Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Shilomaniak']Hej co taka cisza??? Już???[/QUOTE] Wszystko to być może.....
  2. Witamy się piątkowo:):)
  3. M&S

    Moje Chow Chowy

    Aniu, bardzo Wam współczuję.... Dla Fjonki [*]
  4. [quote name='Tekla64']czesc czwartokowo!!!! i zimnowato choc slonecznie a jak zimnowato to u mnie widac idz i zobacz, twoje psy bylyby zadowolone hihihi[/QUOTE] Witanko w piąteczek:multi: U nas rano był szron:crazyeye::crazyeye:, ale teraz jest piękne słońce i błękit:):)
  5. Od czerwca;) Będzie nowa odmiana-baski długowłose:evil_lol:
  6. Piękne portrety:):) pozdrawiamy cieplutko.
  7. Zima idzie...?!
  8. Cześć:) pozdrawiamy wieczorkiem.
  9. Dobrze, że tylko samochód do naprawy.... pozdrawiamy wieczorkiem:)
  10. [quote name='unikatowydiament']doberek w deszczową środę:)[/QUOTE] Doberek, u nas też padoało.... [quote name='stokrotka.af']praca....a co to takiego? ;) ostatni raz byłam 7 miesięcy temu ;)[/QUOTE] Mądrala, poczekaj, juz niedługo bedziesz miała multum atrakcji:evil_lol: :eviltong: [quote name='jamnicze']U mnie też nawał pracy, ale co tam, czasem trzeba się nieco oderwać ;)[/QUOTE] Masz rację, czasem trzeba...;) [quote name='Izabela124.']Boszzz jak sobie pomyślę, że muszę znaleźć pracę to ciarki mnie przechodzą :shake:[/QUOTE] Jak fajna praca, to jest ok.:) [quote name='natka.jezewska']słodziaki!!!![/QUOTE] Łobuzy:evil_lol:
  11. Maleńtasy na wycieczce:):) jak ładnie. Głaski dla kurdupelków.
  12. Cześć wieczorowo:)
  13. Ładne zdjęcia:) Słońce daje ciekawe efekty, a fotka z firaną-welonem, bomba!!!!
  14. M&S

    Moje Chow Chowy

    Pluszaki urocze:):):) pozdrawiamy.
  15. Jakie ładne zdjęcia Morków:):)
  16. Cześć Dziewczyny:):)
  17. Cześć Oli:)
  18. Urodzisz wreszcie...?! Buziaki dla Rufolca:):)
  19. Piękne wyniki, gratulacje:multi: Zdjęcia super, pięknie wyglądają Twoje olbrzymy:):)
  20. Kanapowa Dama:loveu: Cześć Onku:)
  21. M&S

    Sfora Hektora

    Piękne zdjęcia:lol: Kociaste:loveu::loveu: A u nas chłodno i już po deszczu....
  22. O, Mośki, jakie ładne:lol:
  23. [quote name='Asiaczek']Oj, Frytela sobie grabi;) pzdr.[/QUOTE] I to baaardzo.
  24. Hello:) I znowu ładne zdjęcia. Mały wygląda super i ma kapitalne uszyska:lol::loveu:
  25. M&S

    Anioły i Demony

    Ważne, że już jest w domu. Teraz będzie tylko lepiej:)
×
×
  • Create New...