-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
A teraz fotki z parady żaglowców :p [URL=http://img232.imageshack.us/i/img0804r.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3778/img0804r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/img0805f.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9901/img0805f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/img0806y.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8278/img0806y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/img0807wfa.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3127/img0807wfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/img0808j.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4120/img0808j.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale tu się szpiców namnożyło :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jaki klusek mały :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL="http://img529.imageshack.us/img529/1964/1003183.jpg"]http://img529.imageshack.us/img529/1964/1003183.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] ....niom, troszeczkę przybyło ;) tak, fajny maluch :loveu: A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
opalam się :p [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_14/09-07-14-08.jpg[/URL] A. -
[quote name='deer_1987']Ale mu sie oczy swieca :D[/quote] ...pancia fleszem po oczach dała.....:cool3: [quote name='Błyskotka']Jakie uśmiechnięte mordki :).[/quote] tak cały czas się śmiały :p [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale tu puszyście się znów zrobiło :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja chcę taką włochatką kulkę do przytulania :)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie ma sprawy, jakieś małe możemy załatwić ;) [quote name='michal_unga']No wreszcie przypomniałyście sobie, że posiadacie psy:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ....:eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='AngelsDream']Ja jednak zostanę przy wilczakach. ;)[/quote] ...a może jednak trochę odmiany :evil_lol: [quote name='deer_1987']Czarne ladne :D[/quote] oj ładne, a jakie miłe :lol::lol::lol: A.
-
[URL=http://img529.imageshack.us/i/1003183.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1964/1003183.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003184.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8153/1003184.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003185.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6807/1003185.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img216.imageshack.us/i/1003186.jpg/][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8425/1003186.jpg[/IMG][/URL] koniec.... A.
-
[quote name='Izabela124.']On bardzo lubi bawić się pluszakami:lol:[/quote] To widać :cool3: A.
-
[quote name='Dzidtka_Gl']a u mnie urodziły się "obce"... na razie nie wybarwione ;) Nevki miot B " z Czańca*PL" [URL]http://www.zczanca.x.pl/2009/2aaa.jpg[/URL] [/quote] Jakie urocze myszki :loveu:, moje marzenie....:p A.
-
Volpino Italiano [URL=http://img529.imageshack.us/i/1003177v.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6083/1003177v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/1003178.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4448/1003178.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/1003179n.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6561/1003179n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/1003180.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8679/1003180.jpg[/IMG][/URL] Baski [URL=http://img529.imageshack.us/i/1003182.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3553/1003182.jpg[/IMG][/URL]
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
uwielbiam koty :loveu::loveu::loveu: A. -
[URL=http://img204.imageshack.us/i/1003158.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1254/1003158.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/1003159.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8998/1003159.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/1003161.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6608/1003161.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/1003162.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/93/1003162.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img529.imageshack.us/i/1003175j.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/2165/1003175j.jpg[/IMG][/URL]
-
trochę wilczych.... [URL="http://img219.imageshack.us/i/1003139.jpg/"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/2295/1003139.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img529.imageshack.us/i/1003146.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6696/1003146.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img529.imageshack.us/i/1003155b.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/8418/1003155b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img529.imageshack.us/i/1003156v.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3299/1003156v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img529.imageshack.us/i/1003157.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6901/1003157.jpg[/IMG][/URL]
-
...morderca pluszaka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
-
[URL="http://img204.imageshack.us/i/1003126.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2064/1003126.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img208.imageshack.us/i/1003127.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2765/1003127.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img208.imageshack.us/i/1003130.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/526/1003130.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img219.imageshack.us/i/1003133.jpg/"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9407/1003133.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img204.imageshack.us/i/1003134.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7799/1003134.jpg[/IMG][/URL]
-
Pancia duuusisz....;) [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/q6.jpg[/URL] myju, myju :evil_lol: higiena musi być [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/q5.jpg[/URL] A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
tyyygrys :loveu: [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/20009_07_11/09-07-11-28.jpg[/URL] cudo :lol: A. -
[URL=http://img208.imageshack.us/i/1003117.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1413/1003117.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/1003122.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1662/1003122.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/1003123.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6936/1003123.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img208.imageshack.us/i/1003124.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8547/1003124.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003125.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8402/1003125.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img515.imageshack.us/i/1003096.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4422/1003096.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/1003097c.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8231/1003097c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003098.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4449/1003098.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img257.imageshack.us/i/1003108.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/3371/1003108.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003109p.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2088/1003109p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003112w.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5358/1003112w.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jamnicze']Nie, "Roztoka" jest na wysokości Wodogrzmotów Mickiewicza (jak sie idzie w stronę Morskiego Oka, to po lewej stronie) Murowaniec jest chyba najlepiej położonych schroniskiem w Tatrach, też chcieliśmy tam nocować, ale na 2 miesiące przed terminem możesz zapomnieć już o miejscach :shake:. Podobno jest to jedyne schronisko które samodzielnie robi farsz do szarlotki, ale jak Krzysiek tam dotarł, to już dla niego zabrakło - tylu było żarłoków :evil_lol: [/quote] ....To też znam, kiedyś robili tam super jajecznicę ;) A.
-
i leżę ;) [URL=http://img515.imageshack.us/i/1003091.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3227/1003091.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003092.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/849/1003092.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003093.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3513/1003093.jpg[/IMG][/URL] a teraz trochę fotek z wystawy... pomeraniany [URL=http://img257.imageshack.us/i/1003094.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9256/1003094.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/1003095.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7898/1003095.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='betka-sp']czekoladka zostaje z nami..tak się TŻ w niej zakochal , że nie odpuści :shake:..choć ja wolałabym złotą..........:razz:...ale........co sie odwlecze to nie uciecze :razz::razz::razz:..........[/quote] ...na miłość nie ma rady ;):lol: A.
-
[URL=http://img515.imageshack.us/i/1003085.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6959/1003085.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img353.imageshack.us/i/1003086.jpg/][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/4961/1003086.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img353.imageshack.us/i/1003087.jpg/][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/9716/1003087.jpg[/IMG][/URL] Spark....:loveu: [URL=http://img353.imageshack.us/i/1003088.jpg/][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/982/1003088.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003089.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/283/1003089.jpg[/IMG][/URL] leżę sobie.... [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003090.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4434/1003090.jpg[/IMG][/URL]
-
trochę fotek.... śpiąca Kita [URL=http://img441.imageshack.us/i/1003080.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4030/1003080.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/1003081.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1448/1003081.jpg[/IMG][/URL] mój lew ;) Maks [URL=http://img353.imageshack.us/i/1003082.jpg/][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1531/1003082.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img353.imageshack.us/i/1003083.jpg/][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1084/1003083.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/1003084.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4420/1003084.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img219.imageshack.us/i/1003134s.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3241/1003134s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img219.imageshack.us/i/1003135.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7695/1003135.jpg[/IMG][/URL] koniec A.
-
[URL=http://img172.imageshack.us/i/1003129.jpg/][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/4309/1003129.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img172.imageshack.us/i/1003130.jpg/][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/526/1003130.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img95.imageshack.us/i/1003131.jpg/][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/9210/1003131.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/1003133.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9407/1003133.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img263.imageshack.us/i/1003134.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7799/1003134.jpg[/IMG][/URL]
-
jesssso, ale cudo :loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/158/b013009f13b2b013med.jpg[/URL] A.