Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
Hund replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszyscy zapomnieli o takim pięknym piesku?? nic dziwnego że nie ma on zaufania do ludzi :( -
straszna złowroga cisza u pieska :(
-
Fraszka - terierkowata sunia - już w nowym domku :)
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Kochaniutkie, jak je pierwszy raz zobaczyłam to były tak przerażone że z boksu trzeba było je siłą wyciągać. Pomyślcie (kierowniczka twierdzi że mają 3 miesiące) małe cieciaki wciśnięte w klatkę :( -
Jest piękny i rzeczywiście przypomina setera. Został do schronu oddany razem z drugim psem tej rodziny jamnikiem. jamnik od razu znalazł dom a Mały :( niestety . Osoba, która podejmie się adopcji musi wiedzieć ,że Mały bardzo związany jest z pierwszymi właścicielami. Niestety oni nigdy po Małego nie przyjdą :( Tam gdzie zostali przesiedleni wejście domu od razu wychodzi na ruchliwą ulicę, nie ma podwórka, a mały był puszczany luzem. Mając na uwadze jego bezpieczeństwo oddano go do schronu. A nowa rodzina, nie potrafiła zrozumieć przywiązania Małego do starych właścicieli i po ucieczce dali spokój sobie z przyzwyczajaniem go do nowego otoczenia. A przecież trzeba psu dać szansę, jest spokojny, miły i potrafi kochać tylko trzeba pokazać mu nowe inne życie.
-
nikt nie zajrzał:(
-
Sonia jest raczej strachliwa, a kontakty ma tylko z psami ze swojego boksu. W Żywcu wypuszczane są psy z boksów na mały wybieg ale kolejno ,każdy boks jest zamykany po wybiegu i dopiero wtedy otwierany następny. To tak dla bezpieczeństwa. Nie wiem co z tymczasem, u nas takich praktyk nie ma, nie wiem jak zareaguje kierowniczka. Wszystko można oczywiście obgadać!! Tylko co będzie po pół roku ?? :( A Sonia ma niewielkie szanse na znalezienie domu tutaj u nas, niestety :( dookoła wsie kto taką bidulkę zabierze??
-
FOSTER BULLTERRIER z Zywca - zdjęcia z nowego domku :)
Hund replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pominę fakt,że Fosterek nie mógł spać w łóżeczku , najważniejsze ,że Przemek jest odpowiedzialny i będzie go leczył :) A to że się w nim zakochał od razu to się nie dziwię:) -
Zrobimy 25 za tydzień Soni zdjęcie napewno!! Jest malutka, trochę większa niż ratlerek i bardziej ruda niż na zdjęciu z dzieciństwa. Urodziła się w schronisku, jest troszeczkę nieufna, ale spokojna i niegroźna. Nie szczeka jak inne małe pieski potrafią. :) Ma rok, jest wysterylizowana. A łapka jest trochę inna ale Sonia świetnie sobie radzi, i bardzo szybko biega . :) Kluska O Warce nie zapomnę , mam do niej słabość :)
-
Kora-mała Sunia O Wielkim Serduszku - Już W Nowym Domku !
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
i kilka wcześniejszych zdjęć Kory [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3334/pieski090hy8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img455.imageshack.us/img455/4518/pieski091bc0.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/3880/pieski092br2.jpg[/IMG][/URL] -
Kora-mała Sunia O Wielkim Serduszku - Już W Nowym Domku !
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
ostatni podrzutek [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/721/pieski089ub4.jpg[/IMG][/URL] -
Kora-mała Sunia O Wielkim Serduszku - Już W Nowym Domku !
Hund replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
kiedy do schroniska podrzucono 3 szczeniaki Kora miała już swoje 2 od razu porwała wszystkie nowe maluchy. Kładła się na plecach a je wsadzała na brzuch, leżała na boku i przysuwała sobie podrzutki, niestety małe nie umiały pić :( Ale dzielna Kora była nieustępliwa tak długo powtarzała wszystkie czynności aż w końcu małe się nauczyły. Wychowała całą piątkę. Czworo dzieci ma już nowe domki Kora została z jednym podrzutkiem, który za niedługo również opuści schronisko. Mam nadzieję że tej małęj suczce również się uda. :) -
FOSTER BULLTERRIER z Zywca - zdjęcia z nowego domku :)
Hund replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To nareszcie jakieś dobre wieści!! :) Doddy warto było trzymać wczoraj kciuki :) Od razu polubiłam Przemka, jest niesamowity!! Podziękuj mu proszę. A do Katowic z Bielska nie tak daleko może się spotkamy :) Doddy aby zaleczyć smutek w Twoim sercu po rozstaniu z Fosterem proponuję na jego miejsce Leona -Tosę!! :) -
przeglądałam listę piesków żywieckich, i policzyłam że około 20 psów znalazło domy odkąd jestem na dogo, w tym 10, którymi się zajmowaliśmy, plus dodatkowo kilkanaście szczeniąt bezimiennych. Oby wszyscy mieli kochających opiekunów!! Niestety na ich miejsce pojawiło się o wiele więcej skrzywdzonych , sponiewieranych psów :(
-
Piesek idzie do góry!!
-
tak Dea podnosimy!!