Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. Wszyscy zapomnieli o takim pięknym piesku?? nic dziwnego że nie ma on zaufania do ludzi :(
  2. straszna złowroga cisza u pieska :(
  3. Kochaniutkie, jak je pierwszy raz zobaczyłam to były tak przerażone że z boksu trzeba było je siłą wyciągać. Pomyślcie (kierowniczka twierdzi że mają 3 miesiące) małe cieciaki wciśnięte w klatkę :(
  4. Ogłoszenia w necie nie ma :( Byłoby super, gdybyś mogła pomóc :)kierowniczka bardzo chciałaby dla Soni znaleźć dobry dom!! :)
  5. Jest piękny i rzeczywiście przypomina setera. Został do schronu oddany razem z drugim psem tej rodziny jamnikiem. jamnik od razu znalazł dom a Mały :( niestety . Osoba, która podejmie się adopcji musi wiedzieć ,że Mały bardzo związany jest z pierwszymi właścicielami. Niestety oni nigdy po Małego nie przyjdą :( Tam gdzie zostali przesiedleni wejście domu od razu wychodzi na ruchliwą ulicę, nie ma podwórka, a mały był puszczany luzem. Mając na uwadze jego bezpieczeństwo oddano go do schronu. A nowa rodzina, nie potrafiła zrozumieć przywiązania Małego do starych właścicieli i po ucieczce dali spokój sobie z przyzwyczajaniem go do nowego otoczenia. A przecież trzeba psu dać szansę, jest spokojny, miły i potrafi kochać tylko trzeba pokazać mu nowe inne życie.
  6. Małpko tyle ludzi pyta o Ciebie, kiedy się ktoś wreszcie zdecyduje??
  7. Sonia jest raczej strachliwa, a kontakty ma tylko z psami ze swojego boksu. W Żywcu wypuszczane są psy z boksów na mały wybieg ale kolejno ,każdy boks jest zamykany po wybiegu i dopiero wtedy otwierany następny. To tak dla bezpieczeństwa. Nie wiem co z tymczasem, u nas takich praktyk nie ma, nie wiem jak zareaguje kierowniczka. Wszystko można oczywiście obgadać!! Tylko co będzie po pół roku ?? :( A Sonia ma niewielkie szanse na znalezienie domu tutaj u nas, niestety :( dookoła wsie kto taką bidulkę zabierze??
  8. o BUBU jak dobrze,że do nas dołączyłaś!! :) Chmurka naprawdę przypomina wilka może ktoś ją pokocha, trzymama za nią kciuki!!
  9. Pominę fakt,że Fosterek nie mógł spać w łóżeczku , najważniejsze ,że Przemek jest odpowiedzialny i będzie go leczył :) A to że się w nim zakochał od razu to się nie dziwię:)
  10. Zrobimy 25 za tydzień Soni zdjęcie napewno!! Jest malutka, trochę większa niż ratlerek i bardziej ruda niż na zdjęciu z dzieciństwa. Urodziła się w schronisku, jest troszeczkę nieufna, ale spokojna i niegroźna. Nie szczeka jak inne małe pieski potrafią. :) Ma rok, jest wysterylizowana. A łapka jest trochę inna ale Sonia świetnie sobie radzi, i bardzo szybko biega . :) Kluska O Warce nie zapomnę , mam do niej słabość :)
  11. i kilka wcześniejszych zdjęć Kory [IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3334/pieski090hy8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img455.imageshack.us/img455/4518/pieski091bc0.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/3880/pieski092br2.jpg[/IMG][/URL]
  12. ostatni podrzutek [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/721/pieski089ub4.jpg[/IMG][/URL]
  13. kiedy do schroniska podrzucono 3 szczeniaki Kora miała już swoje 2 od razu porwała wszystkie nowe maluchy. Kładła się na plecach a je wsadzała na brzuch, leżała na boku i przysuwała sobie podrzutki, niestety małe nie umiały pić :( Ale dzielna Kora była nieustępliwa tak długo powtarzała wszystkie czynności aż w końcu małe się nauczyły. Wychowała całą piątkę. Czworo dzieci ma już nowe domki Kora została z jednym podrzutkiem, który za niedługo również opuści schronisko. Mam nadzieję że tej małęj suczce również się uda. :)
  14. To nareszcie jakieś dobre wieści!! :) Doddy warto było trzymać wczoraj kciuki :) Od razu polubiłam Przemka, jest niesamowity!! Podziękuj mu proszę. A do Katowic z Bielska nie tak daleko może się spotkamy :) Doddy aby zaleczyć smutek w Twoim sercu po rozstaniu z Fosterem proponuję na jego miejsce Leona -Tosę!! :)
  15. przeglądałam listę piesków żywieckich, i policzyłam że około 20 psów znalazło domy odkąd jestem na dogo, w tym 10, którymi się zajmowaliśmy, plus dodatkowo kilkanaście szczeniąt bezimiennych. Oby wszyscy mieli kochających opiekunów!! Niestety na ich miejsce pojawiło się o wiele więcej skrzywdzonych , sponiewieranych psów :(
  16. one są w innym miejscu, i puszczane są partiami. jak zamykają Kubę i innych to wypuszczają KOKOSka i jego ferajnę :)
  17. mieszka ze szczeniakami przy kociarni, był taki piesek??
  18. Piesek idzie do góry!!
  19. tak Dea podnosimy!!
  20. tak to ta Sonia z jedną łapką sfatygowaną, dzięki bubu!!
  21. ta co siedzi z samcem jest spokojna, to fakt, ale nie wiem czy kierowniczka się zgodzi na adopcje do dziecka?? no chyba że doddy Ty zadziałasz!!
  22. bubu czy Ty jesteś w stanie założyć wątki Korze, Małemu i wyżełkom-sznaucerkom?? Możnaby te stare zdjęcia i nowe do nich powklejać. Niestety ja tego nie umiem zrobić :(
×
×
  • Create New...