Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
miesiąc już w drugiej poŁowie a domku jak nie byŁo tak nie ma :(:(:( -
Figa już po sterylce, wŁaśnie od niej wróciŁam , borok sraszny :(:(:( dopiero się wybudza trzęsąc się i popiskując :( jutro rano tam podjadę żeby zoabzcyć jak się czuje.
-
Reksiu ma różne dni , raz czuje się lepiej raz znowu więcej kaszle ale sam sobie dozuje ruch :) i to jest dla niego bardzo dobre, nie jest do niczego zmuszany. Jeśli chodzi o towarzystwo to woli czŁowieka :) po spotkaniu pudliczki Merry Lu( również zabranej z tego samego schroniska ) zdenerwowaŁ się tak bardzo że zacząŁ ją gonić . Pewnie stwierdziŁ że ma intruza na swoim terenie ;) Na szczęście Pani Irena ma możliwość rozdzielania psów i w domu i w ogrodzie. Dla Reksia to prawdziwa szczęsliwa psia starość
-
Dziękuję że zajrzaŁaś na wątek Figi . Mam nadzieję że uda mi się ją dziś wieczorem odwiedzić. Ona bardzo pŁacze zamknięta w kaltce :( do tej pory żyŁa luźno i nie rozumie że to dla jej dobra :( Oj domku szybko znajdź się proszę !!!
-
Dzięki Pinczerka :)
-
Figa już po kąpieli :) po wyjęciu 2 kleszczy i zbadaniu oczek, niestety ma niedrożne kanaliki czy soś w tym stylu :( podczas narkozy kanaliki może się uda udrożnić :) Na razie maluszek śpi...mam nadzieję ;)
-
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sylwinka dziękuję że starasz się do końca ! -
Maleństwo jest naprawdę kochane i śliczne. Mam nadzieję że komuś wpadnie w oko. Nie może wrócić na wieś :( Zaraz do niej jadę zobaczyć jak przeżyŁa noc . Dla niej klatka z kocykiem to coś nienaturalnego :(
-
To byŁa szybka akcja Pinczerki i gizmo ;) ale miaŁam obstawę ;)
-
mi już zŁamaŁ ;) Jasiek zostaŁ sam w boksie :) miaŁam dla niego śliczną dziewczynkę Lisiczkę ale na razie nie szczepiona więc musi poczekać :)
-
[SIZE=3][COLOR=navy][B]Figa do dzisiejszego popoŁudnia mieszkaŁa na podżywieckiej wsi. Na schodach :( przed drzwiami , na betonie, pod goŁym niebem. Kiedyś staŁa stodoŁa, można się byŁo schronić ale stodoŁę porąbano...na deski żeby mieć czym palić w piecu...do lasu daleko...caŁe 10 minut. MiaŁa wŁaścicieli -on alkoholi, ona- umysŁowo chora. Sądzili że pies żywi się wiatrem i deszczówką. Kopana , bita , gŁodzona ot co można robić na wsi z nudów.... nie broniŁa się, przylegała do ziemi. ChodziŁa napić się i zjeść do sąsiadów, ale jak to na wsi nikt nie daŁ :( tylko jedna staruszka wystawiaŁa jedzenie i wodę. Na tej wsi Figa spędziŁa caŁe swoje życie 1,5 roku. OdchowaŁa swoje potomstwo, wiejskie kundelki kiedy chciaŁy dobieraŁy się do niej, nie miaŁa się przecież gdzie schronić. [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]DO DZIŚ !!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]Dziś Figa pojechaŁa do lecznicy, w tym tygodniu zostanie wysterylizowana, odrobaczona i wykąpana.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]Mimo wszystkich przeżyć pcha się na kolanka i bardzo bardzo pragnie miŁości. Jest lekkim mikruskiem zmieści się w każdym mieszkaniu. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000080]Od dziś czeka na nowy dom![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [URL]http://i28.tinypic.com/oruvqw.jpg[/URL] [URL]http://i30.tinypic.com/34sqnu9.jpg[/URL] [URL]http://i28.tinypic.com/21d51uc.jpg[/URL] [URL]http://i26.tinypic.com/345mnfo.jpg[/URL] [URL]http://i32.tinypic.com/w9jzlx.jpg[/URL] [URL]http://i25.tinypic.com/2lxgi7l.jpg[/URL]
-
Jasne :) byŁ dŁugi spacer i wygrzewanie w sŁonku :)[COLOR=black][B]i pierwszy raz !!!! [/B]maluszek obrÓciŁ się brzuszkiem do gÓry ;) zacząŁ tarzać się w trawie , fikać krótkimi nóżkami ;) na prawdę widać byŁo że jest szczęśliwy :)[/COLOR]
-
staruszek Hubert odszedł za TM :( kochany, w SWOIM domu
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/forum/showth...3#post10155783 Nowy bazarek z muzyką na pŁytach CD na utrzymanie psów w tymczasach m.in. Huberta -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10155783#post10155783"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...3#post10155783[/URL] Nowy bazarek z muzyką na pŁytach CD
-
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
Hund replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10155783#post10155783[/URL] Nowy bazarek z muzyką na pŁytach CD -
kochana Bajka - za TM - odeszła kochana.. :(
Hund replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Udała się pierwsza operacja i to że ją ze schronu wyciągnęłyśmy i Wasza pomoc i to że była kochana