Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Dziś na spacerku byŁ bardzo spokojny, ciekawią go inne pieski, bez względu na pŁeć chce powąchać każdego i przywitać się ;) taki przyjacielski futrzak :) jak tylko wyniucha w powietrzu zapach psiaka to kieruje się na niego merdając ogonkiem ;) a zapomniaŁam napisać że wydaje takie śmieszne dźwięki ;) takie chrumkanie ;) coś w stylku dzwięków wydawanych przez niemowlaki :)
  2. nie mogę się dodzwonić do koci świat.... :( chcę wszystko dograć póki jest czas. W sobotę o 16tej mam być z psiakiem w Sosnowcu, stamtąd rusza do Warszawy. Trzeba go odebrać mniej więcej o 20tej w Piasecznie. Z Piaseczna musi go ktoś odebrać. Oktawia czy Wy macie już kogoś?? Bo ja nie wiem czy zaŁatwiać, nie chce mieszać.
  3. Pewnie skacze jak sprężynka i wypatruje wolontariuszy ;)
  4. Ale super że mogą jechać w bezpieczne miejsce !!!!! magda z. dzięki za bazarek !!
  5. nie wiem niestety :( maluchy są naprawdę mikrusami i to coś tam jest tak maŁe że nie umiaŁam rozróżnić , nawet wet stwierdziŁ że malizna ;) wszystki są czarne podobne do siebie jak 2 krople wody ;) wszystkie mają jeszcze niebieskie ślepka ;) 2 są żarŁoczne jeden niestety nie chce jeść :( waży troszkę ponad 300g ;)
  6. ZabraŁam 3 maleństwa ze schronu,są już bezpieczne w lecznicy, wszystkie 3 czarne podobne do siebie jak 2 krople wody ;) mają niecae 3 tyg. Na razie zostaŁy nakarmione , niestety 1 nie chce jeść :( i obcięto im pazurki, jutro odrobaczenie. Nie wiem jakiej pci , nie rozróżniam takich mikrusów ....;)
  7. super, Basiu to bierz namiary na tę osobę i pisz do Joli K ;)
  8. tak wŁaśnie odpisaŁam, byŁam dziś w Żywcu i zabraŁam ze schronu 3 maleńkie kotki :( mają niecae 3 tyg :(
  9. [quote name='oktawia6'][SIZE=3][COLOR=Blue][B]dodatkowo mapka dojazdu do Kasi:[/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.kociswiat.org.pl/mapa.gif[/url] komu podac telefon kontaktowy do niej?[/QUOTE] mnie proszę podaj, sprawa tymczasu jest bardzo ważna nawet jeśli pan dr nie zobaczy Hneya.
  10. nawet jeśli Basi tata go zabierze ktoś go potem dowiezie do lecznicy ktoś inny będzie musiaŁ odebrać i zawieźć do Kasi, nie ma szans :( czy istnieje możliwośc przeŁożenia wizyty? w sobote jest normalny transport.
  11. no niestety z tymi osobami z którymi się kontaktowaŁam nic nie wyszŁo, nie dadzą rady :(
  12. NapisaŁam na wątku transportowym ... proszę pomóżcie !!!!! ByŁby transport do Warszawy ale na sobote :( czy Kasia Strzelecka jest również z Warszawy ??
  13. [quote name='oktawia6'][COLOR=Blue][B]Jutro załatwiłam mu konsultację u dr Garnarza na [COLOR=Red]godz: 20:45[/COLOR] ul. Armii Krajowej 2 lokal 10 przy ul. Nehru-nowe Osiedle od ul. Gagarina kawał do przodu idzie się i idzie i przed siebie do nowego osiedla-bezwględnie samochód. Jest zapisany na moje nazwisko Oktawia Mroczek na mój tel. kontaktowy: 0608-119-660. [/B]oto obiecane banery-proszę brac do swoich podpisów-umieście go na pierwszej stronie!:[/COLOR][B]500x100 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112359"][IMG]http://i25.tinypic.com/2iqiwl5.jpg[/IMG][/URL] 250x100 [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112359"][IMG]http://i29.tinypic.com/hsw36d.jpg[/IMG][/URL] 100x100 [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112359"][IMG]http://i32.tinypic.com/2vhxf6u.jpg[/IMG][/URL] Do tego jutro ma dzwonic do mnie Kasia Strzelecka-Pekinek może iśc do niej na expresowy tymczas i zabierze go! dzisiaj wystawiam bazarki-organizujmy się-Wy też róbcie! [/B][/QUOTE] dzięki za banerki i zaŁatwienie tymczasu !!! Tylko kto go zawiezie do Warszawy??? POMOCY!!!!
  14. [quote name='Jola_K']dostalam pw od Lotty by podac nr konta do wplaty Olu, podeslij prosze[/QUOTE] Pw wysŁane
  15. Przykro mi, ja mam inne doświadczenie i mam nadzieję że ono się nie zmieni. Trzymam kciuki za dobry domek i podnoszę, niewiele mogę.
  16. nic nie wiadomo i dlatego się martwię :(
  17. daj znać proszę jak się sytuacja rozwija .
  18. mÓj szczurek ma śliczne zdjęcia !!!!!! Oj kiedy ja Cię piesku zobaczę....
  19. hahahah nie chcesz mieć oleistej substancji na sobie ;)
  20. Czarnulka szuka domku !!! Hop Hop !!
  21. możesz podesŁać link do plakatu, może w Bielsku znajdzie się dla niego kąt ...
  22. zaraz prześlę Ci Oktawia numer konta, co do jądra to on nie jest to wnętrostwo ono jest podobno na swoim miejscu tyle że maŁe.
  23. a zapomniaŁam dodać że jedno jądro ma nie wyksztaŁcone tak jak powinno być więc trzeba będzie go wykastrować.
×
×
  • Create New...