Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. leki wŁaśnie wysŁaŁam :) starczy na 2 miesiące ;) Nela zajrzyj proszę na pocztę , nie wiem jak listonosze u Was pracują ale może przesyŁka czekać a listonosz jej nie przyniesie. WysŁaŁam priorytetem.
  2. Może oprócz zdjęć trzeba zmienić tytuŁ na bardziej drastyczny ....ja już nie wiem :(
  3. Honey jest już bezpieczny. Ma max 2-3 lata, jest zaniedbany, ktoś ewidentnie o niego nie dbaŁ :( w pyszczku ma jeszcze sporo mleczaków które powinny być dawno usunięte. Uszka brudne maksymalnie, z ciaŁka lecą dorodne opite kleszcze :( pcheŁ tysiące. Lewe oczko trzeba zaszyć , prawe ma wielki wrzód który musiaŁ dugo rosnąć i musieli na to patrzeć jego wŁaściciele. Jest caŁkowicie ślepy :( Nie umie chodzić na smyczy wnioskuję że chodziŁ luzem po ogrodzie, daje się nosić na rękach. ZostaŁ wyrzucony z samochodu na warszawskich numerach, do schroniska przywiozŁa go pani z Urzędu w miejscowości w której się znalazŁ po wyrzuceniu. W tej chwili ma wyczyszczone uszy , oraz zostaŁa usunięta ropa z oczu. ZostaŁ odpchlony i odrobaczony (robaki już przed odrobaczeniem wychodziŁY ). Na koniec dostaŁ 2 zastrzyki które zniósŁ dzielnie. W najbliższym czasie zostanie pobrana krew. Proszę o wsparcie !!! Piesek ma jest mŁody 2-3 lata to początek życia, mam nadzieję że będzie mu dane szczęście u boku kogoś dobrego.
  4. Dzięki, zaraz jadę po Honeya i zawożę go do lecznicy jeśli istnieje możliwość DT bŁagam powiedzcie !!! Oczywiście że konsultacje trzeba zrobić wcześniej niż za póŁ roku tylko trzeba pieska zawieść do warszawy, będę o tym myśleć jak już będzie bezpieczny. Proszę pomóżcie w szukaniu DT już nie mówiąc o DS!! Oktwai6 lothia wszystkim dzięki że się pojawiliście.
  5. dzięki !!!! Niestety konsultacja jest planowana na drugą poŁowę roku :( kicha kicha :(:(:( no nic pieska trzeba wyciągnąć a resztą zajmiemy się później.
  6. sprawdziŁam że dr Garncarz ma być w niedŁugim czasie w Bielsku, jest już tworzona lista chętnych , jutro zadzwonię do lecznicy i zapytam kiedy mniej więcej będzie i wpiszę Honeya .
  7. [quote name='dorcia44']gdyby ktos przywiózł go na konsulatcje do dr. Grancarza to ja zbiore pieniadze na wizyte i ew,. leki. inaczej pomóc nie moge :oops:[/QUOTE] gdzie przyjmuje ten dr??? na razie wezmę go ze schronu w bezpieczne miejsce a potem ustallimy co dalej. LUdzie jesteśmy bez grosza , każda pomoc się przyda !! Proszę !
  8. A przede wszystkim mieszka ze wspaniaŁą osobą, bo gdyby nie pani Irena byŁoby kiepsko :(
  9. Marian w szafie ;) nieźle musiaŁ wyglądać :):) z tym odbytem to oprócz robali moga być zatakane gruczoŁy.
  10. Elżbietka jesteś kochana !!!!! Tylko że jak go wyciągniemy to z powrotem będzie ciężko. Ale jestem za wyciągnięciem jak najszybszym. Może ktoś jeszcze pomoże????
  11. [B]NOWY BAZAREK ZAPRASZAM I PROSZĘ O POMOC !!! TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ WYCIĄGNĄĆ PIESKA ZE SCHRONISKA I ZDIAGNOZOWAĆ !![/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10284970#post10284970"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10284970#post10284970[/B][/URL]
  12. NOWY BAZAREK ZAPRASZAM I PROSZĘ O POMOC !!! http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10284970#post10284970
  13. Figa dziś zostaŁa zaszczepiona . Jej państwo są bardzo zadowoleni z pieska. Uważają że Figa jest bardzo grzeczna i kochana. Uwielbia być noszona na rękach ;) i karmiona z ręki ;) nie lubi zostawać sama i zaczyna wtedy lamentować ;) oj znam ten pŁacz ;) wieczorami jak się ściemni to poluje na suchy chcleb, który chrupie w samotności :) na spacery chodzi bez smyczy :) i bardzo bardzo lubi lizać po twarzy swoich wŁaścicieli.
  14. UbraŁam Bąbelka w niedzielę w szeleczki i czekaŁam aż zwolnią się następne żeby ubrać jego wspóŁlokatorów , w tym czasie Bąbel , nie uwierzycie, chodziŁ tam i spowrotem przed towarzyszami , przechadzaŁ się jakby chciaŁ zaznaczyć że ON MA SZELKI I ON IDZIE ZARAZ NA SPACER. W końcu wdrapaŁ mi się na kolana :) i umościŁ się wygodnie :) to już zupeŁnie inny pies :) :):) nie to co kiedyś :) Żal mi byŁo Filipka z jego bosku, tak bardzo chciaŁ iść na spacer że podstawiaŁ mi się żebym go ubraŁa i przynosiŁ mi w pyszczku szeleczki ale za maŁe niestety :( W końcu jak już miaŁ ubrane to podbieŁ do Bąbla jakby chciaŁ mu pokazać A WIDZISZ JA TEŻ MAM I TEŻ IDĘ NA SPACER :)
  15. Jaśka znowu przeniosŁam do innego bosku :( pustego tym razem :( i musiaam go dać niestety do przedsionku :( biedaczek znowu będzie miaŁ maŁo sŁonka :( ale miaŁ caŁą gŁówkę pogryzioną :( nie mogŁam go zostawić w tym samym boksie :(
  16. [quote name='zuziaM']Cz juz na zawsze uciekly ? ? ? Przeciez same sobie nie poradza :shake:! W schronisku w Dluzynie np. bylo tak, ze ... latem koty sa wypuszczane na wolnosc ( wokolo duzo nieuzytkow i las ), ale maja wystawiane jedzenie pod ogrodzeniem schroniska i przychodza tam stale.... wlasaciwie to latem zyja jak domowe koty wychodzace ....[/QUOTE] uciekŁy bo ktoś nie zabezpieczyŁ siatki, zapomniaŁ :( ktoś z pracowników. Normalnie ta siatka jest otwarta na maŁej przestrzeni ale dopiero wtedy jak koty są po steylce i kastracji, teraz zwiaŁy przed zabiegiem... a jedzenie jest wystawane na siatkę także jest jeszcze nadzieja że wrócą.
  17. marzenia się speŁniają ;) Tebuś tylko musimy wszyscy w to uwierzyć !!
  18. Wszystkie staruszki poszy w niedzielę na spacer , Aster i Lola trochę grymasiŁy jak zwykle ale daliśmy radę :) za to duże postępy robi Miodzik !!!!
  19. Lisek w niedzielę jak zwykle nie chciaŁ czekać na swoją kolej ;) on chce od razu iść na spacerek od razu jak tylko zobaczy znajome twarze ;)
  20. Zabić takich debili , biedaczysko :( a jeszcze w niedzielę cieszyliśmy się że kilka boksów jest pustych :(
  21. demi dziękuję !!!! Napiszę Wam tylko tyle jeszcze że po bokach bez futeka nie ma śladu :) widać że w kojcu Liska i Apsika jej dobrze :) sierść ma bŁyszczącą a boczki nabraŁy okrągŁych ksztaŁtów :) ona z pewnością wcześniej niedojadaŁa :(
×
×
  • Create New...