Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witanko wieczorową porą:)
  2. Witanko wieczorowe:)
  3. M&S

    Moje Chow Chowy

    Cześć wieczorkiem:)
  4. Ładnie wyglądacie:) Widzę, że grzybki na tapecie;) Oj, lubię, baardzo lubię.
  5. Ale wygibasy;) Hej Ogoniasty:):)
  6. Witamy się wieczorowo:) Jakie fajne jest nasze ZOO!!!
  7. Witanko Sajduchy:) Ale macie atrakcje w tym ogródku....ręce opadają.
  8. Trzymamy kciuki za przyszłe mamuśki:)
  9. Witamy się wieczorkiem:) Bardzo przykre to, co się stało z maluszkiem....
  10. Witanko wieczorowe:)
  11. [quote name='jamnicze']Miłej nocki życzę :)[/QUOTE] Dzięki, ale jeszcze się nie kładę;) [quote name='stokrotka.af']noooooooooooo tylko się tak witać będziemy;)[/QUOTE] lepiej witać się niż żegnać:razz: [quote name='Asiaczek']No to ja napisze cos innego: mam nadzieję zobaczyc się i pogadac z M&S w sobote na wystawie:) pzdr.[/QUOTE] Je też mam taką nadzieję i czekam na sobotę:p [quote name='dOgLoV']hejka :-)[/QUOTE] [quote name='Buszki']Hej,hej...dzieńdoberek :).[/QUOTE] Hello, hello:):) [quote name='Ptysiak']Dobry wieczór ;)[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']hello Kochani :)[/QUOTE] Dobry, dobry:lol: :lol::lol: [quote name='bety']Dzień doberek :) Pzdr[/QUOTE] Cześć amerykanki:p [quote name='stokrotka.af']doberek futrzaste pusiaki :)[/QUOTE] Cześć Rufiku:multi: :multi: [quote name='Ptysiak']Hej hej :) Coś tu znowu taka cisza.... :([/QUOTE] Hej, nie miałam czasu, byłam troszkę zabiegana.... [quote name='Błyskotka']Witanko :)[/QUOTE] Witanko:)
  12. To musicie szybko płot robić.
  13. [quote name='magdabroy']Już myślałam, że Neron wkońcu zamieszka z pańcią :([/QUOTE] Ja myslałam, że już mieszka....
  14. Cześć Bobiki:) Do Warszawy się przenosisz, fajnie:), a zabierasz swoje stfforki? Masz już namiar na lecznicę?
  15. [quote name='Izabela124.']Witam się :)[/QUOTE] Cześć, cześć:)
  16. Księciunio zdrowy jak ryba, super:) Głaski od nas!!!
  17. Cześć maleńtasy:) Miłego wieczoru.
  18. Cześć Dziewczyny:)
  19. Witanko wieczorowe:)
  20. [quote name='Aleksandra95']ciekawe co tam u nich. :)[/QUOTE] Ciekawe... ładne zdjęcia:)
  21. Cześć wielkoludy;):)
  22. Odlotowy jest:)
×
×
  • Create New...