Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Anioły i Demony

    I jak malutki?
  2. Przyjdzie czas, to chłopak się urodzi;)
  3. Witanko sobotnio wieczorowe:)
  4. Cześć Onku:) Słonecznie pozdrawiamy!!!! Mam nadzieję, że Ibri zjadła ładnie lekarstwo....musi wyzdrowieć!!!!!
  5. [quote name='Asiaczek']No właśnie. Ja tylko na FB widziałam ostatnie foteczki szczeniaków:) pzdr.[/QUOTE] A ja nie widziałam......:shake::mad:
  6. M&S

    Anioły i Demony

    Zaciskam moooocno!!!! Mały zdrowiej!!!!!!!!!!!!!
  7. To jak śpi, to wtulaj się szbko!!!!;)
  8. [quote name='stokrotka.af']doberek, przyszłam się wtulić w futerka :)[/QUOTE] Bardzo proszę wtulaj się do woli;) Tylko co na to Rufol powie....?
  9. [quote name='Asiaczek']No i mamy jesień, Paniusiu:) Pzdr.[/QUOTE] Jeszcze nie :lol:, wczoraj to była pomyłka:eviltong: [quote name='stokrotka.af']doberk, u nas leje od rana buuuuuuuuuuuuuuu :( mizianka dla futer zasyłamy :)[/QUOTE] A dziś jest słoneczko:multi: [quote name='Ptysiak']Witamy :) U nas też deszczowo i zimno :shake:[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']doberek,widzę że wszędzie i zimno i pada[/QUOTE] [quote name='Chiquita&DeeDee']dokładnie, u nas też ;)[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Dzien dobry ;) u nas wczoraj calutka noc lało , do domu wrócilam mokruteńka nie mialam na sobie ani jednej suchej niteczki , mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie powtórki z rozrywki :shake:[/QUOTE] [quote name='Buszki']A my się witamy z rozpogodzeniami i przekazujemy troszkę słoneczka na jutro :).[/QUOTE] Wczoraj się nie liczy, dzięki słoneczko dotarło i pięknie świeci :p:p [quote name='natka.jezewska']Ale śliczne szaraczki :)[/QUOTE] Dziękuję:) [quote name='Tekla64']hej hej u nas z rana ino 6 stopni ale za to cudny wschod milego dzionka choc wiatr zimny[/QUOTE] Hej, hej. U nas cieplej. Dziękuję będzie miły, bo piątek i tak mi jakoś fajnie jest!!! [quote name='Ptysiak']Miłego weekendu :)[/QUOTE] Jeszcze trochę trzeba popracować do weekendu;) [quote name='Izabela124.']Witaj :) Fajne zdjęcia, ale najbardziej pajęczyna mi się spodobała :)[/QUOTE] Doberek:) Pajęczyna była super. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś fajne znajdę.
  10. [quote name='Joann']wow ale fajny pokój;] aż sama mam chęć na bobaska hahaha i taki śliczny pokoik;][/QUOTE] Dobre:evil_lol:
  11. M&S

    Sfora Hektora

    U nas padało i chłodno się zrobiło.....
  12. Jaki ładny pokoik:)
  13. Fajne zdjęcia, ale na żywca to było super!!!
  14. O kurcze....Ciapek, co ty wyprawiasz?! Może wet powinien go zobaczyć...
  15. Dobrze, że lubi się bawić :)
  16. Trzymam kciuki za kociastą!!!!!!!!!! Spokojnej pracy:)
  17. [quote name='dOgLoV']Tzn Ibri zaczeła chudnać ale to nas nie zaniepokoilo bo stwierdzilismy ze ma duzo spacerów jest gorąco to mniej je , ale zaczeło nas martwic dlaczego zamiast miauczec wydaje dziwne dzwieki i dlaczego nieciekawie leci jej z pyszczka , postanowilismy ja przebadac no i na szczescie zrobilismy to zanim przestała jesc calkowicie ....[/QUOTE] Już wiem. Przeczytałam u Ciebie. Głupia sprawa.
  18. Co za świństwo przyplątało się do waszej kociastej....Ciekawe jakie jest podłoże tej choroby...?
  19. Rzut młotem....ciekawe;) Ale sportowiec:):)
  20. To tak nagle wyskoczyło?
  21. Cześć Dziewczyny:)
  22. [quote name='stokrotka.af']doberek wilczaste :)[/QUOTE] Cześć Rufi:) [quote name='Kaaasia']Cześć futrzaki :smile:[/QUOTE] Hello Oli:p [quote name='Ptysiak']Dzień doberek ;) No jakoś tez nie wierzę, że byś oddała ;) Ale okej zabieram :diabloti: zanim się rozmyślisz :evil_lol:[/QUOTE] Dobry wieczór:) Jasne, jasne, tylko tak mówisz...:evil_lol: [quote name='dOgLoV']dzien dobry ;) u nas niezbyt ciekawie :( masz koty , moze spotkalas sie z plazmocytarnym zapaleniem pyska ?? :-([/QUOTE] Cześć Onku:) Nie i nie chcę się z tym spotykać, cokolwiek to jest.....rozumiem, że macie problem.
  23. Nie ma rady. Poczekamy na fotencje.
  24. [quote name='Asiaczek']Ale na FB to jest;) pzdr.[/QUOTE] Widocznie FB fajniejsze od dogo.....;)
  25. [quote name='Tekla64']u nas nica lalo a teraz chlodniej ale przyjemnie witam srodowo[/QUOTE] Doberek:) U nas teraz trochę popadało.....
×
×
  • Create New...