Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. dobek ma ogłoszenie w portalu bielskim, może ktoś je wypatrzy!
  2. zdążyłam wczoraj wysłać priwa do bubu i siadł mi komp :) uroki życia , więcej razy nie działa niż działa, koszmar !! moim zdaniem sucha karma, metalowe miski, zabawki dla psów i kotów!! Cieszę się że jest nas więcej i pozdrawiam :)
  3. Dobcio 2 ma wątek odwiedzajcie go chociaż tam, komu trudno w praktyce ten niech nie zapomni kliknąć!!
  4. Adopcja jest pilnie potrzebna!! Dobek miał depresję i nic nie jdał,opiekunowie ze schroniska myśleli, że już po nim ale dobek się podniósł i teraz jest lepiej. Niestety jak tam ostatnio byłam dobek miał świerze ślady po pogryzieniu, lała się mu krew :(
  5. Nie tylko się wydłużają ale są grube i mocno zbudowane jak na takiego Kajtka!! Uszka kłapciate nie szkodzi , moim zdaniem Onek. i na pewno nie berneńczyk jak na początku się zastanawiałyśmy w schronie.
  6. Będą nowe wątki i nadzieja dla żywieckich dobków bo dobra ciocia Agnieszka CO nie pozwoli o nich zapomnieć!! czekamy na linki :)
  7. Onek w całej okazałości !! z rotka nic nie zostało!! a łapska ma naprawdę grube jak niedżwiedź!! Kochany !!
  8. Dorothy jak Ty dajesz radę?? Oby te krople chociaż pomogły!!
  9. spacer jak najbarzdiej mnie kusi szkoda że wcześniej nie wiedziałm bo możnaby jeszce dzisiaj go było zaliczyć, ale co się odwlecze...
  10. Bardzo , bardzo Wam dziękuję!! To niesamowite, cuda się jednak zdarzają. Czy byłaś osobiście po bullka?? widziałaś schron??
  11. przynajmniej niektórym psiakom słoneczko grzeje do boksów!! szkoda że tylko że jedynie wybrańcom a reszta żyje w mroku latami:(
  12. 11 kilogramów?? Nieźle !! Czas wizyty cioci Oli zbliża się nieuchronnie!!
  13. Alegro ponowne zwiększy szanse Doris!!
  14. Tak tak ja też się cieszę że Łatka ma dom, to oczywiście dla mnie wielka radość. Niestety to była jedna z nielicznych istot przychylnych KOKOSKOWI, i teraz jej nie ma. Ale mam nadzieję, i KOKOSEK również bo dobry z niego przyjaciel że ŁATCE jest dobrze.
  15. To nie może być prawda że nikt :( W górę pieseczku w górę!!
  16. Jest Nowa Wiadomość Pojawiła Się Szansa Na Jutro...
  17. jest nadzieja na wtorek!! Dobre i to byleby bullek się nie poddał , w schronie .... :( wiesz co go czeka... :(
  18. Normalnie cisną mi się na usta niecenzuralne wyrazy...wet moim zdaniem powinien mieć serce dla zwierząt ale ten widać to tylko kolejny urzędas.FUJ!! Miejmy nadzieję że Bullkowi się uda i wyjdzie za bramę jak Bonzo do lepszego życia.
  19. Z bulkiem jest źle :( i na pewno jutro nie pojedzie do Warszawy :( bo jakiś burak z Urzędu wstrzymał pozwolenie...
×
×
  • Create New...