Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
ich językiem to będzie trudne...z nim to jedynie po kilku tanich winach by trzeba byŁo, a z nią...kurcze jest upośledzona albo umysŁowo chora...masakra.... Jak przyjechaŁa policja dzieci im odebrać to uciekali na peŁnym gazie jak wyleciaŁ z siekierą, dopiero dzieci ze szkoŁy wzięli.
-
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Nie cieszę się , trzymam kciuki ;) Basiu ale Lisek byŁ kochany już na trawce przy tej pani prawda?? tak się wtulaŁ... -
dzwoniŁam kiedyś do gminy w ich sparwie ....bez echa :( policja się ich boi bo wylatują z siekierą :( kurde wszystko z mojej strony robie delikatnie bo z nimi nic nie wiadomo. Najlepiej jakby ich jakoś nastraszyć ale jak?
-
Bądźmy dobrej myśli...a swoją drogą TY jesteś jego Panią więc jakim prawem ma mieć drugą ;)
-
Jak się miewa maleńka Figunia?? :)
-
[quote name='basia bonnie']Banerki dla Figi [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10193456"][IMG]http://i32.tinypic.com/2u4twk5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10193456"][IMG]http://i29.tinypic.com/33uwm6f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dzięki za banerek ;) może szczęście przyniesie kto wie :)
-
ZapomniaŁam dodać ...:angryy: że syn Figi miaŁ w garnku przygotowane jedzenie :angryy: nie wiem jak nazwać tych ludzi :mad: dali mu w garnku chleb z wodą . Już nie mam sŁÓw . PrzyniosŁam mu jedzenie i wodę , bo tej z chleba nie tknąŁ , jutro przyjdzie tam moja ciocia i nakarmi jeszcze raz. Dobrze że Figa bezpieczna ją traktowali gorzej.
-
Figunia dzisiajsze popoŁudnie spędziŁa w swojej rodzinnej miejscowości ;) ale nie puściŁam jej do "wŁaścicieli" wygrzewaŁa się w sŁonku i pomagaŁa ;) mi kopać w ogródku ;) akurat kŁadŁa się w miejscach gdzie miaŁam sadzić kwiatki :) dostaŁa parę razy Łapą po pyszczku od kota ale nie oddaŁa ;) kot ją zaczepiaŁ ciągnąŁ za smycz a ona nic ;) pokora :)
-
kurde Max....!!!! Mam nadzieję że nie ztyranizuje Pani kosztem zakochania w Panu bo nic dobrego z tego nie wyjdzie :( Max proszę bądź grzeczny.
-
Bolek przeżył cudem.. Teraz jest szczęśliwy w nowym domu :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='foxi']bolek walczy o siebie i bardzo dobrze wierze że ktoś się w nim zakocha i nie bedzie długo siedział za kratami schroniska[/QUOTE] Już się ktoś zakochaŁ ;) widziaŁ go w Kronice ;) tylko teraz rodzinę musi przekonać... -
LISEK - mały rudy piesek podrzucony do schroniska przez płot MA DOM
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:) już jutro !!!! -
dzięki :) ja nadrabiam zalegŁości w bazarkach, nareszcie weszŁam na dogo w normalnych godzinach !!!!
-
Maleńka Bubulinka urodzona w schronisku , już szczęśliwa w swoim domku :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Patia prowadzisz pensjonat ;) ??? Pewnie jej nie poznamy tak się psiunia zmieniŁa.... -
Maluszek powinien być w domku...jak można byŁo go oddać z adopcji?? co oni mu musieli zrobić?
-
dzięki ;) każda pomoc się przyda :)
-
Szarik cudowny plakat!!!!! :):):) WŁaśnie wróciŁam od maŁej, skacze do twarzy żeby ją wylizać z radości i wdzięczności że się nią ktoś zajmuje :)
-
dajmy chŁopakowi trochę czasu :)
-
w schronisku boję się że zniknie i nie będę wiedzieć gdzie poszłą, a ona taka malutka :(
-
początkowo miaŁa wrócić po sterylce na wieś ale po dyskusji z mamą stwierdziałm że dla niej byłaby to śmierć, zatŁukiby, skopaliby na śmierć za to że poszła na kilka dni, na pewno myślą że poszła na wieś bo miała cieczkę więc pewnie pomyśleliby że wróciłaby zapłodniona. Wiem od babci że pod ich domem dalej psi adoratorzy czekają na Figę.