zdążyłam wczoraj wysłać priwa do bubu i siadł mi komp :) uroki życia , więcej razy nie działa niż działa, koszmar !!
moim zdaniem sucha karma, metalowe miski, zabawki dla psów i kotów!!
Cieszę się że jest nas więcej i pozdrawiam :)
Adopcja jest pilnie potrzebna!! Dobek miał depresję i nic nie jdał,opiekunowie ze schroniska myśleli, że już po nim ale dobek się podniósł i teraz jest lepiej. Niestety jak tam ostatnio byłam dobek miał świerze ślady po pogryzieniu, lała się mu krew :(
Nie tylko się wydłużają ale są grube i mocno zbudowane jak na takiego Kajtka!! Uszka kłapciate nie szkodzi , moim zdaniem Onek. i na pewno nie berneńczyk jak na początku się zastanawiałyśmy w schronie.
Tak tak ja też się cieszę że Łatka ma dom, to oczywiście dla mnie wielka radość. Niestety to była jedna z nielicznych istot przychylnych KOKOSKOWI, i teraz jej nie ma. Ale mam nadzieję, i KOKOSEK również bo dobry z niego przyjaciel że ŁATCE jest dobrze.
Normalnie cisną mi się na usta niecenzuralne wyrazy...wet moim zdaniem powinien mieć serce dla zwierząt ale ten widać to tylko kolejny urzędas.FUJ!!
Miejmy nadzieję że Bullkowi się uda i wyjdzie za bramę jak Bonzo do lepszego życia.