-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Izabela124.']Marzy mi się taki duży pudliszon biały albo czarny, ale pewnie nigdy do mnie nie zawita albo za trylion lat :D[/QUOTE] Wszystko przed Tobą;)
-
Bardzo ładna relacja. Fajne te duże pudliszony:) Dobrego dnia!!!
-
Dzień dobry Ogoniasty:)
-
Trzymamy za szczęśliwe narodziny:)
-
Pozdrawiamy słonecznie w pochmurny ranek:)
-
Tytus po parwo z intoksykacją znalazł kochający dom
M&S replied to Dżdżowniś's topic in Już w nowym domu
To nie są dobre wieści...... -
Cześć:) Miłej środy.
-
Dzień dobry:)
-
Dzień dobry i miłego odpoczynku:)
-
[quote name='Ptysiak']Mogą być... no wiesz? :evil_lol: Jak ich nie chcesz to ja mogę przygarnąć :diabloti:[/QUOTE] Wiem;) A bierz wszystkie dwa:evil_lol:....bo Zuzi nie oddam:eviltong:
-
[quote name='jamnicze']Jak dostojnie się wyleguje :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02195.jpg[/URL][/QUOTE] TYgrys się głównie wyleguje, albo poluje na Zuzię:evil_lol: [quote name='stokrotka.af']oooooooooooooo i kociambry na włościach :)[/QUOTE] Tak:)
-
Ale szaleństwa zakupowe:) Głaski dla Rufolca!!!
-
Nas nie będzie na klubówce.
-
[quote name='Buszki']No to my się przywitamy w przyjemny wieczorek :).[/QUOTE] Bardzo nam miło:)
-
Ach ta Frytela:mad::mad:
-
Super wiadomość, życzymy powodzenia maluchom:):)
-
[quote name='Ptysiak']Dzień doberek :) Śliczne masz te kociaczki :) [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02196.jpg[/URL] cudne zdjęcie :loveu:[/QUOTE] Hello:) Dzięki, koty no mogą być;) [quote name='Tekla64']witam w piekny dzionek znowu zapozniona ale jak znajde czas nadrobie[/QUOTE] Witam i zapraszam do nadrabiania:) [quote name='tulasy']Zdjęcia świetne - Kocham Tygryska, a oba twoje wilczki bardzo mi się podobają Pozdrawiamy, głaszczemy Tulasy[/QUOTE] Tygrys powinien nazywać się Leniwiec;) Ach te wilczki:evil_lol: Dzięki. [quote name='unikatowydiament']witamy się w piękny i słoneczny wtorek:)[/QUOTE] Witam w piekny wczesny wieczór:) [quote name='dOgLoV']hej hej ;)[/QUOTE] [quote name='Aleksandra95']hejka.:lol: :):)[/QUOTE] Hello, hello:):):):)
-
[quote name='Ty$ka'] ------------ kalyna, co jak co, ale użytki mają inny charakter niż showy - rozmawiałam z właścicielami użytków i każdy mi mówił, że charakter ich podopieczny jest równie trudny co maliniaków, a showy to już inna bajka ;). Stąd opieram swoje zdanie. ;) Zresztą nikt by z miękkim ONem ćwiczył IPO czy robił z niego psa policyjnego. To znaczy są wyjątki, ale ich nie liczę, bo one są pod opieką baaaaardzo doświadczonych osób. Tak czy inaczej uważam, że ONy mają niefajne kątowanie - widziałam kilka 'na chodzie' i one omal nie szurały zadem o ziemię... Reszta to tylko z fotek i filmików, przyznaję się bez bicia - jednak większość z nich to nie była ustawiana, więc nie sądzę, że to tylko tak się wydaje podczas oglądania psów na wystawie. Co nie znaczy, że nie ma ładnych ONów wystawianych, bo są, ale ich jest bardzo mało w Polsce moim zdaniem (porównując do wszystkich ONów i psów w typie rasy). Co nie znaczy, że brałabym psa spoza ZKwP - tego nie powiedziałam :)[/QUOTE] DO Policji nie PRZYJMUJĄ ONKÓW, z naszych hodowli się nie nadaja, nie tylko ze względu na budowę, ale głównie z powodu fatalnej psychiki. Wiem to od Dziewczyny, która pracuje z psami w szkole policyjnej i równocześnie działa w psiej szkole, do której chodzę z moim szczylem.