Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. [B]PONOWNIE SCHRONISKO ŻYWIEC[/B] [B]TUSIA[/B] - korpulentna slodziutka mala ratlereczka.... trafila do schroniska po smierci ukochanego pana... wiekowa juz dziewczynka. [B]TUSIA (ŻABCIA) [/B]w schronie od roku. Zmarł jej właściciel i policja przywiozła Tusię na nowe miejsce. Kłótliwa stara baba tak można ją krótko określić!! To mały grubiutki ratlerek lubiący szczekać, zazdrosny o inne pieki ale łagodny, żyje w stadzie i nic złego nie robi. ma 7-8 lat.jest wysterylizowana. foto [URL]http://images21.fotosik.pl/56/2b80a7ad88a4c6b8med.jpg[/URL] foto 2 [URL]http://images20.fotosik.pl/105/72143b1c661edc67med.jpg[/URL] foto 3 [URL]http://images22.fotosik.pl/29/5417968311fa3692med.jpg[/URL]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e51fce43045a4360.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/29/e51fce43045a4360med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/acec87350858ee22.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/56/acec87350858ee22med.jpg[/IMG][/URL] [B]ON-ek[/B] - w schronisku w Żywcu od 3 tygodni (DATA NA ZDJĘCIACH JEST MYLĄCA ZDJĘIE ZROBIONE TYDZ TEMU), spokojny, ma piekna lsniaca siersc [B]Onek ATOS [/B]ma ok 10 lat (nie widać po nim absolutnie) Wykastrowany. Nie nadaje się do mieszkania z innymi psami. Samotnik.Był głodzony i na punkcie jedzenia dostaje szału i wybuchają z innymi psami kłótnie. Toleruje jedynie Chmurkę dlatego z nią jest w boksie. Do ludzi spokojny, nie ucieka. zaczyna chorować na stawy!! Zimna buda mu nie pomaga :-(
  3. Kajetan Chrumps i Kot Makawity...Znacie te postacie? może oni stworzą zgrany duet!!
  4. cichutko tu i spokojnie ale właśnie sunia taka jest :)
  5. Nie wiem czy są spokrewnieni ale wyglądają bardzo podobnie :(
  6. Bardzo bym chciała żeby już była u kochanych ludzi. Dla niej to będą pierwsi ludzie, którzy ją pokochają, mam nadzieję że na zawsze!! Pomyślcie ona nie ma innych wspomnień tylko kraty :) A jej rodzeństwo hasa sobie po łąkach, wygrzewa w słonku, wącha trawę, a Warka nawet nie wie co to jest trawa :), a słonko widzi tylko czasmi bo boksy są tak zrobione że w nich jest ciemno. :)
  7. ZuziaM przepraszam, może ja nawaliłam z tym mailem. Dzielkuję że powstawiałaś wszystko.
  8. Czekamy dalej, jest alegro są ogłoszenia, ktoś w końcu zadzwoni. Musi się udać.
  9. Nie chcemy zawstydzać razem z dobkiem skromnej cioci , ale Kluska podziekowania się należały, tak uznał dobek i poprosił mnie żebym to napisała na jego wątku...:)
  10. No no nieźle!! ciekawe jakiego dozna szoku jak już będzie widział!!
  11. zabierz proszę aparat jak pojedziecie go odwieź, :)
  12. Doddy ufam że to dobry domek skoro się na niego zdecydowałaś.I cieszę się że to wszystko sie tak potoczyło.
  13. Nowe allegro Małpki!! jak widać ciocia Asia trzyma rękę na pulsie, dziękujemy!! [URL="http://www.allegro.pl/item175533553_8_letnia_sunia_czy_musi_umrzec_w_schronisku_.html"]http://www.allegro.pl/item175533553_... ronisku_.html[/URL]
  14. KoKOSEK na allegro!! [URL]http://www.allegro.pl/item175532919_...i alaska.html[/URL] Dziekujemy CIOCI ASI. Ciociu nie dałabym rady tego sama zrobić, buziak dla Ciebie :)
  15. Ciapeczek na allegro! Ciocia asia ponownie wspiera biedaczka, dziękujemy [URL="http://www.allegro.pl/item175531434_ciapek_wyrzucony_z_domu_po_smierci_swojego_pana.html"]http://www.allegro.pl/item175531434_...jego_pana.html[/URL]
  16. Kuba ponownie na alegro!! dziękujemy cioci Asi za poświęcenie Kubie czasu!! http://www.allegro.pl/item175532115_...ekochany_.html
  17. Nowe allegro Doris dzięki dobrej cioteczce Asi!! dziękujemy ciociu!! [URL="http://www.allegro.pl/item175530700_doris_nikt_jej_nigdy_nie_kochal_zmien_jej_zycie.html"]http://www.allegro.pl/item175530700_...jej_zycie.html[/URL]
  18. Nowe allegro Kapselka!! Ciocia Asia pamiętała , dziękujemy :) [URL="http://www.allegro.pl/item175529445_kapsel_popatrz_jak_ladnie_prosze_.html"]http://www.allegro.pl/item175529445_...prosze_.ht ml[/URL]
  19. Kluska jesteś niesamowita!!
  20. jasne jasne KLUSKA4 cudowna jesteś!! zaraz zobaczę allegro, dzięki za wsparcie.:)
  21. witaj Seterka93 tutaj są nawet młodsze dogomaniaczki :)
  22. Dobcio z Żywca prosi o zainteresowanie!! Czy jest ktoś chętny i gotowy na odwiedziny w schronie u piesia??
  23. Słoneczko na polu kąpiel Małpki się zbliża!! :)
  24. doddy dzięki , za chociaż taką krótką relację, przynajmniej wiemy ,że nie jest aż tak źle jak sądziłyśmy na poczatku, trzymam kciuki aby wszystko szło dobrze.
×
×
  • Create New...