Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. ciekawe czy terierek jest jeszcze goscinnie u Doris czy poszedł do domu?? A moze to Doris już poszła?? :)
  2. Może zadzwoni ktoś z alegro i zabierze Kaję do domu :)
  3. Kierownicza dała mu na imię Leon, nie chce go oddać do adopcji ale doddy by go dała:)
  4. musimy wierzyć że im się uda wtedy łatwiej przyjść im z pomocą!!
  5. dobre jedzonko z witaminami i mikroelementami procentuje prawda :) zwłaszcza że do przygotowania posiłku ktos włożył serce. sam ryż z kurczakiem nie wystarczy.
  6. Nie można :( Dea a jak nie dobek to inny tam będzie umierał :( to starszne
  7. zuzia m to zrobi jak tylko będzie miała chwilę już mi obiecałą :)
  8. Niestety bardzo podbny (widziałam ogłoszenie ) ale ten ma ogon, przykro mi :(
  9. ma ogon długi , nie obcięty na 100%. jest trochę szalony, niewyrzyty i ma 1,5 roku!!
  10. lila138 dzięki za wiarę!!
  11. Ciapku dobrej nocy i słonka następnego dnia żebyś mógł się wygrzać Ci życzę!!
  12. Dobranoc piesku tak u Ciebie cichutko to pewnie juz śpisz sobie skulony :)
  13. jak widać przebojowe psy znajdują domki a sierotkom jest trudniej, KOKOSEK nie poddawaj się!!
  14. Kapselek musi szybko zanleźć dom bo inaczej sterroryzuje wszystkie psiaki w schronie, co on takiego ma w sobie że umie je podporządkować??
  15. ja sama ostatnio zastanawiałam się który to Misiu (brat bliżniak siedzi dwa boksy dalej :( )
  16. Chmurka ma niesamowity charakter potrafi dogadać się z każdym, jest miła, spokojna, ułożona. daj jej szansę!
  17. dzisiaj widziałam sznaucera olbrzyma jak biegał po łące radosny i szczęśliwy a na zawołanie od razu przybiegł do pana i się prezytulił . Czy Małpka też tak będzie mogła?? czy da ktoś jej szansę??
  18. KOBOLD :) A Chaber kojaży mi się pozytywnie (był pies Chaber w książkach Chmielewskiej_ to był pies detektyw-uważaj Dorothy)
  19. Paros jeśli możesz to ogłaszaj KUBUSIA!! (dzięki za pomoc :) ) A obok na zdjęciu to Żabcia tęgawa ratlerka której umarł właściciel (ma ogłoszenie w portalu bielskim i będzie miała alegro bo jedna kochana cicia się zobowiązała :)
  20. ja 18 nie dam rady ale powodzenia i wklejcie zdjęcia :)
  21. rozmawiałam z kierowniczką schroniska ,dobek ma najwyżej 5 lat a siwiejąca mordka to objaw smutku a nie starości. Niestety dwa ostatnie boksy ( dobka i Okopodobnego) to tragedia, wilgoć i ciemność bez względu na porę dnia i pogodę:(
×
×
  • Create New...