-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiaczek'].. w sensie polskie czy warszawskie...? Pzdr.[/quote] nasze - polskie ;) A.
-
[quote name='Asiaczek']To zalezy na jaką wystawę... Pzdr.[/quote] ...na nasze A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
ale filigranowa dziewczynka :lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/498/9b136c333f7e4210.jpg[/URL] A. -
[quote name='andromeda']Hello , Hello :grins: Co za upał, czuje sie jakbym miała poł mozgu :shake: taka mało kumata i rozgarnieta :shake:[/quote] ....lato jest [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1977/1977287icbt7zqz5o.gif[/img][/url] A.
-
A były jakieś szpice wilcze...? wolfs spitz/keeshond
-
[quote name='Asiaczek']Ja juz nie licze, ile mam watków... I nie zawsze jestem w stanie wejść codziennie na wszystkie, a tak chciałoby się przywitać ze wszystkimi... Uffff, Sopot i B-stok juz załatwione (formularz on-line, skany championatów, opłaty). Jeszcze Presov i Wilno... Pzdr.[/quote] ...A ile futer zgłaszasz? A.
-
[quote name='betka-sp'] nasze 12 dniowe "kluchy" :eviltong::eviltong::eviltong: coraz bardziej mobilne :razz: i coraz cięższymi tyłkami ...hahahhah.... wagę potroiły i z 500 gr. przeistoczyły się w 1500 gr. zmarszczaki [URL="http://www.youtube.com/user/BatrezPL"]YouTube - Kanal von BatrezPL[/URL][/quote] O matko, jakie pełzaki zmarszczaki :loveu: świetne... A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]już zakodowałam sobie to w głowie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ...ja myślę [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1756/1756603d5sc06jml9.gif[/img][/url] uroczy pyszczek ma Salsa.... A. -
Oooo jaki fajny maluch :loveu: super zdjęcia Wilcze pozdrawiają Japończyka ;):lol: A.
-
Witamy się pierwszy raz w Waszej galerii, Fiona urocza :loveu:, szczególnie po kąpieli błotnej.... będziemy zaglądać i zapraszamy do nas [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f696/maks-spark-czyli-galeria-szpicow-wilczych-d-127077/[/URL] A.
- 11 replies
-
- galeria
- ola & fiona
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1237/1237375vy228ooerf.gif[/img][/url], co u białasków ? A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1229/1229645v7g8tmduyo.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Witaj Aniu [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1108/1108222t25w8ragz6.gif[/img][/url] A.
-
[URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1475/1475506ye0vpftm21.gif[/IMG][/URL]hello A.
-
[quote name='deer_1987']Sprzatanie itp? A jak z ta noga Twoja?[/quote] ...coś w tym rodzaju :cool1: noga, może być, czasem puchnie....rano zanim się rozkręcę to :shake: powoli, powoli po schodach, ale ogólnie jest co raz lepiej. Ważne, że mogę jeździć samochodem :lol: Ale z psami, ku ich rozpoaczy biegać się nie da, tylko dostojnie kroczymy...:cool3: A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1487/1487624vwe25fmdbw.gif[/img][/url] A.
-
Hej, hej miłego dnia [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1502/1502327xiq4mimx7a.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='Mudik']A mi to już nie życzysz miłego dnia?:p:cool1:, ok to nie wstawię reszty fotek:diabloti::evil_lol::eviltong:[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/2225/2225007q3jisujz6c.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='Izabela124.']Dzieki! Obecnie Bobiś sobie smacznie spi, bo oczywiscie razem ze mną odpoczywa:lol:[/quote] ...też ma chłopak wakacje ;) A.
-
[quote name='deer_1987']Dzieki :D Towrzysko jade :P bo ten marudzi ze samemu sie nie chce.. a wy jakie plany?[/quote] Domowe....;) A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]na poczekalni oczywiście standardowo dowiedziałam się że mam "tego" psa :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]do tej pory ja myślałam że mam kundelka no ale tak często słyszę "te", "ten", "tego" że zaczynam sądzić iż jednak Salsa jest rasy TE :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zna ktoś taką? :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Bo Ty nie wiesz jakiej rasy jest Salsa i trzeba Cię uświadamiać na każdym kroku...., zapamiętaj wreszcie :mad:, masz psa rasy "Tego" A. -
[quote name='deer_1987']i dlatego jade z tz na wycieczke na pare godzin o 11:30 :P[/quote] bardzo dobry pomysł :lol:, udanej wyprawy A.
-
ja tu pilnuję... [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz16024.jpg[/URL] ładny pycholek :lol: [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz16023.jpg[/URL] A.
-
Hello, miłego dnia [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/86/86348zihvowbyr2.gif[/img][/url] A.
-
Doberek [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/2235/2235593kdx7th9zwy.gif[/img][/url] A.