[quote name='Asiaczek']No i mamy jesień, Paniusiu:)
Pzdr.[/QUOTE]
Jeszcze nie :lol:, wczoraj to była pomyłka:eviltong:
[quote name='stokrotka.af']doberk, u nas leje od rana buuuuuuuuuuuuuuu :(
mizianka dla futer zasyłamy :)[/QUOTE]
A dziś jest słoneczko:multi:
[quote name='Ptysiak']Witamy :) U nas też deszczowo i zimno :shake:[/QUOTE]
[quote name='unikatowydiament']doberek,widzę że wszędzie i zimno i pada[/QUOTE]
[quote name='Chiquita&DeeDee']dokładnie, u nas też ;)[/QUOTE]
[quote name='dOgLoV']Dzien dobry ;)
u nas wczoraj calutka noc lało , do domu wrócilam mokruteńka nie mialam na sobie ani jednej suchej niteczki , mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie powtórki z rozrywki :shake:[/QUOTE]
[quote name='Buszki']A my się witamy z rozpogodzeniami i przekazujemy troszkę słoneczka na jutro :).[/QUOTE]
Wczoraj się nie liczy, dzięki słoneczko dotarło i pięknie świeci
:p:p
[quote name='natka.jezewska']Ale śliczne szaraczki :)[/QUOTE]
Dziękuję:)
[quote name='Tekla64']hej hej
u nas z rana ino 6 stopni ale za to cudny wschod
milego dzionka choc wiatr zimny[/QUOTE]
Hej, hej.
U nas cieplej. Dziękuję będzie miły, bo piątek i tak mi jakoś fajnie jest!!!
[quote name='Ptysiak']Miłego weekendu :)[/QUOTE]
Jeszcze trochę trzeba popracować do weekendu;)
[quote name='Izabela124.']Witaj :)
Fajne zdjęcia, ale najbardziej pajęczyna mi się spodobała :)[/QUOTE]
Doberek:)
Pajęczyna była super. Mam nadzieję, że jeszcze jakieś fajne znajdę.