrowia pieska . Bedzie się wybieraŁ w nasze rejony więc pytaŁ czy jest możliwość aby znów zobaczyć pieska.
  13. ŚwiateŁko w tunelu , Twój pies jest przykŁadem że warto wierzyć w cuda.
  14. Grzybek prosi o dom , czy jest dla niego szansa??
  15. Rana Figusi zagojona :) dostaŁam dziś szeleczki i smyczkę z powrotem gdyż Figa ma już swoją , bardzo kocha swoich wŁaścicieli a Państwo kochają ją :):):)
  16. Nela myślami jestem z Wami , trzymam kciuki za Rudkę i mam nadzieję że będzie wielki krok do przodu :)
  17. Niestety Mop wygląda nadal tragicznie, waży w tej chwili 18 kg niby lepiej ale tego niewidać :( MiaŁam dzisiaj rozmowę z Panem dr powiatowym wetem, sugerowaŁ że powinniśmy pozwolić Mopowi odejść :(
  18. A mnie się rzuciŁ od razu w oczy , u mnie w supskrycjach i musiaam wejść tu żeby zobaczyć co sŁychać, dajcie ludziom czas. Wierzę że będzie dobrze.
  19. no niewyraźna coś jesteś Basiu :) cieszę się że dziewczyny się dogadują !!!!!! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ I WARTO W NIE WIERZYĆ !!!!!!
  20. NIE MA PRAWIE USZU,WYGLĄDA JAK SZKIELET,TRACI NADZIEJE-POTRZEBNA RÓŻNA POMOC... nie ważne że już tak nie wygląda ale tak wyglądaŁ, poprawiŁ się wygląd fizyczny ale nie psychiczny oraz nie sytuacja . Podnosze pieska, nie czepiam się ale myślę że tutuŁ jest ważny :) trzymam za Wasz kontakt z pieskiem , on bardzo jest ważny w tej chwili.
  21. Trzymam kciuki!!! Lisek jest taki kochany !!!!
  22. No niesttey nie ma chętnych na Lirę :(
  23. Tylko dajcie prosze ten dom....
×
×
  • Create New...