Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha Kapselka?? -
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
Hund replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
FIZIA wrzuciła , dzięki. I jak podoba się Kaja?? Prawda że śliczna dziewczynka, mnie osobiście przypomina CAVALIERA KINGA CHARLESA. -
tłumacz posłuchamy!!
-
Koko - 10-miesieczny... pokochaj cudnego bialaska...KTOS GO POKOCHAL ! ! !
Hund replied to zuziaM's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny za zdjęcia!! :) Jak widać Kokosek nie smuci się tylko korzysta z życia. Niestety jego łaciata koleżanka poszła już do adopcji. -
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Szkoda ale może im też się uda!! -
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Nie martw się bulek Ci już nie będzie sikał na ściany boksu , w sobotę pojedzie do Warszawy!! Obsikacie się razem na pożegnanie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45292"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1945/olinkia8.jpg[/IMG][/URL] -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
spryciula!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45292"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1945/olinkia8.jpg[/IMG][/URL] -
Trzykolorowa Kaja po operacji odeszła za TM [*]
Hund replied to Agnieszka Co.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A Kaja nauczyła się ,że nic złego z mojej strony jej nie spotka!! Podchodzi i merda ogonkiem...kilka spotkań i czułe słówka robią swoje!! W górę Kaja !! I powiem wam jeszcze że mam jej zdjęcie, które posłałam do fizi i mam nadzieję,że je tu wrzuci :)