Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
oczywiście że musi, nie ma innej opcji!! -
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Kapselek jest na stronie schroniska w dziale adopcje tylko pod innym imieniem (ktoś się pomylił) może jakaś osoba go wypatrzy :) -
W żywieckim schronisku (niedaleko Bielska Białej) jest amstaf i 2 amstafki , oraz chyna Tosa pochodzą z pseudohodowli. Tosa boi się wszystkiego, praktycznie nie wychodzi z budy dlatego trudno jej zrobić dobre zdjęcie. Amstafy są spokojne. Wszystkie psy chodziły na smyczy. DATA NA ZDJĘCIACH JEST MYLNA (NIE PRZESTAWIONA W APARACIE) psy są od niedawna w schronisku. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/84e378135d4459bb.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/29/84e378135d4459bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4cd71074a7a0f8b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/55/d4cd71074a7a0f8bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8de1f4a8c8a61991.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/29/8de1f4a8c8a61991med.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Hund replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Chciałam wrzucić Żywieckie sznaucery na ten wątek ale widzę że o nich pamiętacie, bardzo dziękuję. -
drugi dobek z Żywca jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51892[/URL] Mamy w żywieckim schronisku psa w typie dobermana. Troszkę pyszczek ma mieszany - nie taki wąski jak u dobermanów i jest chyba odrobinę niższy. Maść jak u dobków czarny podpalany, ogon kopiowany, uszy nie. Pies raczej spokojny, przy mnie wchodził do boksu pracownik to piesek tylko patrzył jakby tu wyjść na spacer. Przez kraty lizał nas po rękach. Był nami bardzo zaciekawiony, nie wykazywał agresji. Ma kilka lat. Pracownik mówił, że 2-3 ale jego mordka jest na brodzie trochę siwiejąca. Jego kojec to ok 1,5m X 1,5m a w tym jeszcze niewielka buda. On ma jedynie możliwość wyjścia z boksu 2 razy dzienie po 5-minut na obszar ok 50 m2. Schronisko jest naprawdę na niewielkim terenie. Wszystko jest upchane na maxa. Metr przed jego kojcem stoi budynek schroniska, dobek nie widzi więc nic prócz ściany budynku - bez bodźców, bez słońca.... Z tego względu zdjęcia marne. A przede wszystkim jego życie marne . A jeszcze raz podkreśle, że jest to spokojny, sympatyczny i ładny pies. Jego adopcja jest pilna. Psy w depresji stają się podatne na różne choroby. Nasz Dobek powinien trafić do domu, nie koniecznie z ogrodem. Ma on zdolność przechodzenia przez płot, tak jak to czynią koty, więc przyszły właściciel powinien go wyprowadzać jedynie na smyczy. zdjęcia: 1. [URL]http://img239.imageshack.us/img239/1822/dobstarszy2fl7.jpg[/URL] 2. [URL]http://img526.imageshack.us/img526/3773/dobstarszy1ut4.jpg[/URL] 3. [URL]http://img240.imageshack.us/img240/8197/dobtq2.jpg[/URL]
-
Doberman w Żywieckim schronisku podaję link do wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51881&highlight=%C5%BCywieckiego[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=19610"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar19610_1.gif[/IMG][/URL] Zarejestrowany: Jan 2007 Miasto: Żywiec Postów: 217 [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [B]Doberman z żywieckiego schroniska pilnie prosi o domek.[/B] [B]PÓŁTORAROCZNY DOBERMAN DO ODDANIA[/B]Półtoraroczny doberman , kastart, uszka i ogonek naturalny (nie obcięte) czeka w schronisku na pomoc.Pies nie potrafi przystosować się do życia w kojcu pełnym innych zwierząt.Potrzebuje PILNIE domu i opiekuna który poświęci mu trochę czasu, piesek wymaga pracy i ułożenia. To ładny młody pies, który wypuszczany z ciasnego kojca dwa razy na dobę po kilka miunut na teren schroniskowego wybiegu usiłuje spożytkować całą swoją energię. Nie dziwne, że biega, że jest w ciągłym ruchu i nie specjalnie reaguje na zawołanie. Myślę, że jeśli ktoś zapewni mu wystarczającą ilość ruchu to nie będzie miał problemu z nauczeniem go podstawowych komend z racji jego młodego wieku. zdjęciehttp://img50.imageshack.us/img50/1384/dobek1ms1.jpg
-
FOSTER BULLTERRIER z Zywca - zdjęcia z nowego domku :)
Hund replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Proszę o info jak FOSTER się czuje i jakie wyszły wyniki. Myślimy tu o nim!! -
pies jeśli możesz, chyba że Twoja suczka jest na tyle spokojna że zniesie warczenie i szczekanie i skakanie do gardłą :)
-
ja w sobote ok 15 mogę wyskoczyć z pieskami.
-
Hej mi też jest bardzo miło,że Cię zobaczyłam i poznałam. Wiesz trzeba spotkać się na dłużej bo ten temat... sama wiesz temat rzeka , można wymieniać doświadczenia, pa pozdrawiam
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Milady do mnie też ludzie piszą w sprawie psów, potrafią pytać przez tydzień a potem znikają, i pies ich przestaje interesować, to dołujące, ale ludzie tacy są. Musimy wierzyć że ktoś będzie inny. -
FOSTER BULLTERRIER z Zywca - zdjęcia z nowego domku :)
Hund replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Bidulek , cierpi ale przynajmniej jest w cieple a nie w schronie. -
rozumiem :( też mi go żal
-
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Kapselku wytrzymaj :) -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
dla mnie to też podejrzane :) może jeszcze jeden dzień jedna chwila i ktoś się odezwie :)