Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Pięknie dziewczyna wygląda:):)
  2. Witanko w gorące późne popołudnie:)
  3. Z przyjemnością ogląda się takie zdjęcia:):)
  4. [quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B] pewnie zapracowana.... Pzdr.[/QUOTE] Pewnie tak. pozdrawiamy:)
  5. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witanko popołudniowe:)
  6. Jak samopoczucie?
  7. Ja też chętnie bym zobaczyła.......
  8. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1236/1236632fikvms1rkc.gif[/img][/url]
  9. Mam nadzieję, że żyjesz i czujesz się lepiej!!! A co to za okropieństwo narysowałaś:crazyeye::crazyeye:, aż strach się bać:evil_lol: Dobrego dnia:)
  10. [quote name='kalyna']my też zawsze mieliśmy ONy z prostym zadem.. no ale pseudo są złe i teraz są przekątowane.. [/QUOTE] Oczywiście, że pseudo są złe!!!! Zauwazyłam, że np. Niemcy odchodzą już od takiego przekontowanego typu. Wracają do źródeł. I u nas też tak będzie za jakiś czas. Miłego dnia:)
  11. Fotki na dzień dobry, miło:) Ładne!!!
  12. M&S

    Sfora Hektora

    Słoneczne dzień dobry:)
  13. Doberek maleńtasy:)
  14. Cześć:) Miłego dnia.
  15. Ale wymyśliłaś.....:diabloti: To już mnie nie dziwi, dlaczego ta sucz wygrała....uwielbiam takie wygrywanie.....
  16. Znałam, ładnych parę lat temu, Onka wilczastego, był rewelacyjny!!!! i w "starym" typie, tzn. prosty zad.
  17. [quote name='Asiaczek']Na wystawie [B]Ajlu[/B] porobiła prawie 600 fotek (z mojego aparatu). Matko......, kiedy ja to ogarnę, co? pzdr.[/QUOTE] No całkiem sporo.....:evil_lol:
  18. [quote name='dOgLoV']hejka ;) wybaczcie :modla: stwierdzilam ze jak bedziecie to na pewno w sobote , my bylismy na wystawie klubowej molosów ;) bardzo mała wystawa , i o dziwo były nawet medale , pewnie dlatego ze to klubowa była ;) zdjecia dzisiaj na pewno będą ;)[/QUOTE] W sobotę, byłam towarzysko, a na teren wystawy z domu mam ok. 15-20 min....więc spoko mogłam przyjechać:eviltong: Zdjęcia widziałam.....ciekawe czyja ta suczka, która wygrała? Marnie się prezentowała moim zdaniem.
  19. [quote name='kalyna']to wszystko zależy od ustawienia.. ale faktycznie jak stoi normalnie, nie ma garba.. właśnie szukałam, aby nie był mocno spadzisty zad... czy to mi się udało to nie wiem.. wiem, że miałam polecane inne hodowle, gdzie psy prawie siedziały :( no właśnie czytałam, że jakiś ON zdobył BISa, ale zdjęcia nie widziałam... muszę go faktycznie poszukać... właśnie jak rozmawialiśmy z p. Zofią to mówiła, że takie przekątowanie prowadzi do nienaturalnego położenia kręgów i przez to do problemów z kręgosłupem :( więc nawet jeśli kątowanie nie wpływa na dysplazję tak na kręgosłup już tak.. a od kilku tygodni obserwuje szczeniaka. ON użytek :loveu: jest boski, ale niestety nie mogę go kupić :([/QUOTE] Jest dokładnie tak, jak mówisz. Ścięte zady niestety im nie służą, wręcz przeciwnie. Tak bywa, nie zawsze możemy mieć, to co nam się podoba....ale Twój kurdupelek;) jest świetny!!!
  20. Ale gaduły;)
  21. [quote name='Błyskotka']Kotki były w swoim żywiole ;)[/QUOTE] Tak, lubią chodzić po ogródku:) [quote name='dOgLoV']Dzień dobry ;)[/QUOTE] Dzień dobry:) [quote name='Kaaasia']Jak dużo foteczek :multi:[/QUOTE] Tylko kilka;) [quote name='Chiquita&DeeDee']Ile pięknych zdjęć:loveu: Miłego wieczorku:)[/QUOTE] Dzięki:):) [quote name='bety']Cudo :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02195.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE] Łyse.............
  22. [quote name='bety'] Witam, witam, ale wczoraj szybko uciekłaś z wystawy.Pzdr[/QUOTE] Ja....byłam do samego końca!!!! [B]Bety[/B] masz może tego jamniora, długowłosego standarta, który wygrał IV grupę? Był Przepiękny
  23. Świetne ujęcia:):)
  24. Na moje nieznające się na Onkach oko, to zad ma normalny....grzbiet też ok., nie robi "karpia". Wsobotę w Warszawie, Bisa wygrał Onek, ale dla mnie był niestety do bani, przekątowany, bardzo ścięty zad, jak zjeżdżalnia...i karpiowaty grzbiet.... Niestety nie mam fotek, bo aparat został w domu....
×
×
  • Create New...