Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć Szybowce [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/284/284194o473curwn2.gif[/img][/url] A.
  2. M&S

    Eśkowa galeria :)

    Cześć Iwa, co u Vegi ? A.
  3. M&S

    Moje Chow Chowy

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/126/126159lnf2tbm7ad.gif[/img][/url] Hello, fajnego dnia A.
  4. [quote name='Asiaczek']Mam kupę roboty przy fotkach, zostały przecież jeszcze niewstawione fotki z Łotwy... Pozgłaszac psy na nastepne wystawy, porobic opłaty, eh... doba zxa krótka... pzr.[/quote] .....Aha A.
  5. M&S

    Anioły i Demony

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/125/125590vy8lcbvge1.gif[/img][/url] Dobrego dnia A.
  6. [quote name='Asiaczek'] Jesteśmy, jesteśmy...ale jakby nas nie było... Pzdr.[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1659/1659986ny86eaju9v.gif[/img][/url] A.
  7. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1566/1566955hm10gut98p.gif[/img][/url] Miłego dnia Basiu.... Unga bezkonkurencyjna :loveu: A.
  8. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/2085/2085964jsp02bciw1.gif[/img][/url] Hello fajny Deli :lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/153/88f3dd5dd4c746c9.jpg[/URL] śliczna :loveu: [URL]http://images37.fotosik.pl/153/78d1c0f2b56e3b61.jpg[/URL] A.
  9. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1251/1251878iv31wqlq5s.gif[/img][/url] Dzień dobry A.
  10. Dzień dobry, a gdzie Asiaczki się podziewją... A. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/503/503082ualafzusnv.gif[/img][/url]
  11. [quote name='deer_1987']Dzien dobry!!! Dzisiaj mialam miec wolny dzien i mam z 3 prac w Malmö ale ta w Eslöv mam codziennie (40 min + dojazd ok 20 w jedna strone) :P[/quote] Dzień dobry, to masz trochę luzu...:p A.
  12. Cześc, dobrego dnia :) A.
  13. [quote name='deer_1987']No wlasnie foty by sie przydaly..[/quote] Było by miło...:p Dzień dobry A.
  14. [quote name='deer_1987']Wakacje sa a Ciebie tu prawie nie ma? Mnie to rozumiem bo 4 prace ale Ty?[/quote] ..własnie dla tego Jej nie ma, bo są wakacje ;) A.
  15. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/121/121068lwj45xqdb5.gif[/img][/url] A.
  16. to ze strony związku Bułgarii: "For the title *Champion of Bulgaria* you need 2 x CAC, obtained in Bulgaria, (if the shows are promotional). You can get them in one weekend. At CACIB shows, CAC titles are awarded in every class."
  17. [quote name='jenis']Dziekuję wilczym;) za gratki. pozdrawiam[/quote] :p:p:p:p:p:p:p A.
  18. [quote name='gosiaja'] Aziz zjadł dziś moje mamie małą kostkę masła[/quote] ...wie, co dobre :evil_lol: A.
  19. [quote name='gosiaja']Maks i Spark, dzięki przydało się [/quote] Cieszę się :lol: A.
  20. [quote name='michal_unga']Ale się Mania zmieniła:-o:-o:-o[/quote] ....prawda ;) A.
  21. [quote name='J.G']Hehe...to tak jak ja;)[/quote] ...to już jest nas dwoje ;):evil_lol: A.
  22. jaki ładny pycholek :lol: [url=http://img522.imageshack.us/i/resizeofimg1291.jpg/]Imageshack - resizeofimg1291[/url] A.
  23. [quote name='Asiaczek'] Hejka, co się czajnikujesz...?;) Pzdr.[/quote] ....bo ja taka nieśmiała jestem :oops::evil_lol: A.
  24. [quote name='jenis']Wczoraj na wystawie krajowej w GOrzowie Wlkp. CREAZY GIRL (wyzeł weimarski)-lokata 2/2 ocena doskonałą,piekny opis Pani śedzi bardzo się podobała . FAWN GIRL THAI (THAI RIDGEBACK)-NDSwR,BOB [/quote] Gratulacje od wilczych :lol: A.
×
×
  • Create New...