Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. To ta malutka Kora odchowała niedawno 2 swoich i 3troje podrzuconych szczeniaczków. Zdjęcia są piękne i dobrej jakości!! Dziękujemy BUBU!!
  2. no właśnie dlaczego?? Czy 4 lata za kratami nie wystarczą ??
  3. w górę kufa piesku!! nie możesz się poddać, walcz z depresją , odwiedzę Cię niebawem!!
  4. nikt tu nie zajrzał tyke czasu?? jak piesek się teraz czuje podnście ciocie Dobek cierpi!!
  5. czy naprawdę nikt nie chce pokochać dobermana??
  6. Co mówisz piesku??... że Ci smutno bo nikt nie zagląda na wątek?? spokojnie ciocie tu zajrzą napewno, a ja Ci mówię dzień dobry!!
  7. Doris jak Ty się czujesz piesku w taki deszcz??
  8. Dlaczego taka cisza u suczki?? Pomóżcie bidulce, sama nie da rady!!
  9. oczywiście podałam zły nr do schroniska :) tu jest właściwy 603-255-458 :) Zdjęcie Misia wkleiłam na jego wątek:) A co do kota to Maciek, jedyny kot schroniskowy na specjalnych zasadach. Nie jest zamykany w kociarni tylko chodzi wolno gdzie ma ochotę. :) BUBU prosimy o zdjęcia Kory , małych wyżełków, Małego i Tosy- Leona. Możesz je tu wkleić bo swoich wątków jeszcze nie mają!! :)
  10. Nowe zdjęcie Misia!! zobaczcie jakie cudo uchwyciła na zdjęciu BUBU
  11. Cyrkowiec w zbliżeniu!! BUBU świetnej jakości masz zdjęcia, piesek w całej okazałości!!
  12. siwiutki pyszczek i mądre oczy !! Czy ktoś go pokocha?? Czy zdążymy znaleźć mu dom zanim się podda?? Wydawało się że domek już jest, że pan po niego przyjedzie :( niestety :( Kubuś dalej czeka!!
  13. biedny Ciapuś! zobaczcie jakie poczciwe oczka!! kiedy ostatnio ktoś go tak głaskał?? :( Bubu dzięki za zdjęcia!!
  14. Małpeczka na wybiegu!! Dobrze,że chociaż chwilke miała na wyjście z klatki :) bubu śliczne zdjęcia, dziękuję!!
  15. Dorothy pięknie to zrobiłaś!! dziękuję CI bardzo!! telefon możesz podać schroniskowy (603-255-458). Kierowniczka będzie wiedziała o jakie psy chodzi, możesz podac też maila do mnie([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) bubu piękne zdjęcia!! dzięki!! Dobra robota.Tak to jest ten MIŚ. Następna wizyta będzie 25 marca i wtedy będzie kierowniczka, juz się z nią umówiłam.
  16. wierzę dalej i czekam!! Sed w górę kufa!!
  17. Jakie te łapska są grubiutkie!! Onek w całej okazałości!! Bez dwóch zdań!! Tylko te oczka takie bidne :( Rozczulam się jak na niego patrzę. Wogóle już nie przypomina tego małego schroniskowego kajtka. Proszę go wycałować!! Kochaniutki i prześliczny, i widać że na kolankach u mamy jest najlepiej!! :)
  18. ja przeciętnie 3 godz w pracy siedzę na dogo :) sprawdzam wszystkie znane mi wątki :)
  19. zagląda , zagląda, tylko nie zawsze zostawia ślady :)
×
×
  • Create New...