Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Dziś na spacerku byŁ bardzo spokojny, ciekawią go inne pieski, bez względu na pŁeć chce powąchać każdego i przywitać się ;) taki przyjacielski futrzak :) jak tylko wyniucha w powietrzu zapach psiaka to kieruje się na niego merdając ogonkiem ;) a zapomniaŁam napisać że wydaje takie śmieszne dźwięki ;) takie chrumkanie ;) coś w stylku dzwięków wydawanych przez niemowlaki :)
-
nie mogę się dodzwonić do koci świat.... :( chcę wszystko dograć póki jest czas. W sobotę o 16tej mam być z psiakiem w Sosnowcu, stamtąd rusza do Warszawy. Trzeba go odebrać mniej więcej o 20tej w Piasecznie. Z Piaseczna musi go ktoś odebrać. Oktawia czy Wy macie już kogoś?? Bo ja nie wiem czy zaŁatwiać, nie chce mieszać.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Pewnie skacze jak sprężynka i wypatruje wolontariuszy ;) -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Ale super że mogą jechać w bezpieczne miejsce !!!!! magda z. dzięki za bazarek !! -
nie wiem niestety :( maluchy są naprawdę mikrusami i to coś tam jest tak maŁe że nie umiaŁam rozróżnić , nawet wet stwierdziŁ że malizna ;) wszystki są czarne podobne do siebie jak 2 krople wody ;) wszystkie mają jeszcze niebieskie ślepka ;) 2 są żarŁoczne jeden niestety nie chce jeść :( waży troszkę ponad 300g ;)
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Hund replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
ZabraŁam 3 maleństwa ze schronu,są już bezpieczne w lecznicy, wszystkie 3 czarne podobne do siebie jak 2 krople wody ;) mają niecae 3 tyg. Na razie zostaŁy nakarmione , niestety 1 nie chce jeść :( i obcięto im pazurki, jutro odrobaczenie. Nie wiem jakiej pci , nie rozróżniam takich mikrusów ....;) -
[quote name='oktawia6'][COLOR=Blue][B]Jutro załatwiłam mu konsultację u dr Garnarza na [COLOR=Red]godz: 20:45[/COLOR] ul. Armii Krajowej 2 lokal 10 przy ul. Nehru-nowe Osiedle od ul. Gagarina kawał do przodu idzie się i idzie i przed siebie do nowego osiedla-bezwględnie samochód. Jest zapisany na moje nazwisko Oktawia Mroczek na mój tel. kontaktowy: 0608-119-660. [/B]oto obiecane banery-proszę brac do swoich podpisów-umieście go na pierwszej stronie!:[/COLOR][B]500x100 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112359"][IMG]http://i25.tinypic.com/2iqiwl5.jpg[/IMG][/URL] 250x100 [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112359"][IMG]http://i29.tinypic.com/hsw36d.jpg[/IMG][/URL] 100x100 [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112359"][IMG]http://i32.tinypic.com/2vhxf6u.jpg[/IMG][/URL] Do tego jutro ma dzwonic do mnie Kasia Strzelecka-Pekinek może iśc do niej na expresowy tymczas i zabierze go! dzisiaj wystawiam bazarki-organizujmy się-Wy też róbcie! [/B][/QUOTE] dzięki za banerki i zaŁatwienie tymczasu !!! Tylko kto go zawiezie do Warszawy??? POMOCY!!!!
-
Przykro mi, ja mam inne doświadczenie i mam nadzieję że ono się nie zmieni. Trzymam kciuki za dobry domek i podnoszę, niewiele mogę.
-
USZATA MAMA szuka dbrego domu na zawsze ! ADOPTOWANA
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
nic nie wiadomo i dlatego się martwię :( -
daj znać proszę jak się sytuacja rozwija .
-
Czarnulka szuka domku !!! Hop Hop !!
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
możesz podesŁać link do plakatu, może w Bielsku znajdzie się dla niego kąt ...