[quote name='Asiaczek']Mam kupę roboty przy fotkach, zostały przecież jeszcze niewstawione fotki z Łotwy...
Pozgłaszac psy na nastepne wystawy, porobic opłaty, eh... doba zxa krótka...
pzr.[/quote]
.....Aha
A.
[quote name='Asiaczek']
Jesteśmy, jesteśmy...ale jakby nas nie było...
Pzdr.[/quote]
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1659/1659986ny86eaju9v.gif[/img][/url]
A.
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1566/1566955hm10gut98p.gif[/img][/url]
Miłego dnia Basiu....
Unga bezkonkurencyjna :loveu:
A.
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/2085/2085964jsp02bciw1.gif[/img][/url] Hello
fajny Deli :lol:
[URL]http://images40.fotosik.pl/153/88f3dd5dd4c746c9.jpg[/URL]
śliczna :loveu:
[URL]http://images37.fotosik.pl/153/78d1c0f2b56e3b61.jpg[/URL]
A.
Dzień dobry, a gdzie Asiaczki się podziewją...
A.
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/503/503082ualafzusnv.gif[/img][/url]
[quote name='deer_1987']Dzien dobry!!! Dzisiaj mialam miec wolny dzien i mam z 3 prac w Malmö ale ta w Eslöv mam codziennie (40 min + dojazd ok 20 w jedna strone) :P[/quote]
Dzień dobry, to masz trochę luzu...:p
A.
[quote name='deer_1987']Wakacje sa a Ciebie tu prawie nie ma? Mnie to rozumiem bo 4 prace ale Ty?[/quote]
..własnie dla tego Jej nie ma, bo są wakacje ;)
A.
to ze strony związku Bułgarii:
"For the title *Champion of Bulgaria* you need 2 x CAC, obtained in Bulgaria, (if the shows are promotional). You can get them in one weekend. At CACIB shows, CAC titles are awarded in every class."
[quote name='jenis']Wczoraj na wystawie krajowej w GOrzowie Wlkp.
CREAZY GIRL (wyzeł weimarski)-lokata 2/2 ocena doskonałą,piekny opis Pani śedzi bardzo się podobała .
FAWN GIRL THAI (THAI RIDGEBACK)-NDSwR,BOB [/quote]
Gratulacje od wilczych :lol:
A.