dobre jedzonko z witaminami i mikroelementami procentuje prawda :) zwłaszcza że do przygotowania posiłku ktos włożył serce.
sam ryż z kurczakiem nie wystarczy.
dzisiaj widziałam sznaucera olbrzyma jak biegał po łące radosny i szczęśliwy a na zawołanie od razu przybiegł do pana i się prezytulił . Czy Małpka też tak będzie mogła?? czy da ktoś jej szansę??
Paros jeśli możesz to ogłaszaj KUBUSIA!! (dzięki za pomoc :) )
A obok na zdjęciu to Żabcia tęgawa ratlerka której umarł właściciel (ma ogłoszenie w portalu bielskim i będzie miała alegro bo jedna kochana cicia się zobowiązała :)
rozmawiałam z kierowniczką schroniska ,dobek ma najwyżej 5 lat a siwiejąca mordka to objaw smutku a nie starości.
Niestety dwa ostatnie boksy ( dobka i Okopodobnego) to tragedia, wilgoć i ciemność bez względu na porę dnia i pogodę:(