Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Błyskotka']Miłego czwartku :).[/quote] Czwartku miłego ;) A.
  2. [quote name='Asiaczek']Fotki rejsowe widziałam. Ale na rejsik się nie zapiszę... Parę razy płynęłam łódką, statkiem (i to całe 2 tygodnie z zawijaniem do portów), nie zauważyłam u siebie żadnych objawów choroby morskiej, więc mogę pływac. Ale osobiście wolę takie bardziej [I]all inclusive[/I] rejsy;) Pzdr.[/quote] Ja też wolę takie....Mania mówi, że na zwykłe to ja sie nie nadaję i ma rację...:evil_lol: A.
  3. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Mamy :evil_lol:. Najwyżej zejdziemy z res CACem po championie który daje CAC :razz:. Ale zawsze może być gorzej :evil_lol:. A tak chciałam jechać do Rehanka :placz::placz::placz:.[/quote] to i jest coś ;) a do Rehanka Mania miała jechać do Wrocka, ale egzamin wypadł i nic z tego nie wyszło.... My chcemy do Maruskowej pod koniec sierpnia.... A.
  4. [quote name='Asiaczek']No przeciez wczoraj wstawiłam ponad 50 fotek. to mało...? pzdr.[/quote] ..mówię o fotkach u nas....:eviltong: A.
  5. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Hej,hej,my zamawiamy słoneczną pogodę na niedzielę!!!:razz:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Cieszymy się na spotkanko z Wami...;)[/FONT][/SIZE] [/quote] Ja też poproszę słońce :p A.
  6. [quote name='Asiaczek']Hejka! Juz niedługo się zobaczymy!:multi: Pzdr.[/quote] ....aha :p a ja fotki wstawiam, a Ty nic.... A.
  7. cudo :loveu: [URL]http://img301.imageshack.us/img301/1253/frania.jpg[/URL] A.
  8. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :). W ten weekend wolne :lol:. Jedziemy za tydzień, na początku sierpnia i na koniec sierpnia ( chyba ):siara:. Jak za tydzień ostro dostaniemy po tyłku to na koniec sierpnia nie jedziemy :no-no-no:. Ta sama sędzina nas ocenia :mad:.[/quote] ...a macie konkurencję w klasie ? A.
  9. łał, ale poważna mina...:p [URL]http://img194.imageshack.us/img194/6585/img47641.jpg[/URL] urocze "maleństwo" :loveu: A.
  10. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Pewnie,że dobry!:evil_lol: Bo wreszcie wyjrzało słoneczko!!!:loveu:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Aha z ciekawostek-do nas na wieś dotarła Europa!!!Robią od wczoraj u nas wodociąg!Są teraz przy naszym ogrodzeniu...Taaak,szybowce baaardzo niepocieszone ,siedzą zamknięte w domku i pyszczą...:angryy:[/FONT][/SIZE] [/quote] U nas pochmurno...:-( To cywilizujecie się ;) super... mam nadzieję, że zobaczymy się w niedzielę :p A.
  11. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1455/1455012z4zpi7kii4.gif[/img][/url] A.
  12. Hej, hej [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1805/1805804wspfg8plox.gif[/img][/url] dobrego dnia A.
  13. M&S

    Hiro

    [quote name='Hiro']Niestety, nie na chwilie a na az 2 miesiecy(((((((((((((((((( Ale mam nadzej, ze bedzicie wychodzic z Hiro na wspolne spacery i ja bede miala mozliwosc zobaczyc tu(na dogomanii) na foto,jak on rosnie. Tak bardzo tesknie, sni mi sie po nocach(((([/quote] Oj :crazyeye: to długo Cię nie będzie....:shake: moooocno [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1074/1074139afz8864vna.gif[/img][/url] i czekamy.... A.
  14. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1956/1956377t6m3n6u6gg.gif[/img][/url] doberek A.
  15. M&S

    Anioły i Demony

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1956/1956377t6m3n6u6gg.gif[/img][/url] witanko A.
  16. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1293/1293969nemhp4tc96.gif[/img][/url] doberek A.
  17. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1293/1293969nemhp4tc96.gif[/img][/url] A.
  18. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1293/1293969nemhp4tc96.gif[/img][/url] A.
  19. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url] A.
  20. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url] doberek, głaski dla futer A.
  21. M&S

    Moje Chow Chowy

    [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/125/125419oj4wb3q90x.gif[/img][/url] dobrego dnia A.
  22. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/945/945076uyzon4w470.gif[/img][/url] miłego czwartku A.
  23. Witanko w czwartek :lol: u nas pochmurno... miłego dnia :) A.
  24. [quote name='sabra']Asiaczku, miło tu zobaczyć piękne fotki mojego podhalana:multi:[/quote] A to Twój białas, piękny :lol: Cześć Aśko :p A.
  25. świetne maleństwo :lol: [URL]http://img32.imageshack.us/img32/6248/018qka.jpg[/URL] to wyjdę sobie...;) [URL]http://img30.imageshack.us/img30/9537/029dfp.jpg[/URL] urocze :loveu: A.
×
×
  • Create New...