Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Trzymam kciuki za Fostera !! Może coś mu się w życiu w końcu uda!! Co do tosy, DODDY jak tylko usłyszysz że ktoś chce takiego psa to proszę pamietaj o naszym biedaku.
  2. Przynajmniej w tym wątku można się cieszyć że się udało pieskowi :)
  3. jeżeli dasz radę komukolwiek z wymienionych to będzie super: Ciapek, Doris, Warka, Chmurka, MIś, KOKOSEK, Kuba, Kapsel, Małpka, Kaja, Sonia (ma jedna łapke zdeformowaną), Hans, sunie od Hansa, Mały, Tosa (rudy obok amstafów), Kora (z biura), wyżełki sznaucerki ( 2 małe 2 boks po lewej stojąc na przeciwko drzwi do budynku) Rudy mały z kuchi po wypadku.
  4. Bidulka!! jakoś nie mogę przestać o niej myśleć :) Jest kochana...
  5. KAJA prosi o odwiedziny, mało cioteczek tu zagląda , piesek się upomina!!
  6. mam nadzieję że rany Dobka się zagoiły a nowych nie przybyło. trzymaj się piesku!!
  7. Kuba jest też w portalu!! Trzymajcie wszyscy mocnao!!
  8. Dlaczego tyle nieszczęść dotknęło takiego kochanego pieska?? :( On na zdjęciach merda ogonkiem i widać że jest zadowolony, a przcież musi go wszystko boleć :( czy przy tak niepomyślnej diagnozie, że za 1,5 roku straci wzrok, domek dalej aktualny ?? Nie mogę się z tym pogodzić, bidulek tyle przeszedł i jeszcze ślepnie :(
  9. Czy nikt nie chce pokochać sznaucera?? Nie wydaje mi sie to możliwe!! Gdzie jest ten właściwy człowiek??
  10. Wczoraj inny Koko ze schroniska pojechał do nowego domu :) Nasz niestety jeszcze siedzi w schronie ale kto wie, może dzisiaj ktoś po niego przyjedzie. :)
  11. BUBU prosimy o relację z dzisiejszej wizyty, a 25 pojedziemy razem, bardzo się cieszę że się spotkamy!!
  12. Pies dominant ,który ładnie prosi na dwóch łapkach, szuka swojego domu i szczęścia w życiu!!
  13. Sunia robi postępy!! :) Ja też myślę ,że długo nie będzie musiała czekać na dobry dom i kochających ludzi i dopiero wtedy zrozumie jak można bardzo cieszyć się życiem. Dobrze że dałaś jej szansę Aniu.
  14. Biedna psinka!! ale przynajmniej grzeje sobie stawy w ciepełku!! Może te POTWOORY kiedyś poczują co to znaczy chłód, głód i siedzenie w klatce.
  15. Rozmawiałam z panią kierownik do schronu przybyły nowe pieski :( niestety niewile go opuściło. udało się jednemu szczeniaczkowi ( jest na zdjęciu z KOKOSKIEM i ŁATKĄ) oraz drugiemu piesiowi. To niewiele :( boksy dalej pełne :(
  16. Imiona i informacje o psie podawała mi kierowniczka. To z nią robiłam zdjęcia. Dlatego powinna wiedzieć o jakiego psa chodzi ( to kierowniczka odbiera wszystkie telefony). Zawsze możesz podać też mój nr telefonu. Nie wiem dlaczego na stronie schroniska są inne imiona, prawdopodobnie albo ktoś się pomylił albo sam sobie wymyslił. Z tego co się oriętuję kierowniczka sama nie tworzy sobie strony, tylko ktoś to robi. Może tego nawet nie weryfikują( przykre ale prawdziwe). Sama już wcześniej się nad tym zastanawiałam.
  17. 25 marca, w niedzielę wybieram się do schroniska (myślę że rano gdyż mam w tym dniu roczek chrześniaczki i po południu będę zajęta) Zaiteresowanych wyjazdem proszę o kontakt. Może ktoś ma ochotę się wybrać?? zapraszam , mile widziany aparat fotograficzny, ale posiadanie go nie jest wymogiem.
  18. żeby tylko czasem, ci skur...nie mają jej wogóle!!
  19. Tacy ludzie nie powinni mieć żadnego psa! Podli wstrętni i bezduszni!! Spaniel zapewne szybko się również znudzi i skończy jak ta biedna suczka. Nie mam słów i w takich chwilach mam ochotę szczelić w mordę takim prostakom!
  20. dziekujemy!! :) Może dzięki temu Kubuś zacznie się uśmiechać :)
×
×
  • Create New...