[quote name='Tekla64']hej hej niedzielnie i jak na razie calkiem przyjemnie i oby tak bylo caly dzien[/QUOTE]
Hej, wprawdzie nie niedzielne.....
[quote name='dOgLoV']dzien dobry ;)
u nas chłodnawo :/[/QUOTE]
A dobry;)
[quote name='Błyskotka']Będziecie w Bydgoszczy na klubowej ?[/QUOTE]
Nie, nie będzie nas...
[quote name='Buszki']I jak tam pogoda?Sprzyja spacerkom ?Bo u nas ciepełko aż psice się przegrzewają na tarasie ;).[/QUOTE]
[quote name='stokrotka.af']doberek, nic mi się nie chce, ale przyszłam wymiziać futrzaki :)[/QUOTE]
Nie dziwię się. Mi też się nic nie chce:roll:
[quote name='Asiaczek']Cudownie, że weekend była - jak dla mnie - cudowny. Najpierw spacer ECCO w cudownym towarzystwie, a potem leniwa niedziela...
Pzdr.[/QUOTE]
Był miły weekend, zgadzam się;)
[quote name='Ptysiak']Dobrej i spokojnej nocki :)[/QUOTE]
[quote name='Kaaasia']Witam w słoneczny poniedziałek :smile:[/QUOTE]
[quote name='unikatowydiament']doberek :) :)[/QUOTE]
[quote name='stokrotka.af']doberek wilczaste :)[/QUOTE]
[quote name='Chiquita&DeeDee']My też zaglądamy :)[/QUOTE]
witanko popołudniowe:):)
[quote name='Tekla64']hej hej
kolejny piekny jesienny dzionek za nami
ponoc jutro juz ma byc bardziej jesiennie u nas nie zloto , zobaczymy[/QUOTE]
Było przepiękne, ale się skończyło...mam nadzieję, że tylko na krótka chwilę.
[quote name='Buszki']Ja już zobaczyłam,u nas leje od nocy :roll:.
Pozdrawiamy :).[/QUOTE]
Ooo, to nieładnie:shake:
[quote name='dOgLoV']dzien dobry ;)[/QUOTE]
[quote name='stokrotka.af']cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie... ;)[/QUOTE]
[quote name='Asiaczek']Może M&S wpadly juz w sen zimowy...?:) Razem z futrami, rzecz oczywista;)
pzdr.[/QUOTE]
Doberek:)
W nic nie wpadłam, ani nie zapadłam...w pracy jestem:diabloti::evil_lol::mad: