Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witanko z deszczowej Warszawy A.
  2. Cześć gosiaja, u nas leje i burza dobrego dnia :) A.
  3. M&S

    Anioły i Demony

    Hello, u nas leje.... miłego dnia :p A.
  4. M&S

    Quest i Kersi...

    Deszczowe dzień dobry A.
  5. Doberek, u mnie burza i leje :shake: A.
  6. M&S

    Moje Chow Chowy

    Deszczowe dzień dobry.... A.
  7. [quote name='ewka122']Witam! Jak tam obecnie pogoda w W-wie i jak się u Was podoga wapowiada na niedzielę?? Bo u mnie na lubelszczyźnie jak narazie pada i jest burza. :/[/quote] teraz leje i jest burza.....:cool1:
  8. hello, u nas burza i leje... A.
  9. M&S

    Moje Chow Chowy

    Dobranoc :p A.
  10. [quote name='J.G']Dziękujemy:loveu: i również Manie pozdrawiamy.[/quote] DZiękuję, przekażę Marysi....:lol: A.
  11. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Mam nadzieje ze w tym tygodniu ale kiedy....brak prawka mnie osłabia :shake:[/quote] To musisz szybko iść na kurs... A.
  12. M&S

    Hiro

    [quote name='Hiro']Witam, witam! A ja juz jestem w Minsku biaoruskim))) Hiro zostal w Warszawie z mezem. Bardzo tesknie za nimi. Ide do waszej galerii)))[/quote] A na długo pojechałaś...? A.
  13. M&S

    Quest i Kersi...

    [quote name='andromeda']Tak lato ... chociaz pokochałam zime, od czasu jak mam Questa. szokujace bo zawsze byłam zmarzlakiem :roll:[/quote] Pod tym względem mamy z moimi futrami konflikt...;) To kiedy Zojka do Was przyjedzie...? A.
  14. O ja nie mogę, z wrażenia oczy zamknał... [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9486a.jpg[/URL] ...jeść, czy nie jeść...:evil_lol: [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9487a.jpg[/URL] patrzy tak, jakbyś chciała się poczęstować...;) A.
  15. [quote name='gosiaja']dzięki a u niej dobrze ?? bo w wiadomościach mówili że pogoria straciła wszystkie maszty[/quote] Tak u Mani wszystko ok. są gdzieś na wysokości Łotwy, a o Pogorii słyszałam....szkoda łajby i nie bardzo wiadomo, co mogłobyć przyczyną, bo Marysia mówiła, że aż tak nie wieje, żeby maszty łamało, raczej jest mglisto.... A.
  16. fajna wystawa, a namiar na nocleg, oczywiście tani, ma ktoś może ?
  17. malutka jestem...;) [URL]http://images8.fotosik.pl/57/c42e921111fc7d45.jpg[/URL] jak uroczo :p [URL]http://images8.fotosik.pl/57/534548d9362f8380.jpg[/URL] A.
  18. Przekazuję wszystkim pozdrowienia od Marysi :lol: A.
  19. M&S

    Pierwszy spacer

    [quote name='Impresja'][URL]http://img36.imageshack.us/img36/6641/dscf6650.jpg[/URL][/quote] chyba coś mówi ;) A.
  20. M&S

    .............

    [quote name='Thaikru']Punlan have is momental only Thai Champion ,Czech Champion,Club Champion.:multi:[/quote] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/2050/2050133fwe4skuc84.gif[/img][/url] A.
  21. [quote name='pati1033']wg tego co na potwierdzeniu- parking 30 zl - pewnie znowu w blotku :razz: bilet normalny 20 zl, ulgowy 5 zl[/quote] tak samo jak w zeszłym roku....
  22. M&S

    Pierwszy spacer

    ale duży Tajutek :lol:, jaki elegancki sweterek ;) [URL]http://img179.imageshack.us/img179/2062/dscf6654g.jpg[/URL] ....mało fotek :shake: A.
  23. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1970/1970295iu9qdz0570.gif[/img][/url] A.
  24. [quote name='Izoldas']Dziękuję :) Kotka przeżyła, co więcej sama ciągle włazi w całe to towarzystwo i daje się ciągnąć za uszy, obgryzać głowę i szarpać za kark ... no, taka kocia desperacja (ruja :evil_lol:) Niedawno przygarnęłam biedne, skopane i przerażone zwierzątko i nie było okazji by wysterylizować, musi się najpierw oswoić (z ludźmi, bo z psami jak widać nie ma problemów :lol:) Fotek na razie niet, kot w ramach wdzięczności chciał zabić aparat :mad: Musimy wymienić obiektyw :angryy:[/quote] a to koci łobuz...:mad: głaski dla malców :lol: A.
  25. [quote name='sweet_sonia:)']Ma pytanie w jakim dokladnie miejscu jest Gwardia gdzie bedzie wystawa ?? na śródmieściu? dojeżdzają tam jakieś pociągie lub autobusy z mińska mazowieckiego?? prosze o odp:oops::razz:[/quote] Stadion Gwardii jest na ul. Racławickiej na Mokotowie. Myślę, że busy prywatne do centrum, a potem autobus miejski, zobacz na zumi
×
×
  • Create New...